Не знаючи, що це вийде для них

Поранчеві батьки страждають не тільки тим, що вони залишають самостійно, без допомоги і підтримки. Для них, бо вони були зраджені дітьми, найближчими людьми. Сьогодні Я хочу розповісти вам історію про мами, які звернулися з двору дочкою та сина.

Покинутих батьків Андрії та Свєта завжди лякалися релігією матір’ю. Вони вірили, що всі молитви матері несуть. Хто допомагає? Щось серйозний має бути зроблено. Як заробити гроші. І в цілому, варто подивитися на світовому сенсі. Довіра в Богу, але не боятися, як вони кажуть.



Ще один релігійний фестиваль. Моя мама повернулася з магазину гранат. Вона хотіла приготувати смачну вечерю і порадувати її сином і дочкою, в будинку якого вона проживала. Вона продала будинок, щоб дати всі гроші до церкви. Це сталося близько 5 років тому. Він був тоді, що він переніс з молодим сином до дому своєї дочки і її чоловіка.



Вони не були щасливими, щоб забути несподіваних нових мешканців. Будинок своєї дочки і її сім'ї було дуже мало, і вона чекала дитини. Побачте, що мама показує її брат. Вона робить іншу релігійну річ! Мати Свєта і Андрея зробив такі речі до. Вона давала майже всі дитячі речі до церкви. Коли діти були меншими, священики прийдуть до своїх домів. Слабкий брат.



Світлана була щаслива, коли вона переїхала з матері до свого чоловіка. Тексти пісень, а це означає: Він був далеко від віри і релігії. Разом вони працювали важко і планують жити. Все добре пішло. Так мій мама вирішив продати свій будинок. А потім, п'ять років тому, Свєта і її чоловік був занадто струнким не дозволяти мамі і брату. Мій брат був особливо шкода. Він був дуже молодий, щоб залишити свою божевільну матір і жити на власній.

І тепер п'ять років пізніше, щаслива мама Свєта була повернена під дахом, що її дочка і її чоловік дав їй. Всі ці роки вона живе тут щасливо. І, звичайно, пішли працювати, бо матір його вимагав, щоб він допоміг їй підтримати церкву. Світло переглянуло це через пальці на довгий час. Але на ніч була остання солома. І чоловік підтримав не тільки свою сім'ю, в якій вже з'явився малюк, але і мати. Попри те, що мій брат був розумом і збирався залишити незабаром.

1 999 р.

Мати поїхали в двір і побачили похмуру дочку і сина. Ірина Степанівна почала свою релігійну пісню про подяку. І я почав говорити про Бога і Бога. Андрій і Свєта мовчало, чекаючи її маму, щоб закінчити її звичними клітками. Вони вже знали, це просто маніпуляція, яку мама звикла до них протягом багатьох років. Зібрали дух і почали:



«Мама, я бачу, але ви не живете з нами. Здається подобово невелика квартира в місті. Наш будинок більше не переносить свого еліру. У мене є дочка, і я не хочу, щоб ви вплинете її з вашої релігії. Ось чому наші дороги дивують. Андрій підтримує мене в цьому вирішенні. Ми вже зібрали свої речі, тому не потрібно вводити в будинок. Про нас

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? На сцені, що Ірина Степанівна, Божа справа, виконана після цих слів, почула навіть у сусідньому селищі. Важко вірити, що ця релігійна жінка була здатна до таких кіз. Після висадки на кілька годин на замкнених заглушках, на них і ходиться до автовокзалу.





Діти були жорстокими, але вони мають вибір? Чи варто бути толерантним до того, що зберігає нас від життя? Можливо, мама не повинна налаштовувати свої принципи в сім'ї. Якщо вона захотіла допомогти, вона буде робити її за власними витратами, не за рахунок інших. Тим не менш, діти не повинні вирізати все так різко. Що б ви робили в такій ситуації на місці Світлани та Андрія?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное