Бабця зраджує, що її донька-в-право надішліть її на годівлі будинку, підбадьорить своєю міцністю

Ми завжди прагнемо думати, і це відбувається. Немовляй Старші люди, здавалося б, ще більш підозрілі. Вони починають відчувати, що сили більше не такі ж, немає невизначеності. Звичайно не всі. Але це також чому ми повинні розповісти вам цю історію.



Редакція "Сайт" Це може бути предметом різноманітності настрою. Ми завжди віримо в краще. Неважливо, що відбувається, незалежно від того, наскільки важко ваше серце, є час, коли нічого не залишилося, але посміхатися.

На душу Нікітичну ледь отримали з ліжка. Роки, кожен додатковий рух, і очі темніють. Оздоблений кухні, відверта вода, розсипається в чашу пасти І пішов я. Курчаті курчати повинні бути в'ялені, хоча є тільки сім з них. Тоді вона кладе їх в сад, думаючи з сумністю, що вони не будуть зібрані ввечері. Тоді вона хвиляла. І так в день або два дочка-в-завдяки надішліть до дому.



З іншого боку, сусід, також літня жінка, званий, але кілька років молодше Ніцични. Поговорили про урожай, кажуть, що капуста хороша. Сусід онуків Ницична оцінив: вони прийшли, всі картопля були викопані. Це важко без батька, він просто пішов. Ми здивовані разом, здоровий чоловік, і тільки рік висушують і залишають.

Микитич думав, що вона незабаром буде з сином. Ноги вже ходяться, скоро морози, як вижити? Не дерма. Я тут. Допомоги неможливі. У моря ГоловнаПісля того, як час, наймолодший, теж, з двома. Це гарна ідея для видалення картоплі.



Не чекайте нічого хорошого від вашого дочки. Здавалося б, якщо я чув з кута мого вуха, коли за сорок днів мій син зробив, що він збирається продати будинок, і наймолодшим з цими грошима купити квартиру. І Нікітич де? Звичайно, нурсинг будинку. Ну, це штраф, навіть якщо це під наглядом. Тут немає життя.

Дуже холодно вранці. Питна плита холодна, Чилій Я не можу годувати курчат. Дякуємо Богу, навіть якщо ви їсти ці курчатки, ви робите їх пересуватися. Я просто вийшов на двір, коли автомобіль прибув. Грандсон. Він, як правило, прибуває в суботу, і це середа. Все, думав Нікітичну. Ви маєте право. Моя онука - сказав він і сказав мені зібрати.



Він говорить про те, що ви тут тільки, це отримати холод. Ніцична почала лякати про курчат і капусти, але її онука переоцінила її. Ви готові, і подбаємо про капусту. І ми зробимо щось про курчат, просто це вихідні. Я запитаю Бабця Соня, щоб подивитися після неї. Давайте з вами зв'язатися з нами

Варвара Нікітическая сати в кімнаті і запам'ятовується садом. Вона жив в цьому будинку протягом шести десятиліть, і її чоловік приніс її тут. Мій син народився тут. І пішов, і вона все ж тут. Я не знаю, що брати. Ви не можете прийняти все з вами. Що ви хочете в годівлі будинку? Про нас ФотоальбомЯк мінімум я пам'ятаю своє життя. І документи. Коли вони продають будинок, щоб все було на руці.



Деякі речі, взуття, всі речі. В той час як вона була пригадкою до будинку, онука вирізати всю капусту і перетягнути її в підвал. Я також забрав моркву. Я пішов до Соника, домовилися про курчат. Я допоміг мені бабуся отримати в машині, покласти її речі в багажник. Все крім фотоальбому. Ніцична не давалася, щоб випустити його з рук. Добрий, домашній село!

Коли автомобіль припинив, Нікітічна здивувалась, щоб вони були в будинку дочки-завдання. Я вгадаю, що я хотів би сказати добре, перш ніж я відправив їх на годування будинку. Моя онука допомогла мені вийти і піднятися на другий поверх. Відкрив двері дочку:
- Привіт, Тітка Варя! вона поцікавила Нікітичну на щоці. - Приїхати
«Зроблено, що будинок відмовляється від продажу, так само, – думав Нікітична.



Він сказав, що він пішов, щоб отримати речі, і він і його дочка-в-право залишався.
- Тітка Варя, ми підготували для вас номер. У якому Данила провів останні дні, дочка-в-право, мимовільно кричав. - Ремонт, нова шафа, ліжко. Щоб зробити вас комфортно.
- Катя! Так ви не подаруєте мені на годівлі будинку? – Ніцична тільки зараз досягла сутності про що говорили.
до Що ви говорите, мати? – через сльози здивовані доньки-в-заголовок. - Що таке годування будинку?

І лопається в сльози. Майже сорока років родича, але щось не вийшло з початку. З того, що молодий Катерина потім взяв його до міста? Хто знає зараз? Головне, що вона є матір'ю її. З надлишок почуттів Ницична відразу запропонувала продати будинок молодшим бабусям придбати квартиру.



- Тітка Варя, не хвилюйтеся про неї. Вона одружилася знову, людина добре, все добре. Чому продати будинок? Ми зробимо дачу для всієї родини. Поблизу, озера, ліс. А курчат, сміхалися. Я щаслива в серці Нікітични. Наскільки вона думала про свою дочку?

Це чудово, коли стіни нерозумних зламів. На відміну від мислення, ми повинні говорити один одному частіше. Зрозуміло, що ми всі різні, кожен має власний вигляд речей. Але це те, що ми говоримо про те, що ми можемо зв'язатися з нами. Написати відгук про те, що ви маєте. Немовля? І спасибі за перебування з нами.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное