Мама захотіла піти в хуторний будинок, і вона любить його, але моя совість - мука.

Що таке пансіонат будинку для літніх людей і чому це час, щоб розбити жахливі міфи про нагородження моностройних будинків? Це те, що я можу сказати про сьогодні. Але перш за все, ми хочемо поділитися історією від життя нашого читача, який допоміг мамі поселитися в пансіонатному будинку, і дізнатися свою думку про її акт.

Це дивний, що наше суспільство все ще сприймає панування будинків для літніх, як щось страшне. Де по всій Європі, такі установи вже давно увійшли до нормального способу життя.

Р

Моя мама захотіла піти в школу-інтернат, як тільки вона вийшла 60. Для того, щоб сказати, що це здивувало мене, щоб сказати нічого. Вона все ще веде досить активний спосіб життя. Не існує серйозних проблем зі здоров'ям, дякую. Простіше кажучи, вона абсолютно не повинна бути постійно під наглядом.



Але я не відчував моєї матері. Вона живе в приватному будинку на рік, і вона любить її. Вона має розваги, друзі і навіть нове кохання, яке змусило мене особливо щасливим. Тато пішов з 10 років тому, і до тих пір, поки моя мама не повністю відновила з цієї втрати. Так це буде добре.



І все ж, незважаючи на те, що моя мама щаслива жити в пансіонатській школі, я соромлюся визнати мої рідні, що я залишила її самостійно. Я знаю свою реакцію на новини. Відразу починайте залити репрочеси, кажуть вони, голодна дочка і як заважати я навіть піти на неї.



До сих пір я не можу зв'язатися з родичами. Я рідко і коротко відповісти на телефонні дзвінки. Коли мова йде про мами, я перекладаю. Але це не може продовжувати довго, в кінці вам доведеться зізнатися все.



Я не розумію, чому я хвилююсь, коли мій мама щаслива. Що можна позбутися від непротивної провини?



Які поради ви хотіли б поділитися з нашим героїном? Не соромтеся висловити свої думки на тему в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное