Я залишила свій телефон десь в квартирі, і я не можу знайти його на третій годину.

«Як я знаходжу в домашніх умовах?» Я попросив чоловіка в паніку. Учора я пішов до театру з подругами і відвертаю його, а потім я ніколи не відвернув його, я просто забули. Потім в домашніх умовах кудись кладуть смартфон «на машині». Де? У мене є два дні для пошуку, і це не до тих пір, поки мій чоловік прийшов додому з роботи на обід, що я знайшов телефон.

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть мені, що робити, якщо потрібно знайти повноцінний будинок. перемикач Або смартфон з звуком. Робочі ради!



По-перше, я думав, щоб викликати мій телефон з міста, але ця ідея не принесла результатів. «Увімкніть телефон!» Я думав і сміхався на себе.

Тоді я вирішив прокрутити свій розум, де я був вчора і що я зробив з останнього моменту, я міг пам'ятаю, що тримає мій телефон. Завжди в нашій голові.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Який відпочинок сьогодні? (@fiesta.day)



Після того, як мій друг знайшов смартфон в холодильнику: пакет сиру, пакет олії на ньому і телефон зверху. Не дивно!

Я навіть дивився в духовці, не я? Помилки. Не дуже. Я дійсно зробив. Знайти його. Контакти Ви можете використовувати нейрографію. У нас є такий напрямок, підключений як з психологією, так і з малюнком, або, можливо, все разом. Точка полягає в тому, що на шматку паперу потрібно малювати хвилясті лінії, які нагадують нейрони і геометричні форми.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Alena Pokhdnev (@alenapokhodneva_otzyvy)



Ви можете набрати коло - ви можете намалювати коло, потім коло не далеко - це втрачений телефон, а хвилясті лінії з'єднують вас і телефон. Варто звернути увагу на те, що я бачу телефон. Ті, які практикують нейрографію, кажуть, що цей спосіб ви можете знайти будь-яку річ, так як цей малюнок впливає на приховані шари підсвідомості.

Я також пам'ятав, як мій бабуся навчив мене, коли ви втратили щось, вам потрібно сказати: будинки, будинки, грали і Бог з вами. Тепер дайте мені спину, поставте його в видиме місце! Після цих слів потрібно зупинити пошук. Бабця сказав, що метод працював і після півгодини ви можете випадково побачити бажану річ у видатному місці.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Чокера Підвіска Кільце (@aya_kharr_bijuteria)



Я не знаю, звичайно, чи говорять роботи, в будь-якому випадку допомагає відволікати і заспокоїти трохи, а потім подивіться зі свіжим виглядом. Після цього мій чоловік прийшов і допоміг мені знайти телефон. Це весело і продуктивно!

Як знайти телефон без звуку в домашніх умовах І якщо ваш телефон не вимкнено безсонняКомп'ютер з Інтернетом може допомогти. Вам необхідно перейти з вашого комп'ютера на офіційний сайт iCloud.com, а потім ввести дані - логін і пароль.

На самому дні сайту необхідно знайти функцію «фінансовий iPhone». Просто покаже там, і подивитися, де всі пристрої. Виберіть правильну, а саме - "повернути на звуковий режим". Після того, як ваш телефон почне робити звуки і ви можете легко знайти його!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація SMS-повідомлення + Viber (@intel.telecom)



Також, якщо є будь-які смарт-годинники, пов'язані з телефоном, то не існує проблеми. У цьому випадку необхідно натиснути на годинник «змінити телефон» або «де телефон» і відразу сигнали, навіть якщо звук вимкнено.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Garmin Barnaul (@garmin.insta)



«Я шукав телефон багато разів до. Я не маю iPhone, але Android, але це в усіх сучасних телефонах, коли ви парите розумний годинник з ними!

Якщо ви втратили свій телефон десь за межами будинку, він може допомогти і шукати обліковий запис Google. Всі телефони тепер пов'язані з обліковим записом Google. Ви навіть можете шукати з комп'ютера, головне, дізнатися пароль.

Вам необхідно увійти в свій обліковий запис, а потім в розділі «Управління обліковими записами». Виберіть меню безпеки. Знайти телефон, який пов'язаний з цим обліковим записом Google і натисніть кнопку. Якщо розташування не з'являється, то розташування може бути вимкнено на самому телефоні, то він не покаже.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Єкатерина (@f.yekaterina)



Ви можете навіть зателефонувати на телефон свінгерий Потім заблокуйте телефон і очистіть свій обліковий запис дистанційно. Якщо ви впевнені, що телефон не знайдений.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Олени Приходько (@elenagiva)



Ви також можете дізнатися, що видалити з телефону, щоб він працює краще і не гальмує. Щоб не остаточно видалити кеш на смартфоні, можна просто вимкнути синхронізацію!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Подається згідно з MANY. Рецепти. ПЕРЕГЛЯДИ (@elenakap0000)



Тепер ви знаєте, як з У будинку і на вулиці, якщо його втратили. Звичайно, це може статися, що не всі будуть працювати ці поради, але варто спробувати. Зазвичай тільки один метод допомагає в кінці. Як ви бачите, це не складно! Поведінка в чудесах і Богу допоможе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное