Мати-в-одному вирішив піти лежачи дочку-в-право, покинутий чоловіком, вона стала стрункою, коли вона отримала подарунок за доброту

Настя та Андрій зустрілися з студентами в університеті. З тих пір, як вони були незрівняні, роблячи плани на майбутнє, плануючи одружитися. Зараз у третій рік разом. Настя намагатися з усіма її може закріпити життя і підтримувати його супутника в усьому, і Андрей, незалежно від того, як непристойні заперечення, все ще страшний чоловік.

Він ніколи не був працьовитий, і останнім часом стає менш ймовірним. І Настя переносить боорської поведінки і вірить, що Андрей покращиться. У той же час, мама-в-одному став вірним і надійним другом для Настя.

р.

А.А. Дорогий чоловік завжди сказав мені, як він хотів би грати в пишне весілля, і я просто мав зареєструватися. Але мій партнер наполягав, що весілля буде, і тільки розкішно. У той же час ми економимо на весілля і за власним житлом протягом трьох років. Я працюю в офісі, отримую невелику зарплату, а Андрій є ріелтором, його дохід залежить від угоди.

Андрій ніколи не любить процідувати, він завжди сказав, що краще працювати менше і отримати більше грошей, але не навпаки. Зараз Андрій має складний час, без угод. Він не хоче шукати нову роботу. Так я оплачую рахунки і орендую квартиру на рік. Я розумію, що він повинен розуміти себе, і я дав йому час думати про це, можливо, він дійсно хоче змінити його поле діяльності. Я впевнений, що, якщо мені потрібна перерва, він зробив те саме.



Людмила Іванівна – це не моя мама, але вона вже стала найкращою другою. У мене була тепла дружба з нею. Людмила Івановна допомагає мені багато порад, у вихідні дні ми пишаємося чайом і поговоримо про життя. Людмила Івановна – мудра жінка, вона добре лікує і іноді jokingly каже, що син не гідний мене.

Відмінні відносини з матір'ю Андрія з матір'ю практично не спілкуються. Він накопичив багато дитячих відчуттів від матері, відвідавши її рідко. А коли я кажу, що це буде приємно йти до неї, Андрій починає намотати з половиною фразою: Ми проживали в бідності, вона дала мені нічого. Коли решта дітей пішли на екскурсії і до моря, я сидів вдома, поки моя мама була на роботі. Я мав бідний, нещасливий дитинство. Я не бачу нічого. й

На жаль, у мене є труднощі відносини з матір'ю. Мій батько пішов нам, коли я був трохи. Через це мама почала торкнутися до пляшки. Пара разів я навіть довелося перетягнути її на плечі з деяких барних будинків, оскільки вона була п'яна до точки втрати її імпульсу. Після навчання в університеті я отримав роботу в іншому місті і іноді відвідав її. Але в будь-якому випадку, вона моя мама. Я зателефоную їй щодня і хвилюватися про неї. Я не розумію, чому Андрій відроджує свою матір через деякі дрібні речі і не хоче спілкуватися з нею.



Тепер у нас є штамовані стосунки з ним. Андрій віддали себе від мене, ми не ходимо разом, ми рідко спілкуємось в домашніх умовах. Я не знаю, що він працює під час роботи. Нещодавно я ходив з роботи і побачила Андрія разом з друзями біля торгового центру, він був за спеціальністю в охопі з якоюсь жінкою. Я не прийшов, але побачив мене.

Коли Андрій повернувся, він пішов до ліжка. І вранці я запитав його, якщо він все ще хотів побудувати сім'ю, зберегти для житла і продовжувати жити з ними. Тоді він сердився і сказав, що він був вже важко без роботи, він потрібно відпочивати і мав жити деякий день. Тоді він порадував мене трохи розслабитися. Але якщо я вчинив його, ми не будемо жити, бо я повний прихильник нашої сім'ї зараз. Після того, як він був неправильним і апологізованим. Через тиждень я побачила його знову в компанії п'яні друзі і жінки. У нас була велика боротьба, а наступного ранку все випало з рук. Вона була пізно для роботи, заливається каву на себе, і в кінці робітника не встигла перетнути дорогу до зеленого світла. Я потрапив на машину.



Я прокинувся в лікарні з розбитим коміром і парою ребер, мій хребт зламаний, я не можу перемістити ноги. Лікарі спробували заспокоїти мене і сказали мені, що це займе до року для мене, щоб мати можливість ходити. Удачливий, що водій негайно назвав амбулаторію і запропонував оплатити весь курс лікування.

Я не маю ніяких грошей, і я не хочу витрачати час на судові спори. Головне було швидко загострити. У день я потрапив до лікарні, я назвав Андрієм. Він не підбирав телефон, а ввечері написав, що він втомився на роботі. Він ніколи не прийшов до мене. Він сказав: "Ми не можемо бути разом, я не можу подбати про вас, я шкодую. й



Але Людмила Іванівна кинулася, як тільки вона дізналася про те, що сталося. Вона кричав, зачепивши мене і знову кричав. Я очолився для моєї поведінки сина. Коли я був виділений з лікарні, я запитав, де я живу. Я не можу повернутися до Андрія, і моя мама в с. потрібна підтримка. Я не змогла потрапити туди.

Далі Людмила Івановна, чоловіча людина душі, яка пропонувала залишатися з нею. Я не згоден довгий час, тому що я зламав сина. Я не мав вибору. Я не можу звикнути до нескінченної доброти моєї нездатної матері. Про мене, приготовленої їжі і розповіли мені історії. Коли я почав приймати перші кроки, ми щасливі з успіхом лікування. І тоді я повільно виріс міцніше і почав допомогти Людмила Іванівна навколо будинку. Ми живимо душу до душі.



Я був чудесним, як подякувати моїй серці. Людмила Івановна має старовинну двокімнатну квартиру, яка дуже холодна. Вона потребує термінових ремонтів. Я вирішив, що я б врятував гроші і дати Людмила Іванівна невеликий подарунок як токен вдячності за її догляд. Але я не можу отримати роботу. А потім щось неймовірне.

Так само водій назвав мене і апологізованою за його відсутність дуже довго, весь цей раз він був пригнічений, він не міг прощати себе за рахунок колеса. Він запитав, як я зробив, і якщо він може допомогти. Промовляв, і я сказав йому, що я збираюся зробити деякі ремонти.



З'ясував, що цей чоловік володів будівельним бізнесом, він дійсно хотів зробити життя простіше і запропонував мені квартиру в новобудові. Я не можу прийняти такий подарунок від незнайомця. А потім водій сказав, що він дав мені ключі, поки це просто ключі, але в рік вони збираються відкрити двоповерховий будинок. В той же час, я подумаю про прийняття подарунка.

Тепер Людмила Іванівна і я живу в будинку, біля лісу, і ми чаєм на веранді щодня. І що водій ніколи не потрапив за колесо знову. Це дивовижна, як страшні події замінені новими приємними моментами життя.

р.

Вірус мудрості і поради про життя Тільки після переживання неприємностей ви можете дізнатися, щоб оцінити маленькі речі життя, догляд за близькими і існують в цьому недосконалому світі. Хто знає, що сталося, якщо Настя не була на перетині цього дня? Ми не помітили. Ми починаємо оцінювати кожен момент, отримайте менше, коли речі не працюють, і витрачаємо більше часу з тими, хто піклується про себе.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное