На кухні прийшла мама і з якоїсь причини її виклали на кухні.

Молоді люди завжди прагнуть жити власними правилами, і тому відокремлюють від інших. Включаючи батьків. Тим не менш, життя є такою, що вона завжди може зробити коригування. Тут настає молода мати, наприклад, будинок, і на кухні є крапкою. Ну, бо мати-в-одномуй



Ця історія, як багато інших, є для думки. Ми в новинах. "Сайт" Ми завжди прагнемо показати гетерогенність подій, які відбуваються з нами. Що ми сприймаємо як добре, і навпаки, що здається погано. І тепер сам оповіді.

Я завжди знав, що я не жити з батьками. Це нічого неправда, це просто рішення, прийнятого в процесі вирощування. Я вважаю себе повністю незалежним і хочу керувати життям сто відсотків. Ми переконані, що ми зустрілися.



Нашою любов'ю було не дуже довго, наші відносини розвивалися близько 6 місяців, після чого ми щасливо одружені. Через кілька місяців я зрозумів, що я чекав дитини. Хто знав, що чекав мене? Після весілля ми переїхали в гарну однокімнатну квартиру, і я переконаний, що я буду працювати все ідеально.

Я сміливо взяв на левову частку побутових хорів, і це було навіть радість для мене, так як я довго мріяв про сім'ю і мій маленький, але затишна квартира. Що було до дня народження сина. Я був абсолютно без досвіду в цьому випадку, тому поступово я просто втратив ноги.



Я думав, що якщо дитяча вишня, то обов'язково поганий, тому я постійно дивився її. І маленька воля ніколи не дайте мені за хвилину. В кінці дня, я просто зробив це і нічого іншого. Мій чоловік намагався підтримати мене, але так як він постійно на своїй головній роботі, плюс він все ще має невеликий бізнес, він практично ніколи не вдома.

Поступово, наша затишна норка почала перетворюватися в потворну стабільну. Я не встиг чистити, мити або навіть варити нічого. Через два місяці, я просто припинив робити все і пішов на глибокий стрес. Звісно, все прийшла до чоловіка. Дякуємо Богу, що він пережив цей період.



Увечері ми з радістю приїхались до нас. Вона живе в центрі району, вона давно захотів відвідати. І був день блаженства. Бо вона очищається, і вона фарширована холодильником з їжею, і вона забрала хлопчика на пару годин. Небесно, я просто впав на ліжко і вийшов.

Але після того, як мій мама пішов, і це все знову почався. Я був рубаний, щоб подивитися на себе в дзеркалі, оскільки я змінив так багато. Я дивлю, що мій чоловік думав про це? Дякуємо за доброту, мій мама-в-одному повернувся до наступного дня і навіть вирішив провести ніч. І це вихідні, я був повністю.

, Україна

Коли мій мама знову пішов, я відчував, як побили, я був психічно і фізично. Це ще чотири місяці. Я вирішив отримати трохи повітря і пішов з дитиною до батьків. Вони живуть далеко. Я отримав додому комфортно, відпочив на тиждень і повернувся додому після свят. Ось де новина зловила мене.

На кухні я знайшов краватку і багато ящиків на балконі. Виявилося, що мама-в-в-одному прийшла назавжди. Так сталося, що вона була лівою без квартири, яку вона заклала для сина, за деякий час перекрив її друзі, і коли чоловік назвав її жити з нами, одночасно допомагаючи з дитиною, вона з радістю погодилася.



В першу чергу я проти неї, але мій мама-в-право взяв над будинок, звільняючи руки повністю. З тих пір я міг працювати тільки з дитиною, а в вихідні дні бігти в салон краси і поїхати в ресторан з чоловіком! Я переосмислюю свої стосунки з батьками.

Це три роки тому, що у нас є ще одна дитина. Ми переїхали в більшу квартиру, тепер мій мама-в-право має власний номер, і хлопчики все ще ростуть. Що я можу сказати? Ми відчуваємо, що ми робимо. Моя мати-в-право, до речі, дуже хороша і добра жінка, завжди займе мій бік. Реальна друга мама. Це те, що я викликав її!

Редакція

Що відбувається в житті! Обов'язково напишіть, чи можна керувати родичами і особливо з вашими рідними. Ви думаєте, що наші героїні зможуть витягнути її самостійно, або вона повинна запитати про допомогу в будь-якому випадку? Який ваш власний досвід

Не потрібно скаргати перед тим, що мати-в-одномуй Може бути, вона не буде довго триматися, і ви вже панічні. Зодіаку з'їжджають її дочку. Дякую за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное