Чому замість макаронів слід додати в лазанью кабачків

Приготувати. латинаАле коли я прийшов в магазин, я був дуже зміщений про вартість макаронних листів для цієї страви. На щастя, я пам'ятав про молодих кабачків з теплиці і реалізував - овочева ласагна чекає додому сьогодні!

Замість звичайного тесту можна взяти кабачки, тому блюдо буде менш калорійним, але при цьому не менш смачним. Є серце м'ясо, а найделікатніший вершковий соус, і сир плавлення в роті ... Після того, як ви спробуєте цю страву, ви будете варити її кожен сезон.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки цукіній Соковита, ароматна і дуже апетитна!



Овочева лазагна Інгредієнти для lasagna
  • 800 г м'ясо
  • 2 цибулини
  • 1 морква
  • 3-4 зубчики часнику
  • 2 ст.л. томатної пасти
  • 1кг кабачків
  • 4 коло моцарелла
  • сіль, перець за смаком


Наповнення інгредієнтів
  • 2 яйця
  • 100-150г сир
  • 200г крем
  • сіль, перець і спеції за смаком




Підготовка
  1. На нагрітій сковороді з рослинною олією обсмажити дрібно нарізану цибулю і часником. Коли цибуля виходить коричневим, потрібно додати натерті моркву на великій тертці. Рост ще 2-3 хвилини.



  2. Покладіть фарше фарше на сковороді. Можна взяти суміш свинини з яловичини або курячого фаршу. Посмажити фаршу на середньому вогні, постійно помішуючи, поки воно все яскраво. Додайте сіль, перець і улюблені спеції за смаком. Я зазвичай додайте прованські трави. Також додайте томатну пасту, перемішайте і обсмажте ще 3 хвилини.

    1224712р.



  3. Вимити кабачки і нарізати на плити товщиною близько 4 міліметрів. Наріжте моцарелла кульки на невеликі шматочки.



  4. Щоб приготувати заливку в зручну ємність збити яйця сіллю і перцем. Залити вершки (можна замінити сметаною) і добре перемішати. Зар готовий.



  5. Щоб зібрати ласагну внизу форми для випічки, викласти шар сквошу. Покладіть фарш зверху, потім деякі моцарелла і новий шар кабачків. Потім залийте соусом і додайте фарш знову. Зберігати, поки інгредієнти не закінчуються. В цілому, близько 3 шарів м'ясних з'являються. Необхідно закінчити на шарі кабачками. Залийте залишився соус і посипте тертим сиром.





  6. Покрийте форму стравою фольги і запікайте в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 45 хвилин до готовності. Перевірте кабачки: якщо вони стають м'якими, то блюдо готове. Будь ласка, зверніть увагу, що 10 хвилин до підготовки, краще видалити фольгу з страви, щоб сир вирощував роутерінг.



  7. Це, латина готовий. Наріжте блюдо на порційні шматочки і подаємо її до столу. Бодибилдерши!





Редакційна рада Я також раджу ознайомитися з рецептом капусти лазаньї з соусом бешамель. Пальці добре!



Ця овочева ласагна дуже вигідна. латинай І більше бюджету, адже не потрібно витрачати кошти на дороге італійське тісто. Ми не любимо цукіні, але ніч на вечерю, вони були списані за солодку душу, і всі попросили добавки!

А цей рецепт варто приймати в свинарному банку для всіх, хто турбує про тонкість фігури влітку. Завдяки кабачкам, страва сердечно, але при цьому легко і корисно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное