Історія батьків для яких близнюків виявилася неможливим тягаром

В іншому день ми побували цікаві історії в Інтернеті. Його автор – український журналіст Ольга Черная, який пише про важливі щоденні проблеми, знайомі з нами. Історія про покинутий дівчина, яка збереглася. Діти На притулку. Ми не можемо допомогти, але поділитися ним. Ми сподіваємося, що ми поділимося з нами сутністю історії.



Дифузійні дитячі веснянки, пауза ... Чому ці «сонячні поцілунки» прикрашають обличчя золотистими плямами? Діти викопували Роману: «Гумія, конопля!» І не тільки конопля, але і червоні волосся. Її волосся можна зануритися: товстий, довгий, кучерявий, занурення на сонці. Тим не менш, дівчина не була щасливою. Ім'я Ромка. Це те, що кожен назвав її. Романа була сердитися, навіть покинути. Особливо хлопчики.

Р

Не знаю, що її мама була. В цей світ пішов на двері дитячого будинку. Дитина була знайдена водієм імені Романа. Так дівчина була названа Романою. Вона крила, коли один з дітей був «пов'язаний» батьками і відійшов від дитячого будинку, і вона була обходжена.

А потім в школі-інтернаті вона почув: «Чому подобається рудоволосі!» «У мене є золотисте волосся, не червоний волосся!» вона відповів. І вона сміхалася. Цей улюблений вчитель Наталія Нестеровна розповіла Роману, що вона має красиве золото волосся.



"Ромка, ви будете шукати маму?" раз попросили подругу Оксани. Чому? Не потрібно мені. А ти? дівчина відповів. "Я буду." Мені сниться мати, вона гарна. Шукає як акторка, зрізана Оксанка. "Ви робите це. Як можна снитися з матір'ю, якщо ви не бачили її?

Оксани здався, бо Романа не вірить її. Хоча вона також іноді думала, що вона буде виглядати її мама, коли вона виросла. А де? Чи можу я? І вона ніколи не мріяла про маму. Дівчина мала ще одну мрію. Вона бажала закінчити навчання і залишити тут назавжди.

Діти в пансіонатній школі називають «баром дітям», адже школа була в колишньому віці. Нові будівлі були побудовані і застарілі будівлі. Але для місцевих жителів були всі «барові діти». Романа не схожа на неї. Всі сироти, не діти манер.

Вона також бажала навчатися як медсестра і працювати в швидкої допомоги. Все про Андрія Він був єдиним, хто не сміється на червоному волоссі. Навпаки він зробив. Секретно поділилися ласощі, які лікувалися дітям на свята. Він приніс яблука з сусідніх садів і горіхів, які він зібрав поруч.



Один день Андрій впав з дерева і був серйозно поранений. Перед Романою. Тоді хлопці в своєму класі пішли зачепити гайки в передмісті. Коли хлопчик впав, сини робили шум. Ми побігли до найближчого будинку. Власники з'явилися амбулаторії.

Медсестра була дуже молодий. З м'яким голосом вона заспокоїлася Андрієм, стикається з волоссям, підстрижена їжаком. Хлопці Не біль. Медсестра. Він не знає. Тоді Романа і вирішив: навчаться і буде працювати в амбулаторії!

У медичній школі закінчився доросле життя Романа. Важко і не пошкодити місто маленьким. Вона повернулася до великого міста, де водій Роман знайшов її на поріг дитячого будинку. Я отримав роботу в швидкої допомоги. У маленькій родині дали крихітний будинок.



Дівчина стала реальною красою. «Ви, Ромка, в кіно діяти, і не на дзвінках, щоб піти,» жартував медсестра Анджеліна Петровна. - Я, ймовірно, не можу врятувати вас від валиків. Якщо тільки... Звісно, хлопці дивилися на красивій Романі. Але коли почула, що вона була сиріткою з інтернату, інтерес до неї зникла.

І тепер хлопець, який зробив свою дату на кафе, не покаже. Романа закінчила другу каву, а Стас вийшов. Вона залишила кафе і сіла на парковій лаві. Він отримав темний. Жовті листя знизилися з дерева, а дрібні сльози розкочуються з очей Романа.

І Sherlock і я переглядаю вас. Ми прийшли подивитися, якщо ви всі права, хлопець з невеликим дашундом припинився на лавці. "Це океї. Дякуємо, Романа відповів. «Шелок не здається вірити тебе. Навіть ваші красиві веснянки стали сумними, хлопець жартував.

Романа зважена. "Дякую вам додому, щоб ви не були холодними. Шерлок нагадує мені, що я не вводив себе. Михаїл, хлопець сказав до собаки, що лікують. "Роман," дівчина відповів. «Чи живе дівчина з такою цікавою назвою?» Дівчинка відповіла, "Довгий шлях від тут." Хочу зупинитися. й



Говорячи, вони пройшли другу зупинку. Романа розповіла про щасливий дитинства, про роботу вона любить. Михайло ще в університеті. Вивчав економіку. «Мої мами – художник галереї. Я хотів підключити своє життя з мистецтвом. Але я розчарував її. Але мій тато підтримав мене. Він є бізнесменом, тому він любить економіку більше, сказав Михайло.

Виявилося, що Романа і Михаїла однаково рік. Навіть один місяць старий. Вони, як здавалося, знати один одного довго. У той час як вони говорять, вони досягали будинку, де мешкали Романа. Шерлок, тепер ми знаємо, де шукати дівчину з сумними веснянками, якщо вона не проходить.



浜у 涓 蹇 Один день хлопець запросив дівчину до галереї мистецтв для презентації виставки місцевих митців: «Я не люблю такі події». Але ви повинні піти на вашу маму, ви хочете зберегти компанію? «Я не знаю багато про мистецтво. Але давайте, Романа відповів.

Проте Романа не потрапила до презентації виставки: позаплановий обов’язок. Драйвер швидкої допомоги один раз жартував, "Роман, я бачив вас досить хлопця". Що таке дружбу? Дівчина відповів, "No." Comrade! Не можна пояснити її почуттям для Михайла. Вона не любила хлопця. Що я цінував мій друг. Я боївся втратити. І Михайло не зізнався про свою любов.

Після того, як вони прогулялися по місту і прийшли до галереї. "Романія, давайте йти. Мама повинна бути тут. У нас є кава, хлопець запропонував. Романа відповів: "Окай, Я пообіцяв." У галереї було мало людей. «Мама повинна бути в офісі. До речі, її ім'я Аліса, кожен називає її Ala. І Дад Ярослав.

Миша збивається на двері. "О, і Дад тут!" І я не один, гість приніс, хлопець сказав щасливо. Романа перекреслила поріг. Аліса була безмовна: перед нею з'явилася її точну копію, худа дівчинка з розкішним золотом волоссям.



浜у 灞 绀 Ярослав зрозумів, теж. Романа привернув увагу на портрет на стіні, як ніби розписаний з неї. "Мама, Да"? Тексти пісень, а це означає: Чи може хтось сказати мені, що відбувається тут? Хлопець запитав.

"Я сподіваюся, що ця дівчина не твоїй ф'янке?" її мама запитала. «І якщо так, що?» відповів Михайлов. «Неможливе». вона сестра. Ви близнюки. Я подарував хлопця і дівчину, а потім батько, і я не був підписаний. Студенти Так ми вирішили залишити одну дитину і іншу.



й «І другий був поставлений перед порігмом притулку», - сказав Романа в дивний, захоплений голос. «Сон, нам не було нічого часу. Я мав отримати ступінь. Ми не зможемо підняти двох дітей, батько Михайла.

«Зроби, що ви коли-небудь шукали?» попросила Михайлова. - Не зацікавився всім? Забули своє існування? Як прийти? Аліса і Ярослав мовчав у відповідь. Романа залишила галерею та Михайлом. «Нехай знову зустрінемося, сестра», - сказав хлопець з посміханням на обличчі.

Не всі розуміють людину, яка переживає ускладнений дитячий садок без батьківй Чи зможе вона пробачити свою нову Чи має сенс відновити зв'язок після долішної дії двох дорослих? Здається, що Романа має зробити непростий вибір. Що б він був, його брат завжди підтримує його.

Ви любите цю історію? Поділіться враженнями в коментарях і спасибі за перебування з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное