Фріда Баварський десерт готує кожну пружину, щоб вписуватися в її улюблені літні сукні

Якщо у вас є якесь молоко і яйця, можна приготувати їх. Ні, не омлет, це. десерти з желатином. Цей рецепт поділився мною другом з Мюнхена. Це Баварський десерт Frida готує кожну весну. Мені дуже подобається, що це ласощі без тесту, без печива і не потрібно випікати. Збереження часу та зусиль!

Сьогодні видання. "Сайт" Як приготувати м'який, як хмара, бетменй Не можна відірвати!



Десерт без випічки з желатиновими інгредієнтами
  • 300 мл молока
  • 3 яєчні жовтки
  • 350г сметана
  • 70г цукру
  • КСНУМКСг желатин
  • 2g ванілін


Підготовка
  1. Спочатку потрібно залити желатин 100 мілілітрів холодного молока і залишити на набряк. Підготуйте форму для приготування десерту заздалегідь. Я раджу взяти прямокутний тампак з молока і вирізати отвір в ньому так, щоб зручно залити масу для заморожування.



  2. Відокремити сиськи від кальмарів. Покладіть білки біля (вони не будуть потрібні в цьому рецепті), і з'єднайте жовтки з цукром. Найкраще покласти їх в горщик з товстим дном. Помістіть каструлю на середньому вогні і перемішайте інгредієнти до однорідності, потім додайте решту молока. Сортування, постійно помішуючи. Коли з'являються бульбашки і маса починає загусувати, знімати з вогню.





  3. Додати гомілку желатину до гарячої маси. Стирайте все добре до повного розчинення желатину.



  4. Змішайте сметану і ванілін, потім додайте до злегка охолодженої маси десерту. Подрібнити її акуратно.



  5. Залийте готову масу у форму, загорніть її харчовою плівкою і відправте до холодильника до заморожування 2, потім 3 години або ніч, якщо заздалегідь приготувати десерт.



  6. Зробіть десерт з уніформи і прикрасить його. Про нас СортиЩо робити свою фантазію? Шоколадні крихти, ягоди, горіхові крихти, муселі, кокосові шайби або мигдальні пелюстки. Бодибилдерши!





І отримати більш детальну інформацію з рецептом, дивитися відео з кухар-канал "Наталії Рецепти." Шановні друзі!

про:blank

Я також запропоную вам дізнатися, як зробити десерт з Молоко, який називається "rasgulla", який дуже популярний в Індії. До речі, смак і колір малини можуть бути різноманітними за допомогою варення або фруктового сиропу!



Як ви можете побачити, це підготовлено. Баварія Інгредієнти, які майже напевно зустрічаються в будь-якій побутовій кухні.

Я дуже рекомендую зробити це Баварський десерт без желатинових запечених товарів. Його ніжний, вишуканий смак порадує всіх вдома, і навіть дитина може впоратися з приготуванням їжі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное