Чому діти не повинні бути змушені поділитися іграшками

Я люблю себе, але з дивною любов'ю. Я подарую всім всім, не залишаю нічого собі - що дає мені найвище задоволення. Здається трохи навпаки. Але виходить, що така деформація відбувається в дитинстві. Батьки, ми, суспільство в цілому впливають на це. Любов і бідність - це те, що це називається.

Р

Редакція "Сайт" Я впевнена бідність програми. Давайте подивимося простий приклад. Уявіть, що ви перебуваєте на майданчику і спостерігайте досить звичайну картину: діти настоюють в пісочниці, кожен має власний іграшка, але один з дівчат має щось яскраве, нове, привертаючи увагу. Так, один з діточок приходить до неї і каже: «Зіграй!»

Ця іграшка була передана дівчатам батьком, який прийшов на короткий відпочинок, для неї це значення. Це як золотий годинник або дорогий телефон. Вона не має бажання поділитися своїм значенням з будь-яким. Вона відходить від хлопчика, це нормально. Редакціяй Здається, що все зрозуміло, що вони з'ясують.



Але тут приходить дівчина. Як тільки людина, бо вона навчалася так само, вона каже їй дочку, вони говорять, поділитися, бути хорошим, кожен буде любити вас. Тому що ви не зрадієте. Це те, що ця програма виглядає як. Не розуміючи важливість цієї іграшки, вона не здається її значення. Немає нічого неправильного з іншою дитиною, граючи її.

Ви пам'ятаєте свого дитинства трохи? Пам'ятайте, що емоція йде поза прохолодною новою іграшкам, яка ніхто ще не має? Так, це самопідтвердження, адже в подальшому житті потрібно прийняти своє місце в соціальному ієрархії. І ви робите це за допомогою цих «значень».

І хтось ще хоче, що таке значення, яке нормальне бажання. А авторітативна людина для вас говорить, скажеш, поділитися. Так ви будете добре, тому ви будете любити. А у дорослому віці ви будете отримувати своє місце на соціальній сході, тому що ви навчитесь. Я буду триматися вниз, але дозвольте їм любити мене.



Через три роки пісочниці дівчина, яка поділилася іграшками з іншими виросла. Замість того, щоб насолоджуватися тим, що цінний її, вона дає їй іншим. Тому що це єдиний спосіб вона буде насолоджуватися життям. Цей стереотип вбудований в пісочницю і проводиться в доросле життя.

Вона дає все: піднімає дітей, допомагає батькам, навіть її чоловік іноді підтримує, тому що він втратив свою роботу і зараз лежить на дивані. Я думаю, що це хлопчик. Вона не здавалася, щоб помітити все це. Самий? Ви? Все для вас, коханих, тому я буду добре і ви будете любити мене. Поверти? Кожен живий і добре.

р

Тепер уявіть, хто запитує вас, щоб поділитися новим iPhone або пальто. Або ви придбали сумку, а потім друг попросить вас "п'ятити" протягом трьох тижнів. Ні, звичайно, ви можете, але не б не було дивного запиту? Хтось говорить нам подругу буде пополітенно відправлений на відома адреса. Може бути ірде. Сумка не відчуває себе, як ви втомилися.

Батьки в дитинстві – люди, які впливають на життя в одному або іншому вигляді. Ви повинні подумати про те, як ваша дитина сприймати ваші слова і як він буде жити з ним. Подумайте про сценарій відразу, щоб не пізніше розпізнати себе в таких ситуаціях.

Редакція від

Це не означає, що діти повинні бути заборонені від поширення іграшок. Це лише один приклад програмування для бідності. Ви не зможете накопичувати все, щоб насолоджуватися результатом, щоб оцінити значення - потрібно дати всім іншим, щоб бути коханим. Написати коментарях, які ви думаєте про це і які інші «програми» ви знаєте.

Любов і бідність Концепції, здавалося б, досить сумісні. Іноді ви повинні сказати себе, що я заслуги краще. Першим кроком до гармонійного і повного життя є поділитися цим іграшкам з собою. Ось історія про те, як багата дитинка може пошанувати в майбутньому. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное