Як часто потрібно звернутися до дорослих дітей?

Діти виростають і залишають вдома батьків. У цей момент кожен необхідний час для спілкування з відчайом. Про цю ситуацію вони називають 100 разів на добу. Це викликає дратівливість у підлітків, і розмови стають все більш тягарними.



Інші батьки, навпаки, занурюються у своїх турботах. Мама і тато намагаються не підштовхувати дитину, що насправді виглядає, як вони байдужі. У зв'язку з цим діти можуть відчувати небажану і не забувати.

, Україна

Десь між цими двома екстремальними ви можете знайти середню землю. Все має бути збалансованим. Звичайно, кожна сім'я має власний формат спілкування, але як її визначити? Ми рідко беремо як довідник, який вважається нормою. Тому редактори Сайту провели невелике опитування серед дітей та батьків. Сьогодні ми будемо говорити про те, як часто нам потрібно Зателефонуватий

Більшість батьків вважають, що це оптимальне для виклику двох або трьох разів на тиждень. Діти також відзначають цю частоту максимально комфортним. Тим не менш, для деяких підлітків, за тиждень буде достатньо. Крім того, дорослі діти більш зацікавлені в наявності поширених тем і можливості говорити про рівних підходах.



Батьки розмаховані словом «нед.» Він здійснює контроль. Здається мені, що ви повинні викликати дорослих дітей, коли ви пропустили їх і просто хочете поговорити. З іншого боку, для деяких батьків, «Коли ви пропустили» щодня. Це найчастіше тягар на дітей. й

"Всі три або чотири дні ми називаємо, обмін повідомленнями та записуємо. Щодня в карантині.

"Мій син і я викликав один раз на тиждень. Ось якщо все буде плавно. Він зайнятий власним бізнесом, я не зупиню його від роботи. Якщо є необхідність обговорити щось, частіше. й

р.

Все залежить від прогресу батьків. Моя розмова з мамою - щоденний дзвінок. Як ви, є все океї - пара хвилин максимум? Я поговорю на мій тато один раз на тиждень або два. І не дуже говорять. й

«Я часто викликав, тому що ми друзі. Щодня. Я говорю з мамою, коли я ходжу мій собака. Ми обговорюємо серію, книги, одяг, лекції або книги. Я думаю, що не всі люди мають такі батьки, на одній хвилі, як діти. й

«Не кожен день, точно. Це сприймається як своєрідний тиск і спроба дистанційного керування. Нор є занадто рідкісним для того, щоб мати відчуття повного втрати зв'язку і формальних контактів. й



Почати З не просто називається цифровим. Наші діти віддають перевагу повідомленням, а не дзвінкам. Крім того, деякі прості у спілкуванні у форматі аудіоповідомлень, інші воліють листування в месенджерах.

«Особливе написання. Діти сучасні і не люблять спілкуватися з голосами. Тексти пісень, а це означає: Текст простий, ви можете відповісти в зручний час, і не коли хтось хоче його від вас, як у випадку виклику. Я не люблю голосові повідомлення - Я повинен слухати щось, що я можу прочитати в 5-10 секунд.

У нас є повідомлення про Телеграму протягом дня в спільному чаті з мамою та сестрами. Я комфортний в цьому режимі - Я впевнений, що сім'я дрібна, я дізнався новини, але без формальних, порожній чаттер.



Сім'ї, які живуть в одному місті, воліють спілкуватися в прямому ефірі і відвідати один одного принаймні один раз на місяць. У один вечір ви можете говорити більше тижня через чат повідомлення.

Також важлива не тільки частота дзвінків, але і час. Виберіть зручний час для спілкування. Не зателефонуйте протягом робочих годин або в суботу, коли люди проводять час з друзями. Крім того, узгоджений час спілкування допомагає налаштовуватися в правому режимі. Знижує ризик падіння, коли люди отримують «під гарячою рукою». й

р.

Чим краще відносини будуються, тим простіше погоджуватися на спілкування. Більшість респондентів також вважають, що «що повинно вийти з обох сторін». Не боятися брати ініціативу – як батьки, так і діти. Подбайте про ваших дітей, будьте на прикладі до них, і намагайтеся бути справжніми друзями. Після того, як він зміцнює довіру між людьми і допомагає встановити зв'язок.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное