Ремесла з досвідом відбілювання конусів для створення святкової атмосфери в домашніх умовах для пені

Підготуйтеся до новорічних ремесел заздалегідь. У мене є плани на новорічний вінок, і свічник, і гірлянди конусів, і пара інших цікавих речей. Прийміть потрібні білі бампери. З ними декор виглядає більш взимку і стильно.

Спочатку я вирішив купити білі коні в магазині декору, але потім, побачивши свою ціну, я зрозумів, що мені доведеться зробити власне. Я прийшов через Інтернет. Український І я вирішив спробувати. Я скажу вам заздалегідь, я повинен настоювати, але результат був гідний!

Сьогодні видання. "Сайт" Я розповім вам, як ви можете. пердят в будинку. Всі майстри на помітці!

р.

Білий конус Найперший секрет: погляд на свіжіНе загнати або розфарбувати землею або піском. Краще взяти конуси з тонкими вагами (лухами, ялинами), вони легше відбілювати. Конус повинен бути максимально чистим.

Перед тим як почати відбілювання, висихати конуси і дати їм відкрити. Ніч на акумуляторі досить. Особливо зараз, що опалення перетворена, краса! Потім беремо стару зубну щітку і кистіть її між вагами конуса, щоб повністю позбутися від піску або будь-яких інших сміття.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано KinterioN (@kinterion_)

й ¶
Далі потрібно приймати розчин хлору (білість також підійде) і самих конусів, які добре відкриті. Поставте конус в банку і залийте їх розчином. Натиснути бампу, щоб вони не попалися. Закрийте цей випадок кришкою, щоб не відчути запах хлору в квартирі. Можна покласти баночку конусів в розчині на балконі.

Залиште його на ніч. Але більше 9 годин залишити конус в цьому розчині не рекомендується, так як вони стануть крихкими.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Ольга Тур (@turolechka)



Все залежить від вашого терпіння. Коні необхідно знову знімати, висушувати до тих пір, поки вони відкриті, і знову залити свіжим розчином білизни. Досвідчені майстри кажуть, що успіх білий Вона залежить від чергування: висихання з відкриттям і заливкою свіжого розчину білизни.

Всі бампи, які я був відбілений по-різному, деякі краще, деякі гірше. Зверніть увагу, що конуси можуть освітлювати в 3 години, а через 24 години все залежить від білизни.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано РЕТУРНИНГУ ЛЕНТАМЕСРНОСТІ (@irinaosokina1)



Після того, як ви задоволені результатом, злийте білизну і промийте коні з проточною водою. Потім покладіть її на папір і залиште на сухість: відкривайте, потім висушіть. Якщо запах залишається, то за допомогою ефірної олії і води його легко позбутися від неї: залити цей розчин в розпилювач і обприскати конусами.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Наталія (@lacertilia_vl)



Я також запропоную вам ознайомитися з деякими ідеями, де ви можете. пердятй

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Андерсен Декор Єгорєвськ (@andersendecor)



Дивись, як чудово виглядають білі бампи в вазі!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від Handmade Manual (@handmade_k_vetka)



І ось новорічний вінок з білих конусів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація дизайну інтер'єру (@zolotovdesign_interiors)



Цікава версія топіарного дерева.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Ірина Усачєва (@ledi_i373)



Також я пропоную вам ознайомитися з шикарним вибором ідей для новорічних ремесел (в тому числі конусів). Я прикрасить сірі осінні вечірки з креативністю. Отримайте натхнення!



Що ви не можете вдатися? МистецтвоЩоб урізноманітнити свій декор! Але одне, що я можу сказати напевно: білі бампери є родзинкою новорічних композицій. Заощаджуйте собі цей майстер-клас і швидко приступайте до творчості. І візьміть дітей, щоб допомогти, вони обов'язково будуть любити цю окупацію (у сенсі створення ремесел, а не дуже забарвлення конусів).

Категории

Смотрите также

Новое и интересное