Я не люблю варення вишні, замість того, щоб я зробив вишневий "родзинки"

Вишня тепер варто її вагою в золоті, а щасливий - той, хто вирощує це дерево на сайті. Вишня псує дуже швидко, тому вишні заготовки слід робити відразу до тих пір, поки ягоди не пішли. Коли мій бабуся ще живий, ми часто пішли в село, щоб допомогти. Як я пам'ятаю зараз: в той час як молодша сестра ріже кожну ягоду навпіл і виглядає на черв'ячі там, бабуся вже кладе компот на плиту, стерилізує банки для варення і дефталі знімає кістки з ягід. У саду бабуся мала яблука, груші, сливи, вишні, малина. З усього цього різноманіття, великогабарит райів зробив красиві заготовки, в тому числі заготовки вишні, які ми були щасливі цілий рік.



Зібрали заготовки вишні. Віка і я любила сходження дуже верхівок дерев, де дозрівають плоди вугор. Як правило, ми їсти ягоди, сидячи на дереві, і приїхали додому не тільки з повними дзвіночками, але і з відроми вишні. Ягоди великогабаритні змішуванням збочених ягід з цільними вишами. Красиві ягоди, як з картини, надіслали на велику каструлю з варенням і компотами на зиму. І з ягод, бабуся зробив дивовижну «родзину». Цей рецепт є те, що я хочу поділитися з вами. Після всього, коли ви отримаєте до дна відро ягід, деякі з них зіпсують. Цей рецепт призначений для збереження решти ягід.



Пелеса “Райзини” з вишні є як харчова добавка, так і солодка закуска замість солодощів. Сухі вишні нагадують жувальні цукерки, крім того, ягода зберігає всі корисні властивості. У вишні є вітаміни А, В, С, Е, ПП, а також фтор, кальцій, магній, фосфор, залізо, йод. Якщо вам подобається їсти свіжі вишні, пам'ятайте, що три ручні ягоди день досить добре почувати себе і не перехрещувати лінію, коли шлунок починає боляче.



Peels Інгредієнти
  • 2кг вишні
  • 1 кг цукру


Підготовка
  1. Вимити вишні і видалити насіння з ягід. Потім засипають ягоди цукром і залишають на кілька годин, щоб цукор розчинився і ягоди пускають сік.
  2. Коли цукор розчиняється, варіть вишні власному соку на повільному вогні близько 5 хвилин, але не кип'ятити сік. Охолодити ягоди і варити їх 1-2 рази, не довести до кипіння. Це необхідно зробити так, щоб ягоди поглинали солодкий сік і пройшли термічну обробку. Таким чином, вишня буде зберігатися довше.



  3. Після варіння дайте ягідний бровар на 3 години. Потім покладіть вишні в кооп і дайте зливний сік. Можна додати в варення, морозиво, кашу або закритий як сік в стерилізованій банці на зиму.
  4. Одягніть себе пергаментом і поставте вишні в ряд. Не поширюйте ягоди занадто щільно, щоб вони висохнуть довше. Важливо не пересушити ягоди, тому досить тримати вишні на сонці 3-5 днів або висихати ягоди в спеціальному суші. 69419818



  5. Якщо у вас є сушарка для фруктів і ягід, починайте висихання вишні при низькій температурі, близько 50 градусів. Потім поступово підвищують температуру. Це робиться так, щоб сік з ягід не витікає, а сушені плоди залишаються м'якими.
  6. Кінцевий результат сушені вишні, схожі на родзинки. Щоб перевірити, візьміть кілька готових ягід і вичавіть їх в кулак. Якщо ягоди потім легко розсипаються, то вони готові. Якщо ви наклеїте разом, потрібно трохи сушити.





Таким чином можна висушити будь-які фрукти і ягоди: вишні, вишні, полуниця, абрикоси, сливи. Сухі фрукти можуть бути додані в солодкі тістечка або каша для сніданку, або ви можете ласощі домашнього солодощів. Ви можете зберігати сушені вишні в морозильній камері або в банку з вакуумним покривом.

Чи не заготовляють сушені плоди протягом декількох років вперед, так як вони в кінцевому підсумку застоюються і втрачають вітаміни. До речі, чим швидше висохнуть ягоди, тим більше вони зберігають поживні речовини. Якщо у відкритому повітрі ягоди висушують протягом декількох днів, то в сушильній машинці займе близько 7 годин. Багато господині вибирають перший метод, тому що ягоди не сушать.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное