Рецепт салату з мандарами

Моя мама завжди намагається позбутися від мене. Новорічні стереотипи А зробити щось особливе і незвичайне як святкове закуска. Сьогодні вона розповіла мені про цей салат з небезпечним дивом.

Якщо ви думаєте, що часник не поєднується з гнівами, обов'язково спробуйте приготувати такий салат і переконайтеся, що навпаки.





Салат Мандарін, рецепт Ви вже зараз визнаєте зірку свого новорічного вечерю. Всі гурмани будуть радувати.





Я раджу, щоб нарешті забути обсесивні новорічні традиції і замінити ялинку під шубою і оливковою з чим-небудь дивним.





інгредієнти
  • 150г куряча печінка
  • 2 варена картопля
  • 1 варена морква
  • 2 яйця
  • 1 велика цибулина
  • 1 пучок зеленої цибулі
  • 2 безшовні мандарини
  • 100 г марлі
  • 1 зубчик часнику
  • півпер
  • майонез
  • Соєвий соус
  • сир


Підготовка
  1. Це один салат з мандарини Можна приготувати філе, але краще взяти печінку. Слід розрізати невеликими шматочками, а також цибулю, і обсмажити в невеликій кількості олії. У процесі смаження додайте трохи соєвого соусу.



  2. Тепер порізати кубиками картоплі, огірки, яйця, морква, маргіни і болгарський перець. ретельно перемішати.



  3. До цих інгредієнтів додають печінку, цибулю і часник, проходячи його перед рук через часникову муфту. Смакуйте салат зі сметаною або майонезом.



  4. Такий салат бажано служити невеликими порціями, посипаючи скромну кількість тертого сиру і зеленої цибулі.





Салат Трансформер легко доповнить вашим улюбленим інгредієнтам, а деякі можна прикрасити в шарах. Це буде виглядати більш святково. З Новим роком!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное