Начерк того, як з'явився новий рік для всіх

Новий рік – сімейний відпочинок. Хочу зібрати всі родичі на одному столі, говорити і гучно відсвяткувати кінець іншого року. Але не всі сім'ї роблять. Іноді загальний бенкет може викликати дискорд між родичами. Це саме те, що сталося в нашій історії, в якому наші плани на Новий рік перетворилися в невиконання.



Редакція "Сайт" Він ділиться своїм оповіданням з вами і залишає його, щоб ви вирішили, хто правий, хто винний.

Рік пройшов, і я все ще відшкодував наслідки минулого сімейного свята. Я завжди кохаю, що має всю сім'ю на одному столі, розповідаючи історії, що нагадують про минуле. Але минуле новорічне вечеря перетворилося в скандал. Щоб бути більш точним, мій дорогий мама.

Минулого року запровадив всю родину, щоб відсвяткувати Новий рік. Вона сказала, це сімейне свято, нам потрібно зібрати всіх, мати бенкет на горі. Я хотів, що ми не були разом з нашими весіллями. За три роки ми одружилися. Я домовився про стан, який ми святкуємо на моєму місці і варимо.

3757657

Я люблю цю річ. Приготувати мій, хоча мій мама-в-право не буде його визнати. Я вже почав планувати те, що я готую здивувати гостей. Ми любили всіх. Мої батьки, брати і сестри з сім'ями. Я дуже радий.

Я зробив детальне меню на Новий рік і був спокійним. До тих пір, поки моя мама-в-одному дзвінку. Вона сказала пару днів до вечері і почала запитати мене, що я збираюся готувати. Докладно. Вона також сказала, що вона буде готувати щось, тому що на моєму меню не було достатньо посуду. Звичайно, всього 23. Вони домовилися, що у мене була гаряча їжа, салати і м'ясо, і вона може зробити пару закусок, якщо вона хотіла. Я думаю, що це океї з обох з них.



Але на день вечері мій мама-в-завження показав два величезні сумки. Він дивився мене, але я спокійно запитав, що там. Замість відповіді вона почала приймати варені страви з її мішків. Є "Олив'є", а "Фоат", а котлети з наручками. В цілому все я вже приготував. Я навіть приніс випечений качок, хоча я знав, що це мій підпис страва.

Небезпека була кип'ятіння, але я мудро вирішив розслабити себе. Моя мама завжди сказала, що ви не можете боротися напередодні нового року. Я займав глибокий дихання і попросіть: Людмила Андріївна, чому ви варилися так багато? У мене є все готове, я просто поклав його на стіл. Для всіх страв немає місця. й



Вона сказала: «Ви кладемо шахту на стіл і в холодильнику». Потім закінчуйте смачними стравами. У вас є трохи речей, і я зробив для всіх. Я відчув, але я погодився покласти половину своєї їжі на столі, половину власної. З телятиною, стіл покривається навпіл, чекаючи гостей.

Я був так щасливим, що кожен прийшов до нашого дому, що я навіть припинив мислення про те, чи є там готування. Я думав, що я весело. Але мій мама не хоче відмовитися. Вона здавалася підходити до кожного гостя і запрошувати її стравами. Вона сказала сто разів, що вона варилася.



Кожен оцінив її приготування і тільки судив, що вона була кваліфікована коханка. Моє брата чоловіка навіть жартує, говорячи, що мій дочка-в-право навчить мене, як приготувати. І відчував мене так боляче. Взяв мене так багато зусиль і зусиль, щоб приготувати святкову вечерю, і ніхто не оцінив її. Виявилося, що я збираю всіх для свята, і зробив бідну маму варити.

Габаритний зображення

Звичайно, я не зіпсував свято для інших, але не залишилося настрою. Пропонували гостям, впакували кожну одну частину її качки. Після того, як ніхто не на столі спробував його, мати-в-право викласти тільки її посуд на тарілках. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Я мав мити гори посуду і сердитися з моєю матір'ю. Добро, що мій чоловік допомогло і заспокоїв мене. Він сказав, що з тих пір, поки у нас було так багато їжі, ми можемо зателефонувати друзям завтра і мати іншу сторону. Він також сказав, що я був найкращою домогосподарка в світі. Небезпека відступила, але залишок залишився.

І так, на початку грудня мій мама-в-завдявся знову з питанням, як і де ми святкуємо Новий рік. Я не хочу повторювати минулий рік, але я не маю сил, щоб сваритися з матір'ю. Що робити і де можна сміливо сказати, що цього року мій чоловік і я відсвяткувати разом?



Ми думаємо, що героїня цієї історії не повинна відсвяткувати Новий рік з матір'ю. Натюрморт не пішов в будь-яку точку, і зіпсувати інший відпочинок нікому. Важко сказати, що мати-в-завдяки мала шкідливий намір або якщо вона була просто впевнена, що ніхто не зможе зробити краще. Не знаю.

Але ми також вважаємо, що будь-який спір можна вирішити за допомогою розмови. Дочка-в-права повинна розповісти про те, що вона незадоволена, і мати-в-право, звичайно, слухати. Ми думаємо, що допоможе виправити ситуацію. Що ви думаєте про цю історію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное