Молитва за душу у вомбі

Щодня багато жінок чинять страшний гріх – аборт. Ми не беремо судити, тому що більшість людей не приймають цей крок від гарного життя. На державному рівні не забороняється аборт, але церква вважає його гріхом і прирівнює її вбивством. Чи можна вдатися до цього гріха і ще Збережіть душу?

р.

ДепозитФотогалерея

Редакція "Сайт" Я вирішив подивитися на це питання і розповісти вам, що робити і які молитви читати. жінкай

Питання аборту завжди було і залишається складним, особливо з морально- духовної точки зору. Чи можна пити і атонувати гріх? священики говорять про те, що це можливо, тому що Господь дивний і прощає багато речей, якщо людина відповідає. Але це страшний гріх, щоб ви зрозуміли, згідно з давніми канонами для аборту, жінка викличе протягом 10 років, разом з вбивцями.

Вони говорять про те, що життя людини, яка загиблого ненародженого малюка, переповнена різними неприємностями: самотність, недбалість, сімейні проблеми, проблеми зі здоров'ям, втрата інших дітей. Клергія каже, що гріх аборту може бути повністю антонований тільки шляхом збереження життя іншої дитини. Наприклад, якщо жінка розмовляє когось від аборту, тим самим заощаджуючи життя і закриваючи свої гріхи.





Кращий спосіб бути очищеним від гріха, щоб дати народження дитини. Біблії говорить: «Жінка буде збережена через пологів, якщо вона приречена в вірі і любові і в щасливості з почуттям самотності». Але багато п'яти, коли він занадто пізно. Нерідко реалізація того, що було зроблено тільки після багатьох років.

Православна церква не відхиляє жінку, яка чинила аборт, але викликає на неї пенсію за втрачену душу. Перше, щоб зробити, щоб перейти до сповідань. Тоді священик призначає епітімію, яка не стільки почервоний як дисциплінарний. Це строго індивідуально, і найголовніша частина молитви.

37790 р.

ДепозитФотогалерея

Звичайно, немає молитви, що автоматично видаляє гріх. Але це може пом'якшити мучення совості і допомогти знайти миру в душі. Краще молитися перед іконою Богородиці, зануренням для немовлят у вузькій бульби. Він має ще одне ім'я - іконка затишного малюка. Але це тільки комфорт мертвих? Чи є вони мати, які вчинили гріхи?





Іноді жінки це не за вибором, але за обставинами. Боже милосердя, так що ви можете запропонувати свою молитву, вона обов'язково почує вас і, можливо, затишку. Сині можуть бути проповідними після молитви.

Молитва до ікони, що милосердя для немовлят у вугрі «О Господь, Ісус Христос, Син Божий!» Більшість Вашої доброти, для нашої доброти, людини, і для нашої допомоги спасіння, погані в м'якоть, і бути скориговані, і поховані, і з кров'ю, наш пошкоджений характер, отримати мій покаяння гріхів і почути мої слова: Я грішився, Господи, на небі і перед вами, словом, знежиренням, душею і тілом, і думки мого розуму.

Я передав свої накази, я не слухав до ваших команд, я не захотів вашу доброту, мій Бог, але тому що ваше створення є, я не відчай від спалювання, але до ваших безглуздих благополуччя, сердець, я прийшов і молитися вам: Господи, в покаяння дати мені зламане серце і отримувати мене, що промені і дати мені гарну думку, дати мені сльози ніжності, О Господи, дати мені хороший початок вашої благодатності.

У мене є милосердя, Боже, занурення на мене, і пам'ятаю мене, грішний раб вашого царства, тепер і коли-небудь і коли-небудь. Амен.

173163р.

ДепозитФотогалерея

Пам'ятайте, Господи, душі ваших відступних рабів, ваших немовлят, які загинули у вугрі православних матерів, випадково від невідомих дій, або від важкого народження, або з будь-якої безтурботності, або навмисно знищені, і тому не прийняли Святої Хрещення. Господи, хрещення їх в море з тімним боунством і зберегти їх з Ти непрозорою грацією, і я, грішним, хто загинув дитину в мій вомбі, прощення і не позбавляючи спрагу. Амен.

, Україна

ДепозитФотогалерея

Циркумії в житті можуть бути різними, тому не має сенс судити або відлякувати когось. Але все ж, позбавляючи взяти такий серйозний крок, жінка повинна знати всі наслідки аборту, як медично, так і духовно. Після того, як ви дізналися про вагітність, на плечі лежить відповідальність не тільки для себе, а й для крихкого ненародженого життя.

Ви думаєте, що аборт є непристойним гріхом? Ви думаєте, що він може бути визнаний? Поділитися з нами в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное