Чому я віддаю перевагу зробити Мандарини в снігу, а не випікати дорогі вершки торти

Я буду на святковому столі цього року. труси з мандарини. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. І найголовніше, цей десерт дивний!

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки «Мандарі в снігу» десертНе треба бути запечена. Кращі цукерки для вечірки!



Mandarin рулетка Інгредієнти
  • 30г желатин
  • 200 мл води
  • 800г сметана
  • 200 г цукру
  • 10 мандарини
  • 1.5-літровий пластиковий може


Підготовка
  1. У зручному контейнері замочування желатину в холодній кип'яченій воді залишають набухання.



  2. У окремій страві змішайте сметану з цукром. Подивитись його добре. При бажанні цукор можна замінити цукровою пудрою.



  3. Свонлен желатин розчин в мікрохвильовці або в водяній бані. Потім процідіть желатин, через сито, щоб не було грудок. У декількох прийомах залити желатин в сметану. Дивитися його добре.



  4. Приготувати чисту (краще не гофровану) пляшку мінеральної води. Зріжте верху від неї. Залийте пару столових ложок сметани в пляшку. Поставте пляшки в холодильник. 67479



  5. Зніміть гнівці і натягніть їх на дерев'яну паличку. Встановити палицю з гнівами в середині пляшки, зміцнюючи зверху так, щоб гнівці не рухалися і стоять плоскими.



  6. Заливаємо флакон з сметаною до бриму. Поставте десерт в холодильник на 4 години до замерзання.



  7. Щоб отримати і звільнити заморожений десерт з пляшки, можна зробити отвір в нижній частині гарячою спиці і продити желе через неї. Або порізати дно і вирізати на боці. Не дивно, що це не дивно. Готовий десерт, при бажанні можна залити в кокосй Виріжте цю ласощі на порційні шматки і подавайте її до столу. Бон привіт!



І познайомитися з рецептом десерту, дивитися відео з кухар-канал Рецепти. На цьому каналі ви можете знайти безліч незвичайних і креативних рецептів, які навіть школяр може впоратися з!

про:blank

Я також запропоную вам дізнатися, як зробити мандарини основним родзинкою святкового столу. Головне, що гнівці були без кісток!



Не триповерхові Наполеони цього року. Просто сніжинка світлого рулону мандарини. До речі, згідно з тим же принципом, можна приготувати цей десерт з іншими фруктами і ягодами. Також варто додавати до сметана Деякі кольорові желе. Я думаю, що це буде дуже красиво і незвично!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное