Історія матері-в-прави, що підлягає роботі в сільській місцевості

Натяжність з матір'ю займає одне з провідних позицій у списку сімейних проблем. Тексти пісень, а це означає: І хто-небудь мати чоловік буквально дає життя, і хтось тільки звикає непривабливої поведінки. І часто доньки-в-завження повинні піднести всі риси характеру «другої матері». А що, якщо мій мама-в-завд -- Стінгі?



Редакція "Сайт" Важко відповісти на це питання. Але в наявності є одна дуже цікава і обструктивна історія від нашого абонента. Майже кричить душі, щоб бути чесним. Хто знає, що ця історія може бути актуальною для вас.

Подзвонити з вашого матері-в-завдання чітко не те, що ви очікуєте в неділю 7 ранку. Мій чоловік і я прийшов додому пізно і хотів спати. Ніна Івановна дзвонить в котедж для смажених барбекю. Я ввічливо відмовляється, але вона засуджує, кажуть, купили м'ясо для всіх, вже мариновані все і чекає нас. Що ми робимо? Я прокинувся чоловіка, він трохи захопився, але він почав збирати. Він знає свою маму нехай.

Вся сім'я йде в дачу: мій чоловік і я, і його брат і дружина. Ми були одружені протягом 3 років, але Андрій і Оля були одружені протягом декількох місяців. Ми працюємо над нашими батьками. Ось мій мамник. У будь-якому випадку це буде цікавий день. Ольга ще не відчувала токсичність її відносин з Ніною Івановною. Я жив з батьками чоловіка на рік. І які хитрощі не мусили мати



Вона чіплялася до моєї кожної дії і безперервно хитрий мені. Крім того, Ніна Івановна – це симпатична особа. Вона сказала нам, щоб дати їй гроші, вона заробила, кажучи, вона знає краще, як це керувати. Вже батько-в-право сказав нам, щоб виїхати і жити спокійно. Немає ціни! Брат чоловіка усвідомив, що краще не привести до свого батька дочку. Я здаю квартиру і зробив право!

"Ми йдемо на шашлики, чому їсти?" Андрій і Оля взяли на себе шлях. Вони не були щасливими про цю неділю. Але вони прийняли, не було вибору. І Ніна Іванівна ніколи не прощадить нас, якщо ми не приїжджаємо і робимо барбекю. Вона витратила стільки грошей на нього!

Ми приїхали, ми вже чекали нас. «Ой, ти так довго! Під час очікування ми вирішили перетягнути сітку на паркані. Хлопці, допомогти нам, давайте це зробити швидко. І ви дівчата, не повинні бути відходами. Давайте висаджувати картоплю, два півгодини, щоб управляти, — нечіта мати-взагалі.

Чоловік вже поцікавився, голодуючи до смерті. Спочатку простягається сітка, потім виявилося, що щось інше в теплиці потрібно ремонтувати, збираються ягоди, клумби, приварені. Ну, почистити газон і штукатурити ганку! «Мама, де барбекю? У нас немає сніданку! Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. М’ясо вже готове, є антеною для установки, адже не можна дивитися телевізор.

доб. 549

Це стає темним. Після чергового замовлення мами, я не можу стояти його і пішов на машину. Ніна Івановна: "Аха! Коли ви їсти м'ясо, ви йдете першим. Ви не хочете допомогти! Я не розумію, чому мій син одружений. Хто не працює, не їсти, так знаю! Чоловік прийшов і починав з матір'ю. Скажіть, що він темний, вони були на ногах в будь-який день і досі не їсти. Час, щоб отримати будинок.

Після того, як мама-в-завдяки дав команду батько-в-праву, щоб зробити вогонь. Ми сідаємо вниз, ніхто не сказав слово, ніякої міцності. Ніна Іванівна вирушила в будинок і урочисто здійснила пакет. І він отримав ковбаси! Дві бабусі. Побачити це, мій чоловік пішов дикий. Андрій і Оля і зліва. Вони купили гамбургерів на шляху до їсти щось.



Ви можете запитати про допомогу, чому обдурити? Ми приносимо м'ясо самостійно і варимо її. В цілому, ми опинилися Ніною Івановною жахливо. Тільки вона не розуміє її. Він також дзвонив з позовами: «Це означає, що барбекю лопнути, ви прямо тут». Я просто потрібна допомога, тому ви пішли! Це називається виховання дітей. Тільки для шматочка м'яса ви готові приїхати. Немає допомоги, без підтримки. І дочка-в-право, як слізниці! Сосиски не вписали їх!



й Безкоштовно На початку тижня, мій мама-в-завдячений знову. Він сказав, що я отримав його, я купив м'ясо, ми не будемо робити нічого. Ми просто сидимо в сім'ї. А батько-в-право пише текстове повідомлення: «Не вірити мене». Немає м'яса. Вам не потрібно прикрити дах, щоб не сталося. Я вже отримував працівників і мій мама не хоче платити їх.

Ми відключили всі телефони. І дверний дзвінок, напевно. Збережіть сплячу.

З редакції Якщо у вас вдома СтінгіЯ не думаю, що ви можете зробити все про це. Боротьба за репросвіту дорослого – це перільозний і бездіївний бізнес. У цьому випадку залишається тільки прийняти і не вводити в будь-які конфлікти. Це тільки посилить вже напружені відносини.



Які ваші стосунки з вашими рідними? Чи знаєте ви цю ситуацію? Якщо ви поділилися досвідом у коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное