Відповідає всім захоплюючим питанням. Кращий консультант!

Як важко зробити важливе рішення. Я хочу. христина белла З`ясуйте, що це або що крок принесе. Звичайно, не можна перемістити кілька років вперед, але є дуже гарна альтернатива. Для порад, які ви можете звернутися до шавлії, а саме Osho.

р.



Пам'ятайте одну важливу річ: коли ми прогнозуємо майбутнє, робимо гороскопи, долоню, тароту, я Хінг, все це в основному читання підсвідомості людини. Це досить здогадка минулого, і так як майбутні витрати з минулого, ми можемо дізнатися, що чекає нас. й

Редакція "Сайт" поділиться з вами знаменитою divination, яка може дати відповідь на цікаві питання. Виберіть картку від 1 до 12 та ознайомтеся з порадами.





Диніація Осго
  1. Любов.
    Він час для одного потужного царя, щоб визначити його спадкоємця. Не було легко, оскільки його близнюки були однаковими смужними, сміливими і гідними. Тоді він подарував кожній сумці з насіння квітів, кажучи, «Хто, хто краще зберігає їх, стане правителем». Перший брат приховав подарунок в кованій скрині, другий висаджував його. Через три роки король вимагав хорошого спини. Перший син взяв насіння з грудей і знайшов, що вони були цвілі, а другий продемонстрував батько гарний квітник: «Це Ваше насіння, коли вони дозрівають, я збираю їх і повернемо їх». Гуси, які успадкували престол.

    Мораль: Ви не можете отримати нічого, якщо ви не інвестуєте. Так в любові: якщо ви живете тільки те, що колись був, ви закінчите розчарування.





  2. Конфронтація
    Одного разу купець, що проходить по висадці, бачив раб. Припинили, поховали його, зап'ятували його і пошкодили його. До якого відповіли рабиня, «Всі проходи, це пройде». Після 3 років зустрілися знову. А раб став в'язьком. Колишня бідна людина щедро душила купця з ювелірними прикрасами і витертої однакової фрази. Наступного року торговець бачив могилу в'язьника. "Це все йде. Але вона не пройде, купець думав гірко. Через кілька років могилу змивають водою. Тільки потім зробив торговець згоду: "Не вдалося, все проходить."

    Моральність: Ви не можете протистояти. Якщо ви просто повинні чекати і проблема вирішить себе.

    Р



  3. Прийняття
    Рано вранці, виїжджаючи в сад, цар знайшов там з'єднання рослин. Дуб помер, тому що він не може бути настільки високим, як сосни дерево. Пиріг з сосновою, тому що він не може народитися як виноград. А виноград висушений, тому що вони не можуть запаху, як троянда. Тільки муліне змащений медом. Чому? «Я зрозуміла, що за імпровізацією мене ви хотіли б виростити патрон.» І я вирішив, що я не можу нічого іншого, я хочу спробувати бути кращими з моїх видів.

    Моральність: Всі люди мають різні якості, здібності та таланти. Не варто ревнощити когось або спробувати імітувати їх. Прийміть себе і розвийте найкращу сторону.





  4. Прованс
    До лікаря приїхали сіро-шерстий Шейх: «О ви, хто допомагає всім людям, допомогти мені також». Як тільки я закохався, мрії тримають мене. Мені сниться, що я прийшов до площі перед гаремом. Жінки чудові, люблять квіти чудового саду, божественні карієси раю. Але як тільки я з'явився в дворі, вони всі зникнуть, залишаючи через секретний прохід. Лікар зморщував голову, почав думати важко, і, нарешті, запитав, «Ви, ймовірно, хочете отримати мені порошок або препарат, щоб позбутися від цієї мрії. й

    У кіху побачився лікар з відсутнім поглядом і відхиленням, «Не так!» Єдине, що я хочу, щоб двері секретного проходу були зафіксовані таким чином, що жінки не можуть відходити від мене.

    Як щасливі люди будуть, якщо вони тільки хотіли, що це було правильно. Вони завжди сниться володіти чужим майном.





  5. Українська
    філософ мав одну пару взуття. Одного разу запитав взуттєвиця, щоб виправити її терміново. "Я не можу виправити взуття у вашій присутності". Чому не ви приїжджаєте до неї? «Це, я маю одну пару взуття і я просто не можу ходити без них.» "Не хвилюйтеся! Я подарую вам взуття на один день. - Що? Заспокійливе взуття когось? Хто ви думаєте, що я? Для чого майстер відповів: "Чому ви об'єктуєте, щоб носити чуже взуття?" Ви не розумієте, що не несете ніяких думок та ідей для людей у вашій голові.

    Мораль: Людина, яка вважає, що всі його заслуги є власністю. Не можна уявити життя без участі інших. Ніколи не дадуть допомогу і вдячні за неї.





  6. Енергетика
    Одного разу суспільство лікував Ангулімала погано. Чоловік сердився і в помсти обіцяв взяти життя тисяч людей, відрізати кожен пальчик і зробити їх намисто. Потерпілі вже 999, коли Ангулімала зустрілася з Будда. «Чоп від гілочки красивого дерева над ним» Принесіть мені, хочу взяти більший вигляд. А потім додайте його до дерева. Агулімала підняла свої брови, і Будда продовжив, «Якщо ви не можете створити, ви не маєте права знищити. й

    Мораль: Не бажаєте псувати людей. Людина була створена для створення і додання любові. Направте свою енергію в творчу діяльність, інакше вона перетвориться в ранг.





  7. Світло на шляху
    На темній ніч два люди втратили в щільний ліс. Вони були дуже рубані, але вони погані по-різному. Один з мандрівників був філософом і іншим міфом. Перша думка про причину непередбачуваної ситуації, а друга просто вірила в долю. Припинно зламався сильний громізд. Блискавка блискавка. Філософ в цей момент подивився на небо, як правило, мислення і втратив свій шлях. І містичний виглядав на шляху і під час спалаху світла він побачив правий шлях.

    Мораль: Дивимося уважно на шляху життя, адже доля завжди дає відчуття. Спробувати менше часу мислення, робити більше!





  8. Видатність.
    Вечора, коли похилого в село, починався запитати місцевих жителів для місця для сну. Вона збивається на всіх дверях, але ніхто не відкрив її. В результаті, страждаючи від холоду і голоду, незнайомець впав дупа під розчавленням плодового дерева. І на півночі я прокинувся і побачила, як незвично добре квітучі гілки яблунь в місячному світлі. Жінки стояв, лукалися до с. і подякували людям не пускати її сон. А потім прийшов додому і написав знамените мистецтво полотно.

    Мораль: Прийміть все, що життя дає нам вдячність. І страждання і задоволення необхідні для розвитку людини.





  9. Надія.
    Упродовж трьох днів він полюбив себе через живу лабіринту і нарешті прийшов по одному бідному. Чоловіки захоплювалися і за той час як обидва були неймовірно щасливими. Тоді вони просять один одному, що вони робили. "Я втратив і відчайдушно зустріти когось." «Я загубився, і я хочу зустрітися з провідником». Але якщо ми не знаємо про те, що нічого не буде щасливим. Тепер ми бродимо разом. Щастя можлива тільки тоді, коли люди знають, як бути щасливими. В іншому випадку вони роблять один одного ще більш непоганим.





  10. Зовні сім'ї
    Йосип запросив маленького Ісуса, «Чому ти тут?» Я шукаю тебе! Для чого дитина відповів: «Чому ти шукаєш мене?» Я веселий з батьками. «Я ваш батько і я столяр. І ти сидиш серед книжок, Йозеф бронював. "Я думав мій духовний батько", Мораль: рано чи пізно дитина повинна відірватися від батьків, стати незалежною не тільки фізичною, але й духовно. В іншому випадку це буде дуже складно.





  11. Небесні ворота
    Самурай прийшов до майстра Зені з питанням: Чи є небо і пекло? Де їх ворота? Майстер запросив юного чоловіка, який він був, до якого він відповів, що він був самурою. Помідор сказав, що хлопець дивився більше, як трамвай. Наречена воїна була боляче, і він, без загиблості, нап'ятував меч від своєї кішки. «Це ваша відповідь». Хелл і небо не є географічними, але психологічними. Вони всередині нас. Обидві двері закриваються. Вчиняючись несвідомо, ми відкриваємо хвіртки п'яти, і свідомо, рай.

    Мораль: Вчиться контролювати свої почуття і дії. І неважливо, що ви робите, головне, щоб дізнатися про це.





  12. Подорожі
    Учитель і студент пройшов через село в день великого свята. Як вони підходили до головної площі, звуки барабанів і висівок людей стали так гучними, що студент захопив вуха своїми руками. Але до свого сюрпризу вчителька, танцююча, поїхала глибше і глибше до центру площі, до місця головної дії. Після того, як свято було переповнено, і втомилися люди додому, учні попросили вчителя, «Майстер, як можна радіти і відсвяткувати з таким шумом?» Я не чую мої думки!

    До цього вчителя дала відмінну відповідь: "Ви були налаштовані до шуму, мій друг, але для селян це була музика." Я просто взяв такі звуки, як вони зробили. Більшість людей ходять тільки з шумом. Зайдіть і послухайте музику цього разу.

    Мораль: Як насолоджуватися життям. Людина просто повинна відключати свої думки іноді і просто насолоджуватися моментом.







Якщо ви приймаєте рішення, завжди будете керувати вашим розумом, адже тільки ви несете відповідальність за вашу долю. Проаналізуйте свої помилки, адже вчені довели, що інтуїція людини розвивається через життєвий досвід.



Повідомте нам у коментарях, які ви обрали, і чи вважаєте ви будь-яким. аматорй Не забудьте поділитися своїми друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное