Власник витримки поділився деякими нюансами у використанні печі, знаючи, які ніколи не зіпсують їжу

Я не думав про це. На який режим духовки випікатий Як правило, я використовую температуру 180-200 градусів. Випічка хліба, пироги та інші солодкі випічка. І мені не було проблеми. Тим не менш, кілька хитрощів допомогло мені поліпшити продуктивність приготування. Сьогодні Про тонкощі температурних режимів духовки.



Як тільки ви починаєте розуміти температурні режими духовки, якість Ваших страв буде набагато краще. Перевірити! Важливо враховувати не тільки температуру, при якій страви будуть запечені, але і час приготування.

р.

Сучасні духові шафи мають більш потенціал, ніж старі печі. З їх допомогою можна не тільки випікати і тушковляти продукти, але і бродіння і висушити їх. Головне не плутати в градусах. Я продовжую ділитися докладними інструкціями.

Температура режимів в духовці
  1. Температура 40 градусів. Це ідеальний режим бродіння. Наприклад, підходить для приготування тесту. Коли ви робите хороший дріжджовий тісто, він потребує деякого часу для відпочинку в теплому місці. І ось духовка в цьому випадку підійде і максимально. Крім того, в такому режимі можна зробити квас і інші напої, які готуються бродінням.
  2. Наступна температура 50-60 градусів. Ця температура підходить для процесу сушіння. Можна сушити будь-які овочі, фрукти, ягоди або гриби. З останнього, до речі, можна потім зробити грибний порошок. Якщо ви хочете висихати якийсь продукт, отримуючи іржі скоринки, то вам доведеться трохи втратити з режимами. Перші 60 хвилин суші виробляють на 80 градусів, а потім знижують температуру до 50-60 градусів.



  3. Температура 40 градусів. Найкраще підходить для сушіння продуктів. Цей режим також використовується для приготування їжі в вакуумі (техніка su-vid). Однак для цього існують окремі пристосування. Але якщо вони не є, звичайною піч буде робити.
  4. Приват 120-150 градусів. Можна приготувати м'ясо. Це низький температурний режим для смаження навіть найважчих частин тушки. В результаті блюдо вийде дуже ніжним і соковитим. Крім того, при цій температурі варення рекомендують готувати яйця. Якщо ви використовуєте більш високий температурний режим, існує ймовірність того, що білок готуватиме набагато швидше, ніж жовток.



  5. Температура 180 градусів. універсальний. Цей режим відмінно підходить для приготування м'яса, риби і випічки. Якщо ви не знаєте, в якій температурі варити певну страву, встановити 180 градусів - так ви точно не втратите.
  6. Якщо потрібно отримати апетитну скоринку, використовуйте режим 200-240 градусівй Однак будьте обережні: ця температура підходить тільки для швидкого приготування їжі. Це може бути м'ясо або риба.


У сучасних духовках можна встановити не тільки температуру, але і підготовкай Є такі режими: конвекція, верхнє опалення, нижнє опалення, решітка, верхнє та нижнє нагрівання плюс конвекція. Для використання максимального потенціалу духової шафи необхідно ознайомитися з інструкцією конкретної вашої духовки. Звичайно, є загальні рекомендації.

р.

Наприклад, за допомогою гриля господиня готують соковите м'ясо. Головне, що шматки однакового розміру і товщини (не менше 2-3 см). Продукт розміщується безпосередньо на грилі, а на рівні нижче поміщається настил, на якому зливається масло і сік. Конвекція також відмінно підходить для приготування м'яса і риби. Але краще ввімкнути на гриль через 5 хвилин до готовності. Це дасть вам рум'яна скоринка.

Деякі моделі духової шафи обладнані автоматична підготовкай До складу входить розморожування, приготування овочів, картоплі, риби, піци та ін. Досить вибрати який продукт, який ви будете готувати, а також скільки він зважує. І сама піч підбере потрібний час приготування, температура і режим.



Я сподіваюся, що ця стаття допоможе вам поліпшити якість страв, які ви запікаєте в духовці. Я хочу поділитися своїми друзями. Насолодіться Вашим приготуванням!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное