Як відправити додому батько-в-право, який бджоли як типовий матері-в-право

Зазвичай. батько і дочка Якось знайти спосіб отримати разом з одним, традиційно виникають проблеми між родичами, які виникають у шлюбі з сином. Але як виходить, це не завжди справа.



Наприклад, це випадок, який нам розповів молода жінка, яка не знає, що робити або як бути. Вона виявила себе в типовій побутовій ситуації, коли батько її чоловіка або з бодром або з зло просто заважає життя. Хто хоче ці проблеми?

Мій чоловік і у мене є невелика дитина, і ми одружені протягом 6 років. Під час цього часу багато речей відбувалися: фінансові проблеми, недовіра в шлюбі, безробіття та психологічна криза. Але ми всі пішли разом і до тих пір, поки не були щасливими.



Чоловік – це півторфан, він має лише батько, який живе не з нами, але поза містом. Ми живемо в квартирі чоловіка. Але ні, не думаю, що ми кидаємо літню людину з дверима, і ми їдемо, як сир на вершковому маслі з маленькою дитиною. Не вірно.

Сам батько-в-право хотів жити в будинку поза містом, контролювати економіку. По-перше, він втомився від життя міста: брудний повітря, шум, сусіди за стіною і вічний сон. І по-друге, він вирощує птах, пара козаків і має сад. Він робить спорт і загартування. Це те, що він збирається на все життя.



Про те, що батько чоловіка, Федора Вікторовича, ближче до сорок років раптом думали про здоров’я. Я використовував для роботи в поліції і зараз, маючи хороший пансіонат і багато вільного часу, я впав в здоровий спосіб життя і правильне харчування. Я хотів би вводити сина до цього, але нащадний розчарував: немає часу, потрібно заробити більше, і природа не позбавила йому хорошого здоров'я і плоского шлунку.

В короткий час все подобається всім іншим: маленькі проблеми і проблеми в батьках і сина, це життя. До того, як мій батько-в-право вирішив орендувати квартиру для оплати за інший курс омолодження. Не тільки ви платите деякі charlatan для того, що (комплект вправ, які повернеться до шкіри і м'язів), але вам також потрібно стежити за правильною дієтою, яка, як ці крококи обіцяні, заповнить ваш батько-в-право енергією і життєдіяльністю. Насолоджуйтеся тим, хто вже живе в с. та напою запареного молока.

р.

Узгоджується батько протягом 5 місяців, і весь цей час, відповідно до його плану, він буде жити в нашій (his і our) “chic” трикімнатної квартири. Ми зазвичай не переходимо в третій номер або навіть нагріваємо його, щоб платити менше за комунальні послуги. Ну, все краще, людина, яка бажала жити в ній, використовується для темпера.

З одного дня у мене була проблема з цим хлопцем. Він не тримає в роті все, але тільки критикує все: мій приготування, піднявшись дитину, ставлення до чоловіка. Я не розумію, що речі можуть бути різними в іншій родині. Наприклад, як це не тільки я, але мій чоловік, а іноді мій син, робити мої страви? Це мес.

1273712

Павуки на стінах? Так само, і не павук, але москіт? Це кошмар, де шукає дочка? І так далі. Від чоловіка, до речі, він не відставив і пропонує йому піти на річку, за що температура не на всіх пляжах. Також можна «завантажити шлунок» і спробувати їсти один рис і селери на тиждень. Я не розумію, чому доросла людина така дієта, він буде без білків відразу, як квітка на підвіконня без води.



І ось, як вона йде в день після дня. Дякуємо, що він не має скарг про його онуків. Але мій син, дивлячись на все це, почав спілкуватися з мене в різновиді розпарювання тону. Ви знаєте, що ви не можете зробити це з матір'ю. Я спробував вирішити все в світі, коли це не працює, я почав жити.

Зеро точка. Коли людина на довжині хвилі він не може пояснити нічого. Він не потребує роботи, політики та новин, а тому не зацікавлений у телебаченні. Тільки правильне харчування, режим і безкінечні «імпортні уроки», які, з яких причин, падають на одну з мене як карукопія.



Після 5 місяців, які не пройшли, батько-в-право раптом усвідомили, що йому не вистачає грошей на заплановані, і запозичувати гроші з сина не дає йому гордості. Незважаючи на те, що не сплачувати боргові кошти навіть пішли. Тепер він вирішує, що він повинен залишатися з нами протягом двох місяців і все буде добре. Ось як його онука любить, навіть висихає, щоб тримати свого діда від виходу.

доб.

Здається, як 60 днів, але я не можу це зробити більше. Мій батько чоловіка дорослий, здоровий чоловік. І ми є підрозділом суспільства. Клітка, яка повинна жити окремо. Чому я повинен бути, як виросла жінка, робити викли? Чоловік сильно не погоджується і вимагає перебування батька. А батько-в-завдяки сам прийшов з квітами - викласти. І наступного дня я помітив, шкода, enemas у ванній кімнаті. Шановні! "Сайт"Будь ласка, радимо мені, як бути в ситуації, можливо, почати здачі квартири?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное