Підбір новорічних страв без майонезу

«Коли ви познайомитеся з Новим роком, ви витрачаєте це!» Так, я збираюся зустріти 2021 тонкі, стильні, красиві, і мій будинок шкали після всіх зимових свят показали не більше 65 кілограмів!

Вже зараз місяць до всієї країни буде сидіти перед телевізором і дивитися привітання Президента, я намагаюся їсти свідомо, не їсти стресові печиво і не їсти тони шоколаду. Це просто з пишних. Різдвяний фестиваль Я не буду сказати ні: їжа буде смачною, але без майонезу!

Страви на новорічному столі



Сьогодні видання. "Сайт" Я приготував для вас, шановний читач, п'ять святкових без майонезуй Я щаслива. Я буду носити розмір 38 плаття цього року!

«Свіження без м’ясних страв не є бенкетом!» Я впевнений, що це оригінальне блюдо здивує всіх своїм смаком і зовнішнім виглядом!





інгредієнти
  • 300 г свинини
  • 100 г курячого філе
  • 1 цибулина
  • 1 морква
  • 80г твердий сир
  • 100 г грибів
  • 1 лимон
  • 3 зубчики часнику
  • Соєвий соус
  • 80г олівець або петрушка
  • спеції, сіль за смаком


Підготовка
  1. Змийте свинячу філе, добре збийте і посипте її ароматними травами і перцем. Куряче філе тонко нарізати, також посипати зеленню і перцем. Маринте в соусі. Для приготування соусу змішайте 2 столові ложки соєвого соусу, чайну ложку гірчиці, 2 столові ложки рослинного масла і лимонного соку.
  2. Для начинки рулета очистіть і дрібно наріжте цибулю, моркву, 2 зубчики часнику і грибних ніг. Посмажити всі інгредієнти в рослинній олії. Також можна додати ароматний перець і кілька бобів рожевого перцю.
  3. Капелюшки кип'ятити, з моменту кип'ятіння повинна проходити 3 хвилини. Натирайте сир на дрібній тертці, розріжте зелень дрібно, пропустіть часник через прес. Ферма грибних шапок з сирною масою.
  4. Кругла форма покрита фольгою. Покладіть свинячу філе зверху, краї слід повісити з цвілі. На дні рулону покласти 2 повні ложки овочів.
  5. Покладіть фаршировані гриби на овочі, накрийте їх шматочками курячого філе. Далі бувають інші овочі.
    9646865

  6. Кришка. Український занурення країв свинини. Покрийте блюдо фольгою і кладемо її запеченою до 180 градусів духовкою за півгодини.
  7. Приготувати м'ясо прикрашають сиром і журавлиною (або будь-які інші кисло-солодкі ягоди). р.





Новорічний казковий салат Цей салат виходить серйозним завдяки м'ясному, досить свіжому за рахунок овочів, вишуканому за рахунок грушів і абсолютно не важкого, так як в ньому немає майонезу або картоплі. По-справжньому красиве поєднання інгредієнтів – все в своєму місці! До речі, варіння займає не більше 15 хвилин.

651957



Салатні інгредієнти
  • 300 г яловичини
  • 200г курячий груди
  • 150г огірок
  • 20г зелений цибуля
  • 1 болгарський перець
  • 1 груша
  • 2 ч.л. горіхів або кунжуту


Заправка інгредієнтів
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 2 ч.л. соєвого соусу
  • 1 ч.л. гірчиця
  • 2 зубчики часнику
  • сіль, перець за смаком
  • 0,5 ч.л. цукру


Підготовка
  1. Очистити болгарський перець і нарізати кубиками, зробити те ж саме з грушею. Очистити огірок і порізати його тонкою соломкою. Подрібніть зелені цибулі.
  2. Заварити яловичину і курку, нарізати м'ясо на тонкі скибочки.
  3. Щоб приготувати соус, змішайте подрібнений часник, гірчицю, соєвий соус, цукор, заливаємо рослинне масло (оливкова олія краще).
  4. Змішайте всі інгредієнти салату і заправте його соусом, потім поставте в холодильник на годину.
  5. Перед подачею посипаємо салат з кунжутом або сосновими горіхами. 15015834





Салат з маленької паніки Назва цього салату повністю відповідає його сутності. Про нас Маленька русалка з креветкою Вони завжди залишають стіл першим. І ви не зв'яжете око, як гості порожньої пластини цієї чудової закуски!

З цих пропорцій настає багато салату – люди 8 обов’язково зможуть з'їсти достатню кількість з них.





інгредієнти
  • 1кг очищеної креветки
  • 200г лосось
  • 240г крабові палички
  • 4 яйця
  • 2 болгарські перці
  • 2 огірки
  • 1 авокадо
  • 1 ст.л. соєвого соусу
  • 2 ст. Грецький йогурт
  • часник, сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Креветка відвару в солоній воді з чорним перцем горохом, залишають на плиті охолонути. Вирізати лосось соломою.
  2. Перець, огірок, авокадо, крабові палички розрізають невеликими кубиками.
  3. Зріжте яйце великий.
  4. Для заправки змішайте соєвий соус, грецький йогурт, трохи подрібнений часник (1-2 зубчики) і сіль, перець за смаком.
  5. Перенести всі інгредієнти в велику салатну чашу в окремі гірки і негайно перемішати до подачі.





Салат з кальмарами «Новорічна вечеря» Готується просто, вона займає не більше півгодини до варіння.





Салатні інгредієнти
  • 2 кальмари
  • 1 пакет салату
  • 1 огірок
  • 10 помідорів вишні
  • 1 цибулина
  • 2 яйця
  • 1 ст.л. оцту
  • 1 ч.л. цукру
  • 2 ст. Грецький йогурт
  • часник, сіль, перець за смаком


Заправка інгредієнтів
  • КСНУМКСг йогурт
  • 0,5 ч.л. гірчиці
  • 1 ч.л. лимонного соку
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Зніміть кальмари, помістіть в каструлю з солоною водою і варіть близько 2 хвилин від моменту кипіння. Прохолодити його і потім нарізати кубиками.
  2. У варених яйцях відокремлюють білки з жовтків, натрієві на тертці окремо. Огіркові кубики, вишні томатні кільця.
  3. Цибулю (займіть червоно) ріжемо з напівпричепом, маринують на півгодини в холодній кип'яченій воді з додаванням оцту і цукру. Залийте воду, висушіть цибулю.
  4. Для заправки змішайте натуральний йогурт з іншими компонентами, збийте виделкою.
  5. Покладіть кільце порції на порцеляну пластину, перший шар листя салату. Потім шар цибулини потрібно поливати заправкою.
  6. Потім в будь-яку послідовність викладають натертим білком, кубики кальмарів, кубики огірка і томатні кільця. Зверніть увагу, що не кожен шар можна поливати начинкою. Останній, верхній шар повинен бути натертим жовтком.
  7. Новорічний салат кальмари готовий. Бодибилдерши!





Танерини в гострому сиропі, а тепер десерт. Новорічні тани в пряному сиропі. Я просто люблю ці красиві сонячні фрукти в такому серці! Виявляється досить смачний, солодкий і не особливо високий десерт!





інгредієнти
  • 8 мандарини
  • 300 мл води
  • 150г цукру
  • 1 ч.л. шафран
  • 2 зірки анісу
  • 2 корицею палички
  • 200 г морозива
  • пердят


Підготовка
  1. Щоб приготувати сироп, залити воду в сковороду, додати цукор. Принесіть все до кипіння і варіть протягом 5 хвилин.
  2. Додаємо шафран, корицю і аніз до сиропу, тони над повільним теплом до тих пір, поки сироп згущує і набуває красивого золотистого кольору. Вимкніть вогонь.
  3. Очищаємо від гнів.
  4. Поставте в сироп і залиште їх до тих пір, поки сироп повністю охолоне, не забуваючи перетворювати іноді. Всі ці етапи можна підготувати заздалегідь, мандарини будуть чудово чекати свого часу в солодкому сиропі і стати навіть тастером.
  5. Подавати гнівці з кулькою начинки, поливати сиропом і декоруванням м'яти.





Я також пропонуємо вам корисні інструкції для приготування маринованих грибів з морквою і цибулею. Приготуйте швидко і дуже сподобалося гостей!



Ці чудові страви можна приготувати як для свята, так і для кожного дня. Ви не пошкодуєте!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное