Рецепт салату шампанське

Коли є свята вперед, і в моєму випадку він вже два дні народження людей близько і дорогий мені, я повинен дивитися цікаві рецепти, які будуть дивувати гостей і як вони. Я зловив в Інтернеті. Салат КорольВін був тільки своїм зовнішнім виглядом, що я хотів зробити його.

Після першого святкового столу я зрозумів, що цей салат був коханим. Кормові, ніжні, ароматні і несамовисті красиві! Як тільки гості побачать це, вони немоволі просять пропустити блюдо, а потім довго пересунуть мене, щоб поділитися рецептом. Немає нічого складного в підготовці, і який ефект!





Смачний салат з грибами Сьогодні редакція "Сайт" Як приготувати смачно. смачний і красивий салат "Табний король". Королівська страва простих продуктів!

р.



інгредієнти
  • 500г шампіньйон
  • 2 цибулини
  • 150 мл води
  • 1 ст.л. желатин
  • 250г майонез
  • 6 яйця
  • 150г сир
  • 3 морква
  • 3 зубчики часнику
  • 3-4 пальці
  • 1 копчений курячий бенкет
  • 4 картопля
  • помідори вишні, кріп, зелена цибуля для прикраси


Р



Підготовка
  1. Промийте і виріжте гриби кубиками. Очистити цибулю і відрізати їх дрібно. Посмажити гриби з цибулею в сковороді з рослинною олією до готовності.



  2. Залийте воду в зручну ємність і розведіть її желатином. Коли желатин повністю пробухає, нагріваємо його в мікрохвильовці і залишаємо його охолонути до теплого стану. Додайте розведений желатин до майонезу і ретельно перемішайте.



  3. Картопля попередньо змащує, морква і яйця. Очистити яйця, відокремити білки від жовтків і натерти їх на тертці окремо. Сир також натирають на дрібній тертці. У глибокій мисці перемішати жовтки, сир і 2-3 столові ложки майонезу. Подивитись його добре.





  4. Візьміть прямокутну форму з високою сторін і загорніть її харчовою плівкою. Перший шар викласти сир і жовту масу. До грибів додати 2 столові ложки майонезу, перемішати і викласти гриби 2-м шаром.



  5. Змийте моркву, розріжте часник дрібно. Змішайте моркву, часник з 2 ст.л. майонезу, розмішайте і викладіть 3-й шар.



  6. Коржі солоні, додати майонез і перемішати. Поставте білки в шар 4. Прекрасно подрібнити пальці і викласти їх 5 шаром.



  7. Трохи порізати копчений курячий груди і викласти його в 6 шар. Зварена картопля натрієва на тертці, а потім викласти її з останнього шару. Трохи солі і змастити картоплю майонезом. Поставте готовий салат в холодильник на 3 години.



  8. Коли салат добре замочений, поверніть його на красиву широку страву, видаліть форму і плівку.



  9. Прикрасьте салат з дрібно нарізаним кропом, зеленою цибулею і помідорами вишні. Помідори можна викласти у вигляді серця.



  10. Так, салат готовий. Бодибилдерши!





Я також рекомендую вам дізнатися ще один чудовий рецепт для манжету салату. Щоб бути чесним, в моєму сімейному салаті «Піктус» кохається ще більше, ніж Олів'є. Інгредієнти для цієї страви прості, доступні і відмінно поєднуються один з одним, а 100 г горіхів додають до цього спичності.



Як ви бачите, салат виглядає дуже ефектно, тому ваші гості матимуть лише один варіант - бути приємно! Смаки ніжні, декор Чудовий салат на святковому столі. Зробляйте його, ви не пошкодуєте.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное