Поранений в годівлі будинку бабуся прогулюється трьома дітьми, і один день прийшов на неї

Поранений долею, бабуся Тома проживала в годівлі будинку протягом 5 років. У цей час її діти не подбали про неї. Спочатку жінка була дуже довгою для своїх синів, а потім просто зустрілася з тим, що вона стала тягаром для них.



Життя Томи кардинально змінилося, коли один день людина прийшла до неї. Хто це і що призвело до до долішної зустрічі, читайте далі в статті.

Останні 5 років Tom's grandmother life in a nursing home. Вона не була власноруч. Коли вона стала серйозною талією, жодна з її сім'ї бажала доглядати за нею. Сини вирішили пойняти медсестра, і коли матір їх відновився, вони зрозуміли, що це було дешевше, щоб взяти її. Тома не мав права голосувати, оскільки вона здавна відчула бездіяльність і не може протистояти фізичному або розумовому.



До цих подій вона втратила чоловіка. Він був єдиним, хто розумів і підтримав її у важкому часі. Коли голова сім'ї помер, рідні діти Баби Тома люблять з ланцюжка. Розпочалася квартира. І це з живою матір'ю!

Все закінчилося героїном просто відмовлено перезаписати заповіт на одного з його дітей. Закон буде судити їх, бабуся думав. Це, ймовірно, додається більше палива в вогонь. І спадкоємці вирішили взяти помста на маму, надіславши її до рідного дому.

7139 р.

В першу чергу жінка була дуже загиблою. Вона любила свою квартиру і хотіла піти додому. Але в той же час вона відчувала себе тут, навіть незважаючи на те, що умови життя в цьому місці не були кращими. А дружина Тома зробила нові друзі. Разом зі своїми відтінками друзі, вона в'язана шкарпетки і чати про роки пішли назавжди.

І хоча жінка зуміла знайти своє місце в годівлі будинку, завжди надії в її тому, що діти прийдуть до своїх почуттів і візьмуть додому. Але новий день прийшов і її мрія не вдалося реалізувати. Тим не менш, сини Тома не розглянули його обов'язки навіть відвідати її. Нагадували, що її діти були дрібними. Це просто мес.

До одного дня хтось збив на своїх дверцятах: «Баб Том, у вас є гості». Жінки були впевнені, що це один з синів, які нарешті прийшли до розуму!



Але гість, або скоріше гість, була зовсім інша людина. Спочатку героїні не знали, хто прийшов до неї. Але коли незнайомець говорив, бабуся втратила свою мову. Це голос визнається з тисячі. "Привіт, ви знаєте, що? Це мене, Настя! жінка висить.

Анастасії стала джинсом бабуся Тома. Коли вона була маленька, вона підняла її, тому що мати мало Настя не була в автомобільній аварії, а батько покинув дівчину до її народження. У шкільному віці Настя вдалося залишити для обміну досвідом у Сполучених Штатах.



Яскрава дівчина навчалася так само, що вона зуміла залишитися в США. Вона була прийнята Американською родиною, яка скоро її прийнята. Настя повернулася кілька разів, щоб побачити її Але за останні 10 років немає новин.

У житті Настя було багато трагічних подій. Але вона зуміла виїхати і, нарешті, купити квитки до своєї країни. Коли вона прийшла, щоб побачити Бабця Тома, ніхто не був додому. Тоді вона звернулася до своїх синів і дізналася, що вони кладуть її тут в рідному домі.



«Так Том, нехай ти звідси. Дякую Я дуже добре, щоб прийняти вас до дому в Америці. Шлях не закривається, але там буде комфортно. Я пообіцяю!, Настя пропонувала після довгої розмови з Бабичним Томом. У відповідь вона просто лопла у сльози і сказала: «Настяша, але як я піду?» Я роблю тебе!

Але Настя наполягають, «Ви врятували мене один раз, і зараз хочу врятувати тебе». Моя мама зробила те ж саме на моєму місці. Я хочу, щоб я зробив це рано. Але я радий, що я можу це зробити зараз. й

Переїзд забрав місяці. Але жити в новому місці, де Том не відчував себе як тюрма.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Час завжди кладе все на своєму місці. Якщо ви сильно вірите, що ваше життя буде змінено для кращого, рано чи пізно це буде. Покинутий бабуся, сподіваючись, що один день вона буде безкоштовно. І ми дуже раді, що це сталося!

р.

Поділитися з друзями Все, що потрібно знати в диві знову.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное