Мами мій чоловік зраджує, продаляв все і переїхала.

«Мум відібрав цей рік і сказав, що вона буде жити з нами у віці. Я люблю і поважаю чоловіка, але я вважаю своїми діями самостійно. Мені 35 років, мій чоловік і я був одружений протягом 15 років і ми маємо дуже хороші стосунки з матір'ю. Так сталося, що в цьому році вона вийшла 60, і привітала Людмила Дмитрієвана на Скайпу. Вона подякувала за слова, і сказав, що вона була новиною для нас, говорить Лена.



«Любов Дмитрієвна працює як вчитель в університеті». Вона хоче працювати ще рік і переїхати з мною і чоловіком, щоб у старій вікі був хтось, щоб виглядати після неї. У мене є хороша мама-в-завдяки, у всі роки одруженого життя вона не попрощила мене що-небудь. Помилки Я був щасливий, тому що Любов Дмитраєвна живе в невеликому містечку 300 км.



Ми не побачили один одного дуже часто з явних причин, це страшно, щоб дозволити одній матері-в-праві йти на дорогу, і вони працюють, діти. У минулому році чоловік пішов з сина до свого дідусь на канікули, вони були маленькими там, Саша розповіла сина про його дитинства, вони жив з матір'ю на два тижні. Після таких візитів, мама-в-права стає навіть добрим, відправляє подарунки на свята, нещодавно відправляє гроші, щоб ми витрачаємо на те, що необхідно.

83576216

Моя мама ніколи не потрібна. Вона працює в хорошому університеті і не підтримує всіх. Після закінчення навчання чоловік став незалежним і почав працювати негайно. На весіллі мій мама-в-одному подарував сина квартиру в столиці, де ми почали жити, і коли мій син виріс, він став трохи тісним в одному, але краще ніж нічого.



Мій друзі тримати мене занадто щільно, Len, мені потрібно розширити. Ми працюємо, але ми ще не втрачили грошей на житло. Ця квартира належить до моєї мами. Хоча ми можемо продати цю квартиру і купити двокімнатну квартиру з часом, Саша вважає, що це не його квартира, і він не має права вирішити що-небудь.



І так Любов Дмитріївна вирішили продати всю нерухомість в місті і купити трикімнатну квартиру в нашому місті, щоб ми прожили там разом. Так само, кімната онука, чоловік, звичайно.



Я вже спробував поговорити з матір'ю і сказати, що це дуже погана ідея, щоб покласти його легко. Ми рідко бачимо один одного, у нас є різні звички, ми не будемо разом. Але вона хоче бути ближче до дітей, і це. Вона надихнула свого друга. А тепер вона боїться, що нічого не станеться. Моя мама-в-одному вирішили полегшити нашу карму, щоб говорити.



А коли я сказав, що це було краще для свого життя в окремій квартирі, вона була виснажена і сказала, що вона не знає нікого в новому місті, і вона буде самотнім в однокімнатній квартирі без друзів і родичів.



Проблема полягає в тому, що діти і Любов Дмитріївна живуть в різних містах. Це ускладнює комунікацію і розв’язує багато проблем. З одного боку, ви можете зрозуміти дочку-в-право, але мати-в-право не говорить про несудимість. Необхідно обговорити тему співрозмовлення в колі сім'ї, зустріти всіх разом, розповісти про свої враження і приїхати до загального деномінатора з найменшими втратами. І якщо ви не можете погоджуватися, можливо, ви повинні обговорити проблему з сімейним психологом. Породжувальні конфлікти дуже важко розв’язатись з розумом. Що ви думаєте? Що б ви робили в ситуації, як це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное