На балконі, де є кішка-дошка, мати-в-право, розкочував очі і демонстративно приймав для очищення після мене, і так з усім.

З історії жахів про шлюб і сімейні відносини мати-в-право займає одне з перших місць. Ви можете часто почути емоційну фразу з молодого дочка-у-завдання: «Я люблю маму-в-завдання». Одного разу під час шкільних канікул, коли мій зараз-донька була в молодшому високій, я став свідком її грати ляльки з подругою. Кожна з Барбі, дівчата мали діалог між ляльками, якби вони виросли і одружені.



Я приготував мій мати-в-право! Привіт! Привіт! Ми йдемо в басейн сьогодні?
- Ой, немає! Я був просто, щоб зателефонувати вам. Моя мати-в-право сказав, що вона прибуває завтра. Якщо я не можу піти, я поставлю речі на полицях в шафі, так як вона використовується, і зробіть трикутники з пластикових пакетів. Вона консультує мене. «Для того, щоб зробити менше місця,» примушили явну матір’ю дівчини. Якщо він бачить, що я пурпур перед порадою, він буде відхилений, він буде дратувати ...



- Довга! У вас є таке сердечко?!
- Майбе не означає. Але це робить мене божевільним, коли вона подобалась неперевершеним пекками в усі кути нашого будинку і сну в тиші. Я приготував маму.
- Я розумію, дарлінг. Дуже добре, що мій поїзд знаходиться всього в десять годин, а потім автобус довго чекати. Вона не схожа на перевезення.

- Удачливий. Ми бачимо один одного часто. Цього року ми вирушили до нашого Тетяни Артемовни. Я запитую, якщо я можу допомогти з очищенням. Вона говорить, "Спо на балконі, де знаходиться кішка." Я зробив, не важко. А мій мама-в-право виглядав, просто розкочував очі, вичавивши її губи, приймали наречену і почали чистити після мене. Але це було зрозуміло! Все. Барбі був театрально сердитися, хоча її маленька господиня мати ніколи не скаржився на секретну війну з матір'ю.

Дитяча гра або реальність? Саме тоді мій друг і я виявив, що діти дуже спостережники і помітили багато нюансів родинних відносин. Але вона написана для всіх мам хлопчиків, щоб стати сердитися, коли вони стають материками? Дійсно, немає. Я особисто знаю жінок, які поважають і люблять доньки, піклуються про них, бо кожен день вони переконані у щастя своїх улюблених синів і їх обраних. І дочкам, які не перебувають у боргі.

135497

Не всі дзвінки мати-в-правові мами – часто по імені і по батькові, але всі намагаються будувати щирі стосунки в сім'ї на основі взаємної поваги і довіри. Ви, ймовірно, знаєте ці сім'ї теж. Може бути так в сім'ї, в хорошому часі.



Але навіть де є війна між матір'ю і дочкою-завданням, можна встановити поважні відносини, згідно з психологами. З усіх причин, що ці традиційні конфлікти часто лягають не в незліченному, непереносимому характері мати-в-право або дочка-в-право або навіть обох. Як мати-в-право і дочка-в-право любові (або думаю, що вони люблять) одну людину. Так це дуже легко зрозуміти один одного, щоб приєднатися до сил, щоб він і його сім'я може жити добре? Але ні, це не просто.

Я зацікавив мій маму: Революція відрізняється. Він є сином, він повинен бути обережний, захищений від зла. Дочка-в-права мотивована тим, що вона і її чоловік поділяють спільні інтереси і погляди, життєві цілі, вона дає їй емоційне задоволення, вона очікує турботу і захист від нього. Мати все ще бачить у дорослому сині дитини, шановний хлопчик. І за дружину, це «бой» – дорослий чоловік, який здатний жити самостійно, вирішується, бути підтримкою. Це причина конфлікту.

І як і жінки, які поводяться в цій війні мотивів, є індикатором, який як літмус тест: їх поведінка визначає рівень внутрішньої культури і цивільності кожного.



Незважаючи на різницю в мотивації відносин до сина одного і чоловіка іншого, можливе взаєморозуміння з матір'ю. Психологи пропонують дочка-в-одному кілька ефективних способів досягнення мирної співіснування з матір'ю-в-правом.

Що робити з матір’ю чоловіка, поради психолога
  1. Зробіть хороші поради. Замість відповіді «ми дорослі, ми з'ясуємо її», краще показати, що ви цінуєте свій досвід, і відповісти: «Я згоден», «як правильно зауважив», «інтерестінг», «у вас є такий великий досвід».
  2. Живі спогади про сина. Якщо це можливо, попросіть Вашому мамі, щоб розповісти вам більше про незабутні події, смішні або сенсорні епізоди. Вашій увазі і справжньому інтересу дадуть радість протягом тривалого часу і відштовхуйте свою маму, щоб стати більш дружнім до вас.



Зберігайте спокій і подаруйте свою маму любов до свого чоловіка. Тут ви можете показати почуття пропорції: без флаунтингу торкнутися і ніжності, сказати, як ви захоплюєте його розум, успіх, як вид, сміливість, гідність і так далі. І коли ваш чоловік, через його життє життя, не поговорить з матір'ю, зателефонуйте собі, делікатно поясніть причину своєї тиші і попросіть її справи і здоров'я. Але не заважати в конфліктах між матір'ю і сином, не приймати боків. «Я знаю, як дорогий ти один одному, тому я впевнений, що ти прийдеш до розуміння». Не погано говорити про себе. Уникайте критикувати себе перед матір'ю. Ні глухі, глухі, програші за власною адресою. Але при проході ви можете згадати про свої досягнення, про цікаве заняття. Це важливо, щоб мати-в-завдяки ви були рівні.



Виходить з звичного середовища. Запропонуйте вашій мамі-в-одному принаймні приурочно до кінотеатру, до концерту, прогулянку в парку, в кафе, на виставку, де вона обов'язково зацікавить. Як правило, люди, які розбиваються з атмосфери «День горобини», можуть краще бачити і зрозуміти іншу людину, світ навколо, взяти новий погляд на відносини. Житловий комплекс. Це, як правило, один з найефективніших рецептів для виправлення відносин між сім'ями батьків і дітей. А потім ваші зустрічі можуть стати святами для всіх поколінь великого роду.

У вас є мир з матір'ю? Будь ласка, зв'яжіться з нами

Категории

Смотрите также

Новое и интересное