У нас є трикімнатні квартири, які не думають про ситуацію.

Діти часто почувають себе, що їх батьки оточують. І навіть у дорослому віці болить, коли батьки обирають себе і свої інтереси замість допомоги їм. У цій ситуації героїні нашої історії знаходилися. Вона не може прийняти те, що її чоловік провів гроші, купуючи квартиру для себе, не для них.



Редакційна колегія розповідає вам історію та просить Вас судити про те, чи не виправдить Ваш мама в цій ситуації.

Моя мама-в-завдяки думає тільки про себе. Або ви можете купити його. Найкраще програмне забезпечення для дистанційного керування комп'ютерамий І я не говорю, що тому, що вона моя мати, і ми не маємо хороших відносин. Я може бути неправильно про щось, але я думаю, що ви можете зрозуміти мене, коли я розповідаю всю історію.

Я одружився протягом 15 років. Коли ми одружилися, вони почали жити в двокімнатній квартирі, яка спадалася від мого діда. Ми підняли дві дочки в одній квартирі. На першому місці, але дівчата вирощують і потребують простору. На жаль, у нас немає місця. У той же час, мій мама-в-одному купує трикімнатну квартиру в центрі!



Маргарита Львівська ліва на роботу відразу після нашого весілля. А потім її матір, її чоловік бабуся, загинув і впав. І мій мамник залишив мій бабуся на нас. Тоді вона обіцяє їй допомогти. І якщо це хороший варіант, то навіть квартира буде придбати нас пізніше. Я хотів би бачити мене після моєї бабусі. Вона була з нами до кінця.



Але занурившись в хороше життя, Маргарита Львівна швидко забули про своїх обіцянок. Гроші відправили тільки на відпочинок. І є деякі смішні суми. Я не відвідував мій дідівський похорон або народження своїх онуків. Я занурився спочатку, але потім я вирішив, що так як вона була так щаслива, давайте жити там. Після 15 років вона вирішила піти додому.



Ми пропонуємо трикімнатну квартиру в центрі. Але квартира була в новобудові, тому її потрібно ремонт. вона не була достатньо грошей, щоб зробити це, так що вона продала її стару квартиру. Вона влаштувала все, що за останні тренди і запрошувала нас на батьківщину. Поцілунав мене! Як ви витрачаєте так багато грошей на безпрограшний паш в центрі, коли її онуки не забезпечені житлом?



Але коли ми прийшли до дому, ми зрозуміли, що це все про. Виходить, що Маргарита Львівна збирається одружитися. Вона зустрічала чоловіка майже 10 років, ніж її, і він назвав її спиною. Так вона вирішила побудувати сімейний гнізд. Мій чоловік і я дивився на це все і дивився. Нам було гроші купити квартиру, але не було нічого для наших дочок.

Ми усвідомили, що мати-в-право думає тільки про себе і майбутнє своїх грандіозних Якщо так, ми не дбаємо про своє майбутнє. Тепер вона не має онуків і дівчат не бабуся. Ми проживали без нього протягом 15 років, ми живемо однаково. Я маю право?

Р

Ми згодні, що, можливо, мати-в-право, діяли трохи необережно, витрачаючи стільки грошей на квартиру. Звичайно, для двох людей, які не планують мати дітей, можна вибрати більш компактний варіант. Але з іншого боку, жінка працювала 15 років за кордоном, щоб зберегти гроші. Чи не має права піклуватися про себе і її майбутнє? Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное