Як багате дитинство може переоцінювати в майбутньому

Життя ускладнений. Ви приїжджаєте до цієї ідеї найчастіше у віці, коли вам не потрібно турбуватися. Ви перетворите як кальмар у колі, ви повинні підняти свою сім'ю і все це. Не пам'ятаю. безтурботний дитячийУ пам'яті досі живуть сліпі люди, приморський ліс, корови та яскраві книжки, повні неймовірних оповідань. До того, як я міг бачити, я став дадом. Або навіть дідусь.





Історії з дитинства Він може бути досить неоднозначним, не кожен має цей період солодкий. Якщо ви не пам'ятаєте серію “Річ також крі”, то подаруєте вам – ділянка не так далеко від правди. Історія нижче робить це чітким. Як виявилося, принцеси на чорному "Гельендвагені" щасливі іноді не завжди.

р.



І все ще добре, коли від заможливого дитинства ви успадкували те ж «лік». Так само буває, що не існує сліду колишнього послання. Що відбувається людям, які мали все в дитинстві, але коли вони прийшли до дорослого, вони залишалися ні з чим? Як вони відчувають себе про тих, хто не багаті батьки і номер, наповнений найдорожчими іграшками? Перейдіть прямо вперед.

1121486



«Я народилася в сім’ю високоповертаючих регіональних офіційних, оточених з дитинства розкішю та увагою. Аутсайдери називають мене великим, зробив жарти про золотої молоді, але таємно мріяли про життя, як мені. Подумав, що комфортне існування не на всіх, що здається на перший погляд. й





Я навчався в елітній гімназії, не дозволяв піти з «мере морталами» до звичайної школи. Я був керований охоронцями в чорному гельендвагені, тому я був постійно під наглядом. І якщо інші діти спілкувалися спокійно один з одним, то мої охоронці опікувалися всім можливим способом. Я захопив своїх однокласників, щоб мати більше свободи, ніж мене.





«Вчителі не люблять мене або гіпокритично сказали мені, як талановитий і хороший я був. Математика ніколи не дав мені клас над чотирим, а вчитель історії, навпаки, кладуть тільки найкращі сорти, для яких її батьки давали їй досить дорогі подарунки. Я думаю, що математика була ревною. й





«Я тільки побачила своїх батьків на свята або на відпочинок. Я жив з моїми бабусями. Я був щасливим, коли ми подорожували разом, але мої батьки не завжди змогли бути з вами. Саме тому вони оплачували дорогі подарунки. В кінці я зрозумів, що це працює з іншими людьми, але тепер я маю на увазі для реальної, тому що немає грошей на дорогі подарунки.





«Я ніколи не був незалежним і важко приймати важливі рішення зараз. Коли я вирішив піти від закінчення мого хлопця, тому що безпека була всюди, Дідусь буквально захопила весь місто, щоб знайти мене. В результаті свято було порушено, і я знову зрозумів, що я нічого не вирішив в житті. й





«Для мене, мої родичі обрали професію, організовану журналістом у місцевій телекомпанії. Я уявляв, що я хотів би виглядати на телевізорі, і всі будуть любити мене, але, як це виявилося, крім того, я все одно повинен піти в віддалені села і стріляти історії, які абсолютно не близькі до мене. Після двох місяців я просто не ходив до роботи. й

р.



Я був живим і моїм батькам, я був жити в центрі життя, два роки без роботи, намагаючись знайти себе. Змішані хлопці, як рукавички, давали їм всілякі іспити, після чого вони отримали шанс зустрітися зі мною. Ви повинні бачити, що люди готові зробити, щоб потрапити в ліжко разом зі мною і керувати своїм бюджетом.





«Чи не сталося, що повністю змінив своє життя: мій дід помер, мій батько розлучився, кожен почав влаштувати своє особисте життя новим способом. Вони просто не дбають про мене. У мене було вогненность і подивитися на можливість заробити гроші. Я ніколи не дізнався, як варити, дивитися відео. Я хочу, щоб маррі варити, так що я ніколи не зробити це самостійно.

до 1 2 3 4 5+



«Я 27 років і досі не можу з'ясувати, куди піти. Начебто, що життя звучало як безглуздий фільм, і це неможливо. Все, що я знаю, як зрозуміти моду, зробити гроші, супроводжуючи місцеву еліту до покупок, для життя трохи достатньо. Я щиро завоював своїх колишніх однокласників: багато вже з дітьми, з професією, і дуже щасливі.





Ставки до дитинства Кожен відрізняється: хто вважає це абсолютно безхмарним, а хтось - жорстоким і сірим. Кожна думка має право на життя. Хочу зауважити, що більшість комплексів «дорослий» від них, від дитинства. Саме там ми почали стати людиною. Пишіть свої враження в коментарях, одночасно перегляньте цю статтю друзям. Я дивлю, що вони будуть говорити про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное