Моя онука приніс мені цей приклад і попросила, якщо я міг вирішити його, і я мав витрачати багато часу, намагаючись отримати старий.

Що ви пам'ятаєте з школи? Додатково? Сьогодні Я пропоную освіжити пам'ять основних правил, які стосуються цієї теми. І, звичайно, ми зробимо це шляхом вирішення цікавих математичних прикладів. Настав час розтягувати гірку і розвантажити голову!

Р

Згадуємо, як відбувається додавання негативних чисел і які підводні камені в цій темі. По-перше, базується на математичних правилах і властивостях арифмететики. По-друге, щоб додати і відхилити негативні числа правильно, потрібно розуміти ознаки чисел.

Позитивні числа є числом більше нуля (наприклад, 1, 2, 3 тощо). Негативні числа є числом менш ніж нуль, вони анотації з мінусом до числа (наприклад, -1, -2, -3). Зеро (0) не є позитивним.

990 Р

Додавання двох негативних чисел, таких як. При додаванні негативних чисел результат також буде негативним числом. Наприклад, (-3) + (-4) = -7. Додавання позитивних і негативних чисел трохи складніше. У цьому випадку ми відстежуємо абсолютне значення негативного числа від абсолютного значення позитивного числа і призначаємо результат відповідного знака. Наприклад, 5 + (-2) = 5 - 2 = 3.

Додавання негативного числа і нулю має свої правила. В результаті є негативний номер, тому що нульовий нічого не змінює. Наприклад, (-3) + 0 = -3.

р.

Пам'ятайте, що при додаванні негативних чисел, результат завжди буде або негативним числом або нульовим (якщо один з умов є нульовим). Для більш складних виразів з негативними числами використовуйте правила пріоритетності операцій (брекетів, багатозастосувань, поділу) та виконує операції у свою чергу, починаючи з найвищого пріоритету.

Нагадуємо, як додати негативні числа. Але що якщо одна з цих чисел спочатку повинна бути квадратною? Спробуйте встановити приклад, який ви бачите перед вами!



На перший погляд приклад виглядає просто. Але проблема полягає в тому, що люди, які вирішують її, діляться на два табори. Хто говорить відповідь 0, інші говорять про рішення 200. Хто є правдою? Дякуемо!

Тут, як завжди, наявність кронштейнів дуже важлива. Namely -10 в дужках. На цій точці багато хто йде поперек, тому що з кронштейнами і без них відповідь повністю відрізняється. Математичний приклад представлений наступним чином: -102 + 100й

3610Р. 4200Р.

Це означає, що потрібно квадратувати номер 10, не -10. Це дуже легко зробити це. Просто помножте 10 і 10. В результаті 100. Тим не менш, такий же мінус не пішов в будь-яку точку. Виходить -100 + 100 = 0. Це рішення!

Ось чому так багато людей роблять 200? Це просто. Вони помилково квадратні числа -10. Дійсно, -10 * -10 = 100. Потім 100 + 100 = 200. Але до площі номеру -10, сам приклад повинен виглядати так: (-10)2 + 100. Ми бачимо на малюнку абсолютно інший стан.

Поділитися в коментарях, що сталося, і ви розумієте алгоритм вирішення цього прикладу?

Додавання негативних чисел: інший приклад Закріплюємо матеріал і вирішимо пару подібних прикладів.

  1. (-3)2 + (-2)2 =?



    Алгоритм простий. По-перше, ми знаємо, скільки (-3)2 буде. (-3) * (-3) = 9 Далі квадрат другого числа (-2)2. Так (-2) * (-2) = 4 А потім додайте ці номери і отримайте 9 + 4 = 13.

  2. -52 + (-4)2 + (-3)2 =?




-52 -25. (-4)2 - 16, а (-3)2 - 9. Виходить -25 + 16 + 9 = 0.



Це всі проблеми сьогодні! Розкажіть мені, як ви навчите мозок в хусті і бюстлі повсякденного життя?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное