Чому мудро досвідчені господині замочують горіхи не менше 6 годин

Я знаю довго. Чому замочують горіхиЯ використовую цей трюк регулярно. Насіння і горіхи є невід'ємною частиною мого раціону. Так що в кожну ніч вимірююювала кількість горіхів, які потрібно на завтра і залийте їх водою. Нещодавно я дізнався, що рідина не повинна бути чистою, але і солоною. Чому це необхідно, ми розуміємо в нашій статті.

, м. Київ

Чому замочити горіхи Горіхи, насіння, бобові та цільні зерна містять фітичну кислоту. Особлива речовина працює як захисний механізм рослин. Не тільки не несе ніякої вигоди, але і позбавляє її від усіх мікроелементів, які містяться в продуктах.

1 990 р.

Фітична кислота кріпиться до заліза, магнію, цинку, кальцію та інших елементів. Через це, потрапляючи в організм людини, вони просто не поглинаються ними належним чином. Ми повинні розуміти, що ми не поглинаємо 100% від того, що ми потенційно отримуємо з їжею. Чи варто ще більше позбавити себе від всіх утиліт, які знаходяться в горіхах?

Тіло людини здатний боротися з фітичною кислотою. Однак ми можемо зробити лише невеликі дози цієї речовини (близько 100-300 мг). Для порівняння, придатність мигдалю містить близько 1,300 мг відомих анти поживних речовин. Очевидно, що ми просто не можемо протистояти цій речовині самостійно.



Крім того, горіхи мають інгібітори, які деактивують травні ферменти. З цієї їжі набагато складніше перетравити. В результаті дуже часто люди відчувають тяжкість в шлунку після вживання певної кількості горіхів.

Однак я ніколи не зіткнувся з такою проблемою. Це тому, що я просто замочіть горіхи перед ними. Під час цього процесу фітаза випускається в горіхах. Це особливий фермент, який знижує вміст фітикової кислоти.

Як замочити горіхи Про те, як обробити горіхи, дізнатися наші предки. У давні часи горіхи спочатку замочували, потім висушують на сонці, а тільки потім з'їдають в грунтову форму. Потім робиться в соляній воді. Але більшість сучасних дослідників погоджуються, що не потрібно додавати до води сіль.

р.

Якщо ви все ще хочете дотримуватися традиції, скористайтеся морською або Himalayan сіллю для замочування. Фокус на таких пропорціях: 100 г горіхового рахунку на 200 мл води і 1 ч.л. солі. Найкраще замочити горіхи в посуді, не пластику. Вода повинна бути гаряча.

Час замочування залежить від типу горіхів. Наприклад, горіхи і соснові горіхи, пеканські горіхи і лісові горіхи повинні зберігатися в воді не менше 8 годин. І вистачить готівку на 6 годин. До речі, цей горіх дуже часто використовується в кулінарії для приготування овочевих десертів або соусів. Щоб отримати бажану консистенцію, необхідно замочувати кешью. Потім горіх стає м'яким і незрівняним.



Крім того, завдяки замочуванню горіхів, здавалося б, заповнюється смаком. Це стає більш насиченим. Вважається, що незмочений горіх, чи сирий або смажений, знаходиться в стані приховування. І тільки після замочування він прокине.

Особистий досвід Я замочіть горіхи щодня. Перед сном я мірю 40-50 грам різних горіхів і залити їх водою. Я не рахую кількість годин для конкретного горіха, я просто тримати їх у воді всю ніч.

Уранці горіхи слід мити під проточною водою і висушити паперовим рушником. Я ніколи не обсмажив горіх після замочування, тому що я не бачу точку. Але при бажанні це можна зробити як на сковороді, так і в духовці.



Якщо ви зробите домашнє рослинне молоко, горіхи також слід замочити перед рукою. Іноді немає часу для цього. У цьому випадку слід замочити горіхи в окропу принаймні кілька годин.

Тепер ви знаєте, чому ви замочуєте горіхи і що це робить. Звичайно, це до вас, щоб витрачати час. Однак я дуже рекомендую вдатися до такого трюку і допомогти вашому тілі отримати якомога більше поживних речовин з цього продукту!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное