Завжди знеподобалась дочка-в-право, але коли син вирішив розірвати її, з'ясував цю літературу.

Які якості чоловіків виглядають в гіпотетичних подружжях? Економіка, терпіння, здатність підтримувати домашній затишок? Щоб бути чесним, навіть питання про героїзацію майбутньої дружини трохи дратує. Виявляється, що чоловік вибирає жінку, і вона просто потрапляє в руки чоловіка, як дозрівають плоди.

Якість ідеальної дружини Ольга Степанівна вирішила відвідати сина з дочкою-завженням, коли вона пішла на місто на ринок. Вона рідко прийшла, бо дорога не була дуже близькою. Катюша привітала її радісно, захопивши її на дверцятах і запросив її на кухню. Квартира була трохи плутати, проте, як завжди. Катерина не дуже обережна.



Ольга Степанівна не розуміла, як вона сантехніка Я зумів вибрати таку недбалу дружину. Кухня - гора немитаних страв, кімната - це м'ясо, краще не шукати в паніровці. Жінки думали про це, в той час як Катя була миття чашок чаю. Серйоша не була дому, очевидно, не повернулася з роботи.

Катя говорила про те, що вона робила чай і шукала печиво в нічному магазині. Ольга слухала і розуміла, що її дочка-в-права розмовляла про вихідні. Кетя і Сєрозга альтанка і мав великий час. Кілька тижнів тому вони вийшли разом. малювання-школай Дочка-в-право відмовляється від того, що її чоловік мав відмінні малюнки, і побігли до кімнати для них.



На шляху вона дивилася про те, як Seryozha насолоджується живописом і поїздкою в гори. Вона додала, що чоловік дуже втомилися на роботі Він часто приходить додому сердитися і без настрою.

- Ви знаєте, як це відбувається, Катя закінчилася посмішки, повертається в приміщення.
до О, так, Сєрозха має дуже складний характер.

р.

Важкий чоловік непрозорої дружини Ольга Степанівна раптом запам'ятовує, як вона постраждала з сином у дитини. Вона спробувала підняти його відповідно до всіх правил, приділяв багато уваги, але не зіпсувала. І ще Сергій виросв важкої людини, настрій якого впало на рівень плінтуса дуже швидко. Коли вона була молодою, вона бажала торкнутися, були такі складні моменти в її виховання.

р.

Однак вона щиро любила сина, хоча вона не затвердила шлюбу Катя. Той факт, що Ольга зустрілася з Катериною набагато раніше, ніж Сергієм. Дівчина. христина беллаОдин забіг жінки. Ольга негайно помітила недбалого студента. Незважаючи на те, що Катерина не здавалося б, таким чином, Іноді ви сказали її, щоб вийти, так що вона відразу подрібнює все в місцях, пил відкинеться ... А потім Зворотній зв'язокй Це був чоловік.

Але вона впала в любов з Сергіж чисто Катюша. Я одружився з дівчиною, хоча моя мама була проти неї. Ольга Степанівна Я не прийшов на весілля.Я пам'ятаю. І тільки через три роки вона почала шукати в будинку сина, кожен раз дивиться. свінгериУ квартирі юнацтва. Але вона не скаже нічого, не хотів би брати участь у житті когось.

Габаритний зображення

Ольгою поспілкував трохи більше з дочкою-в-правом і вирушив додому, не чекаючи сина. Катя усвідомила, що гість листує порожньою, і дав банк варення, що її батьки давали їй. Відмовляється мама, але потім забрав банку. Їзда на автобусі, вона думливо скрутила подарунок в руках і думав про її ...

Найкраща якість мудрої матері-в-завдання – відсутність самопізнання до Нового року Сергія раптом прийшла. У дверцятому Ольга помітила, що на ногах сина його стоячи. вся в сокуй З'ясував, що дружини заварилися. Це здивувало матері, бо далеко не вона знав, пара практично ніколи не скандальна. Тим не менш, цей час Сергій став сердитися з дружиною, що він вирішив подати для розлучення.



Нещодавно змінив вакансії. З іноземними клієнтами необхідно часто зустрітися з іноземними клієнтами. Код сукні обов'язковий.й Катя вже забута для очищення свого костюма!

Мати слухали уважно до занурення сина і запам'ятали його батька, з яким вона довго відокремила. Причиною розлучення стало сексуальні матусій Після вагітності Ольга змушена закінчити ремонт самостійно, тоді як чоловік збирався з друзями після роботи. Він не хоче допомогти. Тепер вона побачила у своєму синові лунки самопізнання батька. Зібрав дух, Ольга відповів Сергій:



Слухати Мене, Сергій. Катя переносить Ваш характер, навіть якщо вона не найважчої жінки. Можливо, ви знайдете когось більш економним. Це просто не те, що вона може витримати настрій гойдалки. Коли ви вирішили одружитися, ви добре знали, що ви вибрали не самі акуратні наречені. Але це не припинило вас. Як для вашого костюма, потім миємо його самостійно і пропрасуйте! Ваша дружина працює так само, чому це робити?

Сергій керував відповіддю матері. Очікується, що вона підтримує рішення про розлучення. Грампи, він пішов до ліжка. На наступний ранок син прийшов до своєї матері і просить прощення. Мама була повністю правою. Він пішов з дружиною.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное