7 Нетрадиційні історії про аборт





Щорічно в Україні надійшли понад мільйон абортів. Ось кілька сюжетів про аборти і аборти.

Дочка

Мій друг - серйозний хлопець, який бачив все в житті. Він залишився до кінця терміну близько двох місяців. Моя дружина прийшла на довгу дату. Гарна дівчина. Я чекав вісім років для нього. В кінці дня написав йому, що я вагітна. І він дійсно хотів дитину. Він хотів дівчину. І щасливий.

І коли він вийшов, всі хлопці зустрілися з ним. І дружина. І витяжив її біля і сказав: «Як це? Вона дрочить голову, Ні, це просто затримка. З'явився. Він був Але швидко забули про це. Немає більшого свята, ніж день визволення.

І кілька років пройшли. І пішов він до дому, до п'ятого поверху, де жив з дружиною в маленькому хрущовці. Він піднімає сходи і думає про його. На четвертому поверсі відчувається, що хтось тримає свою рожеву. Шукаю, є маленька дівчина в білій сукні, що стикається поруч з ним. Малий. Приходьте, манжети. Як і всі діти, він спочатку кладе одну ногу на крок і кладе іншу до неї. Він був здивований і сказав: «Чому ти?» А вона каже: "Дад, це мене, це ваша дочка."

Він перехопився - невелика тепла дитяча пальма в руці. Він прокинувся, подивився на неї, запитав, "Що Ваше ім'я?" Вона shook її глава і сказала: "Не так." І вже до п'ятого поверху. І вона припинила на двері.

Він каже: "Коме в, приходять в." «Я не збираю тебе». Ви не маєте номера для себе. І пішов я. І він хотів запустити після неї. Змочіть один раз.

Він сидів на сході, дивився після її і не міг пересуватися. І він сидів там, поки Ленка залишила квартиру. Він сидить німим. Вона поставила свою руку на плече: «Саня, що ви робите?» І сказав він до неї, "Ленка, ти мав аборт до виходу." «Я бачу, що я не сказав.» Я не впевнений. Я тремтий. Яка дитина? Сама простір не вистачає.

Євген Розман

У блакитному віконному відкритті Я мав подруга в Німеччині довгий час назад.

Вона подорожувала з Німеччини в Грузію і отримала грант. І проживав без неї на місяць, працював з в'єтнамською, ate їх рис, bored, пішов в парк на суботах, де в'єтнамські діти дозволяють зміїти, подивилися на змії в небі.

А потім повернулася з Грузії. Ми зустрілися десь ще, де я працював. Я нічого не пам'ятаю - Я пам'ятаю синє відкриття відкритого вікна і шукаю в очі. Це був особливий вечір, поза зрозумілими емоціями зустрічі після поділу. Прозоре блакитне повітря, довге ліжко, кульки на спині. Все пам'ятається як на Петров-Водкіні, захоплюється, піддаються площині по лінійному ракурсі.

З якоїсь причини ми розраховуємо, що сьогодні це можливо. Я не був, як я дав собі. Хтось про те, що тільки казки і міфи натякають. Ось де я пам'ятаю очі. Хтось раптом став чітким - ось слова стиглі - і я не змогла пригнічувати це незрозуміле, неприємне почуття в силі.

Всі наші розрахунки роси з хребта Кавказу. Ми були як студенти, так і я був непристойним і боятися. Ми пішли, через місяць, коли вона вступила в Франкфурт зі смугою в руці. У зв'язку з проведенням абортів лікар-півприміщення до 600 знаків. Не вдалося зробити в Голландії, але це було далеко. Я зробив гроші з В'єтнамського тільки на місяць, і я нічого не провів, тому що в'єтнамська була годівля білого липкого рису безкоштовно. Я пам'ятаю ці шість bluish Clare Vicks. Я пам'ятаю, як ми боїмося інспекторів у Франкфуртському метро, але не платили: на всіх не було грошей, крім синього. На жаль, ми дивилися на всіх, хто нагадував охоронців, і нагадували їм все.

Хірург був молодий, зношуючи окуляри, і поки він був заповнений папір, він скаржав, що його колеги захопили його для допомоги жінкам, хоча ми не запитали його що-небудь. Вона була кладена в стілець. Я, ймовірно, не повинен сказати вам. Я кладаю поруч з табуром, я або взяв її руку сухим і зморщеним, або я захопив його себе. Деякі види прозорого пилососа підтягують, прозорий шланг і шліфований шланг, перевернув його все на. Хірург почав працювати, мій друг кричущий в новому голосі, рожевий один кинувся шлангом, поділений бульбашками, як і в коктейльній трубі, і я здивився в ці шланги і впав. Немає нічого більше сказати про життя після аміаку.

Через кілька днів у мене була мрія про дівчину. П'ять років. Вона дивилася на мене, з любов'ю і жалем, з сірого простору, де нічого не було. Я соромлюся в сонці, тому що я розумію все відразу. Я не можу допомогти, але зрозуміти.

І знову знаходився цей сон, але тільки уві сні про сні – я ніколи не побачила його.
Мій друг, спасибі Богу, тепер має два чудових дітей, і мій чоловік не відповідає мені.

Я не маю дітей.

Не вдалося обговорити аборт з 14 років тому.

Що б ви хочете, це не мій відмова. Я пишу для тих, хто, як мені два роки тому, знайти себе в важкому положенні, щоб вибрати, чи не мати аборту. Я не маю морального права, щоб продемонструвати будь-який, хто приглушений до спокуси, щоб просто «вирішити проблему». І я не маю ніякого звернення до тих людей, які змушені мати аборт з медичних причин. Коли я зробив це для себе (який зазвичай буває протягом декількох тижнів, не більше) і побачив такі статті, вони викликали тільки оверження і стандартну реакцію «не навчити мене жити, краще допомогти фінансово». З Я не можу допомогти кожному фінансово, я можу поділитися своїми думками на цій темі.

Моя ситуація була дуже складною. Батько дитини (мійф'янце, так як все відбулося після офіційного залучення, обмін кілець при наявності родичів і пропозиції руки і серця, не випадкового знайомства «від вулиці»!) відразу ж взяв абсолютно незалежну позицію типу «якщо ви хочете, мати аборт, не хочу – що ви хочете, мені нічого робити з ним». У мене є хороша робота, але я був в небезпекі втратити її через постанову. Самий бос – це безтурботний, може добре розбити договір. Потрібно, ніхто не зараховує, крім себе. Життєві умови також досить важкі. Я не пишу занадто багато, але вірю мене, це не просто. Я жити не в Росії, але в одному з республік колишнього СРСР, немає вільної молочної кухні, немає дитячих припусків, немає мату. допомога для одномісних матерів.

З одного боку ваги – принадна простота вирішення проблеми – нічого не було, наречена зробила зрозуміло, що для мене необхідно мати аборт, і ми знову будемо разом, щоб він не був готовий до цього, але в два роки ми обов'язково відроджуємо дитину. Я залишаюся з коханою людиною (і як я кохаю його!), ніхто нічого не знає, не доведеться страждати проблемами підгузників, життя гарне, багато планів для майбутнього ...

З іншого боку ваги є одною матір'ю, коментарі від родичів і знайомих, дитина без батька, фінансові проблеми, це не відомо, що буде працювати (і я шукав таку хорошу роботу за спеціальністю протягом тривалого часу).

І все, що потрібно робити, береться під анестезією протягом півгодини в клініці. І так все, якось підозрювало, здається, що це потрібно лише зробити, і всі проблеми будуть вирішуватися – як любов, так і кар’єра.

Я не знаю, якщо я можу пояснити, що я був через ці тижні. Ті, хто був в тій же ситуації, зрозуміють мене. Найбільший удар для мене був, щоб зрозуміти, що це сталося для мене, щоб дівчина від розумної, процвітаючої сім'ї. Я завжди вірю, що ці історії тільки діти розлучених сімей, змінюючи праві та ліві хлопці. Що мені?

В цілому, це, ймовірно, перша думка, яка приходить до розуму, і з якою необхідно зрозуміти, чому це сталося. Відповідає всім своїм життям. Але я можу сказати одне: Я б сказав, що я мав аборт.

У той момент я зізнаюся, що я не думаю багато про дитину, я хотів тримати свою любов. Дитина була дуже анотація для мене в той час, і любов – падають в любов – була абсолютно безсоння. Важко пояснити, що цей чоловік став для мене у віці 28 – він здавалося мені ідеальна людина, світло в віконці, спалювання від самотності.

Тому я відмовлявся від аборту? Так, побоюючись за своє здоров'я, боявся безпліддя, не хочу вчинити смертний гріх - вбивця. Але тепер я знаю, що Бог врятував мене. Тоді я зданий собі і навколишній нещастяний потерпілий подій, розбитий все на кімнаті. Тепер через два роки я бачу, що страшна духовна і духовна ситуація я був в: тільки кулька ревнощів, гордість, заздрість. Якщо я мав аборт в цій ситуації, то я, ймовірно, був в психічній установі, або зробив би страждання.

Він був нескінченним милосердям Божого, що я міг врятувати дитину, але він був ще більшим, що я бачив зараз, що я збираюся в душі. Тоді я зданий собі успішну молоду леді, яка як на роботі, так і в сімейному житті є в ідеальному порядку - погляд, заздрість ... Але що було за ним...

До речі, як для зовнішньої композиції – вираз «Діти подарує дитині – подарує дитині» Я мусила працювати з дому, і я був жахливо втомлений. У той час як я був на батьківщині, я пропонувала нову позицію, зарплата подвійна, деякі більше замовлень надали досить хороший дохід в перший рік життя дитини.

Я дивлюся на дитину і я думаю, як я можу подумати про аборт? Я не можу вірити, що я вважаю його, це так серреаль мені зараз, що людина, і це так багате моє життя було зроблено дитиною. Я все одно маю довгий шлях, щоб зрозуміти і усвідомити мої помилки, боротися з моїми духовними «північками», але найголовніше, я уникав незрівнянної помилки. Найголовніше, що я навчився з усього цього важкого періоду, це ставлення – «особливо знати, що ви робите правильно, а решта не важлива». Що припинило мене, що я відчуваю себе траєктором, який зраджує невинну дитину. І в порівнянні, всі розмови про дрібні заробітні плати, переваги і постанови, здається так маленькою і невигідною.

Моя слава все ще тягнеться тими маленькими і непристойними думками, які прийшли до мого розуму. Я думаю, що я приймаю дитину з дитячого будинку, щоб... І я сподіваюся, що принаймні хтось мій лист буде відхиляти від смертельної непарабельної помилки. Аборція - це не рішення проблеми, вона буде тільки заплутати все гірше і доведеться виділятися і сортувати протягом багатьох років, і не відомо, чи працює вона взагалі. Успіхів!

Агнесія


Я віддаю! Після того, як я був вагітним чоловіком, я не міг жити. Наші відносини Я жив окремо в комунальній квартирі і працювала медсестрам.

Три місяці сліз... Але я вирішив дати народження дівчини-Анечка. Вона 12 тепер. Моя мама не говорила мені на рік. Перший раз був дуже складним. Я пожертвував пеніцилінові пляшки в аптеку, тому що не було достатньо грошей для дітей. Але люди приємно, я пам'ятаю, що час з теплом в серці! Допомогло пов'язувати. Не тільки я віддаю народження і підняти дитину, за допомогою Божої допомоги я закінчив медичну школу, одружився, подарував другу дівчину (прочитати в третій рік), Мій чоловік потім пішов на безпеку. Моя мама проти дитини знову. За допомогою Божої допомоги, вона все закінчилася знову.

Моя страх, «Що я збираюся зробити самостійно?» Як справляється з усім? і найголовніше - що чекає моєї дитини? - переповнена моя душа досить ретельно. Але поки я мовчав про це і не сказав нікому нічого, я хоча б уникнув шампана про те, що я мав дитину без батька. Я мріяв про повну і щасливу сім'ю. Але вбивати дитину, оскільки я не можу побудувати нормальну сім'ю? Я не можу це зробити.

Ви можете мовчати до шести місяців (який я зробив), а потім все стане чітким. Дуже важко прийняти. Я медик, я знав, ні, я бачив плода. Ми приносили до відділення велику книгу про розвиток внутрішньоматкової дитини в день. З величезними фото формату A4. Ось клітинка, ось ембріон, і ось пальчик смоктати. Малий, беззахисний. Під час навчання в школі я займався практикою акушерства. Крім того, я супроводжу вагітним лікарем від нашого відділу. 45 років. Як студентка, вона мала аборт з медичних причин. А потім протягом багатьох років я не можу завагітніти.

Як допомогти людям? Як мені потрібна допомога? Я не знаю. Я був через психічний полом. Але з того моменту я прийняв цю ситуацію, - Я, я вагітна!!!" Я збираюся дати народження, що люди кажуть! Ми повинні підготуватися до народження. У цей світ приходить дитина. І я почав в'язання сорочки. Ніжно, з любов'ю, пров'язав кожну петлю. Я проповідаю, що вона допоможе мені стояти і народжувати дитину. Звертавшись в душу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. З тих пір я дала алми в бідні. Ми всі проходимо під Богом.

Тільки після цього я пішов до батьків. Термін до п'яти місяців. Звісно, мама шокувала. Вона криється на грудях чоловіка. Я був дуже шкода, щоб згасити її.

Я працював твердим, я був блідим і блідим. Колеги, привітаючи мене, допомогли. Я не думав реальну причину для мого палала. Набрякла ранкова хвороба на хворому животі. Вивчаючи знежирення. Я маю на увазі, я спробував. Але вона з часом закохнула на лекції. Якщо вона не спить, вона бореться зі сном. Я мав взяти академічну відпустку. У цей час я мав би мати ще одну відпустку на роботі, плавно перейшовши в пренатальне.

Листопад місяця. Я не повинен йти до роботи, але там, на роботі, допомагаючи хворим, забули про мої проблеми. Попри те, що вони відчували мене. Я вирішив відвідати мій бабуся в Ростов-на-Дону. Місто, де я народилася і піднялася, де мій батько, де друзі мого дитинства. Гроші на дорогу було добре. У вас є ризик подорожувати поодинці при вагітні, але вона окупається. Мої батьки знають все першим. По-друге, оточений любов'ю і феєроном. Від своїх дітей, які Ліжко, підгузники, шафки. Звісно, не переповнені. Загнічення було важко, а крім того, я заспокійлив і впав, пішов до лікарні. І я був дуже дивний. Не вдома, але я був прийнятий в сім'ї. Персонал дуже чутливий і уважний.

Моя сестра матері все ще постаралася в хорошому вигляді, і розтирання і загрози, щоб випустити мене до штучної пологи. Дитина в повному гонці, сердитися, можна сказати. Я сказав вам не зустрітися. Я був в лікарні довше, ніж вдома. А потім на сонну неділю ранку Анека народилася. Він був кричущим !!! Весь ніч довге, я гнав її в руки. Прийшов час на три вже підійти, приїжджаючи до мого дідусь. «Що ви освітлюєте? Він їде. Іноді батько підійде: «Го, сон». Нервість при ураженні вагітності. І дівчинка була хвора часто, у мене була рідке молоко - Я не можу їсти м'ясо на всіх потім. Він був твердим, але допоможи приїхати з ніде.

Коли мами спочатку побачили малюка – і ми вже 4 місяці, її серце розтоплюється. На ще три місяці вона прийшла до Анджечка, і вона здавалося б не говорити мені. Остаточний трюс пройшов на будь-яких загонах.

Я був в лекції. Дитячі гроші та стипендії невеликі. Але я не дбаю про великих. Я знав, щоб навчатися і підняти дитину. І навчався. Я думаю про те, скільки Анека буде, коли я зробив.

Багато хто зараз забутий, але головне не покладатися на людей, але на Господа. Для мене ще не в храмі, це був головний урок. Урок, який я зданий вчитися, але не бачити до кінця.

аборти На 24, я був психологічно незалежні від моєї мами. Розкажіть історію сім'ї, ймовірно, не має сенсу. Я буду обмежувати себе тим, що майже все моє життя мама була серйозно хвора, фізична хвороба давали ускладнення психіки. Атмосфера в будинку була постійно дуже важкою - неймовірна птява, підозра, мікси, тантоли ... Найменше моїх спроб, щоб діяти всупереч моїм мамам, закінчуючи скандалами, важкими звинуваченнями, і що найстрашніше, фрази, які через мій неслухняний, мій мама обов'язково захворить і вмирає.

Дуже важко жити з дитинства з тягаром почуття, що будь-який з ваших дій може коштувати життя людини, яку ви любите більшість у світі, повірте мене. Так, незважаючи на всі мої страхи моєї матері, я зробив щось ступеню. У той час я збираюсь абсолютно незнайомцю, нелюблену людину. Це був мій шанс вийти з мого сімейного няні. Той факт, що з одного пастка я ходжу в інший, я намагався не думати.

Мачуха в той час стала ще більш гострою, вона почала перевіряти мій щомісячний календар, спроби якось вийти з такого догляду за домашніми тваринами, зустрілися з новими скандалами і звинуваченнями мене в всьому, що може стати причиною її розуму.

І був на цьому фоні, що мав затримку. Один день, два ... Я був не просто струганий, я був терористичний. Неприємний для відкриття моєї матері, особливо з того, що я був абсолютно впевнений, що вона негайно відмирає від такого удару, і я не зможу жити зі смертю на совісті. Я хотів би імітувати нібито розпочату менструацію, і терміново дивитися на вихід. На пораді друзів в курсі ходили ванночки з гірчицем, ручна аскорбінка – нічого допомогло.

Ще через два дні я розповідав два жінки, які були досить старі, щоб мати про свою проблему.

- Чому ти лікуєш, ступеню? Скільки тижнів ви пізно?

- Чотири дні.

- Виглядайте, в клініці, яка просто відкрита, і вони роблять міні, якщо затримка менше тижня. Це неспроможність, ми зробили – ні в порівнянні з звичайним абортом. Ви приїжджаєте, ви будете робити це швидко, і ви будете додому в годину. Все задоволення - половина купе. Чи є у вас гроші?

У мене було гроші. За короткий час перед сімейним бюджетом я був виділений три сотні рублів за витрати на весілля, тому ви можете спробувати виписати витрати на «вибори» на інші витрати. Моя фантастика лікувала новину досить небайдужим, залишаючи все, щоб я вирішила себе. Гроші, однак, не дали, але домовилися супроводжувати до клініки.

Я назвав, підписаний, повільно витягнув з дому, як замовлений, лист, підгузник і нічна дівчина. На підходах до клініки ноги вже погострилися, непристойна нудота розкочувала до горла, а руки і ноги прогулялися ходьбою.

У лобі чекали десятки дівчат, переважно більше молодших, ніж у мене, і у них були лише кілька дорослих жінок. Ми були взяті в поворотах більше, ніж умовне обстеження, тести, а потім в передбані перед операційним приміщенням. Не намагалось відхилити, а ставлення персоналу було контемптуозним і приниженням.

Коли нікому не залишилося в лінії перед мною, було величезне бажання кинути все, спати на гроші, і відпустити. Але я пам'ятаю обличчя матері і залишатися. З О.Р. прийшла згин навпіл білого кольору, як папір дівчини, і це мій поворот. Я дав нішпа таблетку для відпочинку м'язів. Коли я обережний про знеболювання, медсестра грубо підтягував, що люди люблять мене, не допускається знеболювання, і так не бар.

Покладіть на високий стіл, прикріпіть деякі шланги, автомобіль заспокійливий. Я ніколи не відчував біль, як це в житті. Біль і жах...

Потім медсестра сказала мені, щоб спуститися, піти в інший номер і лягти на півгодини з льодом тепліше на животі. Я думаю, що я відхилявся в часі, або принаймні мій свідомість відчинив, якби я впала в чорний отвір. Після того, як я сказав, щоб піти додому. Все про те, як я був розбитий нервовими треморами, але в домашніх умовах я зумів побудувати посмішку на обличчі, розповісти про нібито романтичну прогулянку під вишнею і падлогу. Він був в середині травня 1989...

Після цього був шлюб, який закінчився рік і піврозлучення, хрещення, невдалі спроби церкви, другий шлюб, два діти, смерть матері ... І сильна депресія, причина якої я не знайшов.

З часом багато речей стали зрозумілими для мене. І, ймовірно, я не маю вагітності вперше – дисфункція вже сталася до того, що ймовірність вагітності від наших «експериментів» з першою кімнатою була дуже низькою, і навіть він, як виявилося пізніше, був практично стерильний. У клініці через «машину» всі ті, хто надав «так, що це буде погано пізніше», і гроші, які брали на це в 89-му році, були дуже значними.

Я спробував заспокоїти себе, але я все ще не даваю. Іноді вона отримала гостріше, іноді вона просто сіла з тьмяною голкою. Не знаю, як жити з нею. І нарешті прийшов до церкви.

Поступово я почав дійсно розуміти значення того, що я зробив. Чи не маю я дитину чи ні, це не важливо, якщо я вирішив мати аборт багато років тому, це було достатньо, щоб зробити мене, як вбивця.

Тоді прийшла справжня пентенсія, щоб сльози. Кілька разів я спробував розповісти про все на сповіді, але я починав кожного разу з фразою, що я був обурений гріхом, вчиненим перед хрещенням, і в цьому місці батько переривав мене – вони кажуть, як так, він виходить, ви не вірите, що в таємницю хрещення всіх гріхів, які діяли раніше. І я не можу пояснити, що я був хрещений майже з бухти-барахти, не дійсно розумію нічого, не готуючи. Тому в момент хрещення не було пенсійності і знецінення колишнього життя.

Цього року пам'ять ідеального стала ще більш гострою. З кожним днем я готувався до сповідань (і я зізнався щотижня), я не знаю, що перший аборт, але спробував переконувати себе, так як мій батько сказав так, не було нічого повернутися до. Але він повернувся з більшістю і більш серцем.

Нарешті прийшов такий день, коли, буквально перервуся до анального бою, а при сповіді не на батькові ("добрий"), до якого я хотів би отримати, але на "обмеженому", я відірвав "Я не можу більше ..." Коли я був молодий, я був аборт від страху батьків. Я не пам'ятаю, що я був священиком. Я пам'ятаю, що я був збитий своєю реакцією - Я очікував, що він перебуде мене, лікує мене суворо, і пильна компасія і біль для мене. В цей час я був просто не підготовлений до причастя – Я страждав від духовної боротьби так багато, що я не міг принести себе до молитвної книги в руках, а останні два дні до сповідання тільки похилого (іншого було наповнено на аборти)... Тим не менш, я був благословенний, щоб отримати причастя. «Го, приймати причастя, такі рани повинні бути загострені. й

З тих пір, як це сталося.

Крихітна Я був молодий в той час і не розумію багато. Як ми навчилися в школі, я думав, що всі нас нащадилися від мавпи, що в утробі ми всі йдуть від клітки, риби, птаха до жаба, і перед тим як народжувати ми перетворимо в маленьку людину. Я вірю всі це, як правда.

Коли я одружився, я хочу, щоб мати дітей, але як багато я думав, що я вирішив для себе. Я хочу два, я хочу три. Мій чоловік хотів багато дітей. Ми не згодні.

Все було чудово. У нас була перша дитина, чудова дитина. Для молодого батька це не просто випробування його як молодого батька, а не просто радість спілкування з сином, але і справа гордості - Син! Ми проживали добре і радісно, але скоро життя дав нам випробування. Я знову вагітна. Мій чоловік любив, що я не можу сказати про нього.

Після важкого народження і страждання маститу, я був дуже рубаний. І перспектива, що збиралася, знову не влаштовує мене. Моя материнська інстинкт випаровується на обличчі викликів попереду. І я вирішив на страшну річ - я вирішив мати аборт. Я відчував себе зараз, а потім здавалося мені нормальну операцію, яка майже кожен не робить, не ризикує, і що ризик - немає нічого, але не існує: тадпол деякого роду, не навіть людини.

Мій чоловік не був щасливий з моїм рішенням, постаравшись випустити, ретельно, без тиску. Але я був адамантом. О, ye! Вирішити, чи варто мати аборт чи ні.

Але питання можна поставити іншим чином: дайте жити або вбити!

Я прийшов до лікаря-гінеколога, отримавши в лінії аборту, розповів про нього чоловіка. Він сказав мені, що я був вбивцем, і що якщо ви хочете, вбити. Я думав про це, але не для довгого, продовжуючи наполегливо.

Так один вечір, коли мій чоловік прийшов додому від роботи, він приніс великий пакет, кинув його на своє ліжко і сказав: "Хір!" Вбити мене!

Я розірвав пачок і я бачив пучок муфт, гірок, підгузників, шапок. Я не ходив в будь-якому місці. У нас був другий син, чудовий карапс. Моя друга сина виросла ангіонату і любляча, і кожен день він сказав, що любив мене.

Він зараз двадцять п'ять років, але він залишається таким чином: люблячий і відлякуваний. Крім того, Господь відповідав йому можливість писати поезії, співати і грати в гітару, робити все своїми руками, бути хорошим програмістом, любити старшого брата і батьків, бути абсолютно самосвідомою людиною.

Коли я шукаю його, я відчуваю почуття страху, що він не може бути там, і почуття подяки до чоловіка для збереження його.

І тоді я народився... Оксани вже майже два роки, коли вона була вагітна. Вона була дев'ятнадцять років. Здавалося б, двадцять три. Коротко, молоді. Поговори про шлюб здавалося б, але якось не занадто активний і абсолютно невизначений. Саша стала видатним хлопцям, дівчатам спінували своїх голів до повної програми і не думав, що незабаром з'єднати своє життя однією особою. Навіть якщо у них є дитина. Особливо якщо є малюк. Оксана навчалася в минулому році музичної школи, навчалася добре і фактично збиралася продовжити навчання на консерваторії, не кажучи вже про те, що було багато хороших хлопців навколо неї, здавалося, що вона все ще мала чоловіка вибрати і вибрати. Ситуація не була легкою.

Мати Оксани, серйозна жінка, яка була повністю зосереджена на її роботі, не дуже цікавиться особистим життям дочки, справами та здоров’ям. Здається бути живим, як здоровим, як десь навчання, дівчина красива і незалежна, тому вона не зникне. Вона мала все в житті, як заплановане: закінчила інститут, одружився «на часі» (на 24 роки), після того як подарувала два діти – не «чутливі» ситуації, не проблема вибору. Як приїхати до такої жінки і розповісти її, що її дочка вагітна, і навіть у віці 19 років з незакінченою вторинною освітою, без чоловіка і, загалом, без професії! Звісно, Оксани бояться своєї «іронової» матері, її вірність і категоричность у багатьох питаннях життя.

У той час як час, коли ви повинні або відкрити і попросити допомогу, або зробити щось самостійно. А Оксани ще не обрали те, що вона хоче зробити – залишити дитину і одружитися, залишити дитину і підняти його самостійно, мати аборт таємно або розповісти її матері, а потім буде те, що станеться.

Після втрати місяця і усвідомлення того, що батько дитини особливої допомоги і підтримки не доведеться чекати, Оксана все ще прийшла до матері і розкриває все, як це таке. А майбутній бабуся сказав, що необхідно дати народження в будь-якому випадку, незалежно від того, з чоловіком або без чоловіка, що ми годуємо і вирощуємо себе. Це досить несподіване рішення. Звісно, сама Оксани бажала цю дитину, можливо, вона сумнівала можливість і своєчасність народження дитини в обставинах, але вона розуміла, що «позбутися» дитина не така ж, як витягування хворого зуба, хоча багато лікарів часто заявили, що.

Школа закінчилася, Саша не поспішала взяти на себе відповідальність за долю Оксани та майбутньої дитини. Оксани ще пішли на аудит на консерваторії в іншому місті. Ще раніше вона була організована з місцевим викладачем, який вона б відіграла кілька п'єси до вступних іспитів. Звернення додому до професора Оксани! Виявилося, що 5 дітей виросли в величезній квартирі! Це, дивовижна жінка зуміла не тільки отримувати студентів в домашніх умовах (від них були два розкішні білі фортепіано в вітальні), щоб навчатися з студентами в консерваторії, але і підняти свій власний п'ять дітей! 19-річний Оксана не вписала в голову! Але це затишне її і заохочує її стати матір'ю самі.

На іспитах, однак, Оксана не вдалося, тому що всі вона бажала, то була їжа в будь-якій формі! У 8-му році вона була стояча на двері краєзнавчого магазину, чекала пускати, щоб замовити подвійну порцію та щось інше для закуски. Не можна їсти все, але регулярно купили ці пельмені в величезній кількості. Чоловіки, які використовуються для всіх видів речей, штатів пельменів, підкреслених до того, щоб побачити, як крихка дівчина буде плести всю цю гору їжі!

Наприкінці літа Оксана повернулася до рідного міста. Вона не була на всіх посадках, що її дослідження не виконували. Вона розуміла, що її життя зараз змінилося, що зтепер на неї було потрібно думати не тільки про себе, але і про маленьке життя вона здійснила під нею серце.

Саша продемонструвала несподівано. Я не знаю, як довго і що саме вони вийшли на спекотний серпень вечір, але після того, як Оксана та Саша підписали і почали жити разом.

Через чотири місяці я народилася.



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: matveychev-oleg.livejournal.com/2248714.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное