Я шкодую, що я переїхав до приватного будинку в пенсії, мої фінанси співають романтики, замовлення в будинку не спостерігається.

Що б місто не подумав про щасливе життя поза містом, вони повинні розуміти, що недоліки приватного будинку Важкий досить. Особливо в зонах з бідною інфраструктурою. І навіть якщо мешканцям більше 50 років. Щоб переїхати на зворотний зв'язок або не є особистим вибором для всіх. Але перед тим, як ви приїжджаєте до будь-якого рішення, ми радимо Вам прочитати цю статтю.



Свіже повітря, ягідні гриби, ваш шматок землі. Ці небесні аргументи, як мантра, повторюються усіма продавцями приватних будинків. Але що про незручності та кількості грошей, які витрачаються на особистого будинку? Ця хитра пастка часто не обговорюється. А потім деякі власники сльозяться волосся через перспективи. Вони повинні знати лише такі:

Усе, для всіх є приємні сторони життя поза містом. Так само. Природній Прогулянка по річці, забрати гриби. Отримайте свіжу повітря. Це досить добре. З іншого боку, слід розуміти, що мангал від стоячого озера влітку зафіксує всі вікна, незважаючи на тепло. Москітів, кліщів, мух, мурах, мурах та інших комах за межами міста набагато небезпечніше, ніж їх міські родичі, тому з ними буде більше проблем.



Ваше ім'я саджанціВін буде годувати в найскладніших часах, а курчат з кабачками - хороша ідея. Після того, як все інше зробити за межами міста? Тільки нести воду, вирощувати землю, урожай, контролювати здоров'я тварин, купити і доставити їх на зиму. Це життя, не це?

Високі стелі, яскраві кімнати, дружні сусіди ... О, в місті немає такої речі. Є тільки центральне опалення, газопровод, водопостачання. Не потрібно нагрівати величезну коробку, вирізати дерево для цього, перенести воду, купити газові циліндри. Не кажучи вже про проблеми з лаватором. Я не можу чути сусідів. Але в с., і навіть якщо ви приїжджаєте з міста, ви будете спеціальністьй Ви не завжди будете задоволені цим.

р.

Виявляється, що для кожного позитивного випадку переміщення є одна, або навіть кілька чинників, чому це не робить. Знову слід враховувати і вік. Навіть юні бургери знайдуть в с. важко освоїти життя. І напляскванеДля тих, хто провів своє життя в місті, ця зміна буде особливо складною.

Ось ще один приклад: пердят зима. Іноді це необхідно зробити навіть за допомогою брухту. І як ще, якщо навколо асфальту навіть не пахне і землю замерзає буквально вночі. Але в літо не буде відпочивати. Ведмеді. Вони затоплюють сайт в блимку очей. Вам потрібно буде порізати 2 рази на тиждень. Нехай люди в нашій області мають звичку придбання газонокосарки, тому тільки ручна робота.



До речі, так як під ногами тільки родючий чорний грунт, він з радістю заважає нормальному руху на машині. Особливо в дощі. Ми не знаємо, скільки свіжих огірків або курячих тушів нам потрібно продати, щоб купити хороший. СВАле хоча б старий і віддалений "Нива" буде корисний.



Ви повинні піти буквально в будь-якому місці. Магазин, поштове відділення, лікарня. Ви не можете дістатися до громадського транспорту. І на нозі важко ходити навіть впевненими ходьками. Плюс з холодним приходом. імунітет Слабкий. Погода не може бути І ось курчат не обсмажені, дерево не розрізати. Запуск до сусідів? Хто знає, можливо, вони будуть.

Ми ще мовчить про звичайні перукарі, театри, кіно. Парки, площі. Іноді ви хочете знайти його весь час. Тексти пісень, а це означає: А потім ви думаєте про те, скільки зусиль, щоб дістатися туди. Заповнення автомобіля і заспокійливого особистого відпочинку годин... У правді сила для такого життя повинна бути величезною.



Тепер ви знаєте більше про стандартне житло поза містом. Звісно, це має свої переваги, інакше кожен буде жити в багатоповерхових будівлях з величезними стоянками і супермаркетами. Якщо всі перераховані вище костюми ви, добре. Заздрити вас білою заздрістю. В іншому випадку, ми радимо вам переглянути ваші плани. Можливо, комфортна квартира не так погано?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное