Чому немає сенсу допомогти дітям придбати квартиру

Батьки не завжди готові допомогти дітям старшого віку. «Це ваше життя і ваші проблеми», якби голос вашого батька або матері перезавантажений. На жаль, дуже часто яблуко дискорду стає батькой



Важкий час герої нашої нової історії. Неважливо, скільки разів запобігли за допомогу, вони завжди відмовилися. Подолати всі труднощі життя, вони змогли стояти самостійно. Тим не менш, тепер родичі потребують їх. Чи забув Ольга і Миколай забути своїх минулих образів? Про це читайте далі в статті.

«Не рахуйте на нашу допомогу, заробляйте себе!» - сказав наша материнська плата, яка має два квартири. В одному вона живе з чоловіком, а другий проходить. Я був, коли я був тільки одружений. Молода і зелена, я був сподіватися, що ми можемо допомогти з житлом. Але це не було!

На посаду батьків мого чоловіка. З того, як ми вирішили правити відносини, ми розуміємо відповідальність, яку ми беремо. Тоді ви повинні працювати, як пошкоджені, щоб забезпечити себе. У нас немає іншого варіанту, тому ми приймали будь-яку роботу.



Ми не замислювалися про дітей. Наша мета - зробити гроші на нашому власному житловому комплексі. Я пам'ятаю час, коли ми врятували кожну копійку, щоб зробити перший платіж за квартиру. Ми обмежуємо себе в всьому і досягаємо нашої мети в кінці. Але за ціною?

Ви можете поїхати на відпочинок раз на кілька років. Наша дієта була простою і досить страшною, там не можна говорити про розваги. Але коли у нас є власний будинок, то подумав про дітей. Я подарував пологам в досить зрілому віці. Зараз наші діти 8 років, і мій чоловік і я 44 роки.

Коли родичі перетинають всі кордони з матір'ю і батьком, ми практично не спілкуємось. Перед тим, як ми зустрілися, вони вважають їх обов'язковим для завершення будь-якої розмови з моралі. Хоча Koley і я ніколи не попросив нічого з них знову. Після того, як квартира інциденту, ми зрозуміли, що ми були на власній.

р.

Ми мали зустрітися з родичами пару разів на рік, на святах. Решта часу не зацікавила наше життя. Немає часу для них! У мене є гідний пансіонат, плюс орендарів щомісяця. Петро Сергійович і Алла Григоріївна проїхали багато і проживали за свою насолоду.

Але все прийшли до кінця, коли батько-в-право сказав, що він збирався в інший. Звісно, деякі молоді жінки знизилися на гідні гроші і стабільне житло. Одна з квартир належала батькам чоловіка. Після розлучення він взяв її. І другу квартиру (у той, що був зданий) вирушили до матері-управління.



Вона 65 років і не використовується для життя окремо. Її пансіонат є коротким, її життя в розкіш. У квартирі необхідно зробити капітальний ремонт, але для цього немає грошей, звичайно. І ви знаєте, що? І Алла Григорівна називає сина і вимагає, щоб він допоміг їй: «Я моя мати, ви повинні допомогти мені. й

Чи можу я? Я не маю бажання спілкуватися з матір'ю. Вже багато років вона не подбала про нас або наш стан, і тепер вона в деператі потребує надійного плеча сина. На шляху Коля також не поспішає виконувати всі вимоги своєї матері. Вона відмовилася допомогти йому, і тепер він відмовляється.

Р

З роками ми стаємо дивними. Так чому ми повинні покинути все і витрачати багато грошей, відремонтувавши квартиру, де ми не живемо? Я думаю, що це буде справедливо запам'ятати слова моєї матері-завдання: «Не підрахуйте нашу допомогу!»

Відповідність Ольги та Миколая допоможе зрозуміти свою маму. Жінки не змогли уявити, що чоловік відкинув її в такому зрілому віці. Про подушку, так як зараз модно сказати, вона не думала. І тепер її остання надія була її сином. Попри те, що вона повинна допомогти.

(Б)

Здається, що все дуже зрозуміло в цій ситуації. Єдиним питанням є те, чи є моральні принципи та совість, дозволяють героям повністю відходити від обов’язкової матері. Що ви думаєте? Поділіться враженнями в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное