Як замінити ялинку

Моя бабуся виросла великий і дерево-дерева15 метрів високий, всі в конях, красиві! Ще більше сподобалося вигляд з вікна в вітальні: мій улюблений дворик, а поруч з будиночком - красива ялинка.

Вчора, коли я прокинувся і виглядав вікно, я бачив пень і машину поруч з ним. Дерево зрізався... Патетична сльоза!

Я дивився на красиву жінку, яка відійшов від величезного довгохвостика. Коли я пішов за межі, я бачив, що автомобіль пройшов. гілка Зрозуміло, що гілки повинні бути підняті. І дайте його!





Пружини для декору Сьогодні редакція "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, надихаючим вибором ідей. сосни Це як ялинка. 14 варіантів будь-якого інтер'єру!

  1. Пружини ялини - зручний матеріал для створення ручних виробів, виробів і композицій з ними на Новий рік. Найсимволічніший викласти всю дерево, Різдвяна ялинка у вигляді аплікації на стіні на плоскій поверхні або як об'ємне виготовлення ялинки. Подрібнити гілки необхідно закріпити і закріпити один до одного. Їх можна викласти в горщик або ваза, а також в ящику.









  2. Для цієї альтернативи живого дерева досить соснові гілки, які можна прикріпити до стіни за допомогою стрічки.



  3. Як бачите, творча людина не потрібно купувати живе дерево, тому що він може зробити цей символ Нового Року з будь-яких доступних матеріалів. 28229.



  4. Також можна зробити з ялинових гілок. Новорічна ніч Двері або стіна. Таке ремесла обов'язково додасть вашому будинку атмосферу свята!







  5. Дуже стильні композиції з ялинових гілок. Обов'язковий атрибут - літ-свічка і гарний декор.







  6. Більше креативних ідей!







  7. Також дерево шемале Ви можете розробити, якщо ви залишаєте об'єкт об'ємом в центрі, наприклад, пластиковий горщик і навколо "будувати" склад гілочок ялини у вигляді ялинки. Гілки ялинки слід нарізати в горщик, в якому буде флористична губка - тому композиція прослужить довше свіжим. Розмір шпильок може бути різним. Дерево можна декорувати домашніми іграшками, пастою іграшки, і домашньою зіркою можна розмістити зверху. Також можна прикрасити в натуральному стилі з квітами, сушеними фруктами, цитрусовими гілочками. Але звичайні скляні кульки цілком підходять!









Також я пропоную вам ознайомитися з вибором смішних чохлів для зимових свят. Одяг, шарфи, серветки і навіть апельсинові шкіри!



Я не купую дерево цього року. Немає живих, не штучних. Я підбираю гілочки ялини, буде для декору і чаю! Я буду щасливим, якщо ви можете поділитися своїми ідеями в коментарях. декор Новорічний день.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное