Стара жінка загрожувала загиблого будинку на поїздках, бо вона здавалося їй, що вона перешкоджала родині сина від життєдіяльності.

Сім'я, родичі, друзі, знайомства. Колеги на роботі. Всі ці люди навколо нас щодня впливають на наш світогляд. Вони формують характер. Відповідальність, доброта, Допомога людям Ми можемо вирощувати не тільки в собі, але і в інших. Ви просто повинні спробувати трохи.



Наш читач думає про те, що Вона вирішила поділитися з нами своєю історією від життя, що навколишнє середовище може вплинути на людину таким же чином, як життя, виховання і все інше. Він може впливати як на хорошу, так і погану сторону. Навіть у дорослості, коли характер і звички людини міцно формуються.

У другій годині сидять на лавці в дворі. Поблизу звичних пострадянських сірих дев'ятиповерхових будинків. Автомобілі резидентів з часу їзди на машині, шукаючи вільний простір в парковці. Але тепер і тоді вони зупиняються на тих ділянках, де, в теорії, має бути газон. Тамара Оловна тільки незадоволена блискавкою і знову кидає більш тісну тонку куртку сина. В квартирі немає нічого.

р.

Близько 6 місяців тому її будинок в с. спалений вниз. В той час як вона пішла в клініку, пройшовши через ринок, зустрів колишнього працівника і поспілкуватися з нею про всі види новин, її рідне вогнище спіймане вогонь від деяких іскрів, потім вогонь поширилося на кришку, де з'явилися курчатки з кабачками і запасами картоплі. Не було поранено, але житлові та господарські господарства.

Ми живемо з нами. Колишній «чарівний», ви знаєте, простір недостатньо. Так Тамара Олегівна не хоче взяти її з нас. Нерідко йде поза, блукає, сидить на лавці, так само, щоб не займати наше житлове приміщення. До тих пір, поки ми сказали, що ми тільки щасливі, ми не дбаємо.

Ця жінка звикла бути дуже життєрадісна. Вона займалася землеробством, продаючи яйця і овочі на ринку. Вона працювала важко, але сільське життя було тільки радою. До вогню я пам'ятаю її, як це. Тепер це просто трикутник нервів і людини з постійним поганим настрійм. Мій чоловік і я не скажу нічого, але ви можете бачити, що сидячи в бетонній коробці весь день вона просто не може.

р.

Я працюю протягом дня. Я прийшов після шести, і вірний може з'явитися вночі. Особливо зараз вони мають новий клієнт. Весь цей час, принаймні, стара леді не відчуває зайвих зусиль. Я сподіваюсь.

На тиждень тому, що мій мама-в-право сказав нам, що вона хотіла піти на годування будинку. Від нас, з міста. Вона буде комфортним, і вона вже вирішила. Я думав, що це прийде. Ми навіть звернулися до сестри, яка живе в селі в іншому районі. Але вона не може допомогти вчасно. Її син і дочка-в-прави живуть з нею, тому не вдасться прикріпити мати-в-право.

Пройшов місяць, ситуація з підігрівом. Мій чоловік був важко додому, тому я залишився з матір'ю. Не те, що Тамара Олегівна якось заважає мені, але я бачив, що людина страждає. Вона завжди намагається зробити щось. Потім промийте посуд, потім протріть пил, потім промийте. Але завжди тільки в «попелиці» спосіб: руки, без хімії. Я не бачив газету в моєму вікні, оскільки я був дитиною.



Її почуття про годівлі будинку не пішли. Вона навіть погрозила, щоб дістатися до себе. Держава зобов’язана підтримувати похилого віку в таких випадках. Але вона мала будинок. Наш дім. І в якийсь момент я не можу стояти. Я назвав мій чоловік, сказав на ситуацію, він взяв довго, сказав, що це занадто рано... А потім він погодився.

Увечері вранці ми упакували всі мої рідні речі, отримали в машині. Наскільки вона піднялася. Вона сказала нам не думати про це, вона була повністю підтриманою. Походимо. Мій чоловік і я постійно шукав один одному в передній частині сидіння, а в одному місці стара леді була навіть нервовою. Вони повинні бути тут довго.

Але що робити, місто зміщується, всюди ремонт. Ви повинні працювати по дорозі, бути пацієнтом. На одній точці ми пройшли рідне село Тамара Олегівна. Я побачила сльозу на обличчі жінки. Що нагадування про минуле життя. Але нічого. Скоро посміхається.



Я був неправильним. Коли вона прибула, вона ламається в сльози. Ці не слізли сорбу, але досить радості. Ми приїхали до будинку. Не попелиці на краю села, але хороший новий будинок. Виявилося, що він не спав повністю і збереться основні частини. Так чоловік жартував: він найняв бригаду і в прискореному режимі вони потрохули майже весь цей раз.

Не 5-зірковий готель, звичайно, але набагато краще, ніж це було. Вже мій сестра-в-право прийшов, щоб побачити, що сталося.

- Все правильно, мама, взяти роботу.
до О, мій Бог, це диво! Як ви це робили? Моя родина!
- Приходьте, це нічого особливого, мама. Якщо у вас було терпіння, ви побачите ячмінь. Але зараз ферма повинна бути перенесена. Тітка Luba каже, що вона допоможе вам спочатку. Вони теж мають курчат.

Чирил, мій чоловік, зробив велику роботу. Він любить маму. Не болить мене. І тепер я бачу, як люди можуть змінитися, коли вони лікують прямо. Мої матері-в-праві 10 років молодше за кілька секунд. У чоловіка так багато енергії, це просто син. Я миттєво запам'ятав, що вона була як вранці, зовсім інша людина.



Допомога людям. Сім'я Будьте обережні і обережні. Не тільки мій чоловік, але мій чоловік був щасливий. Ви зробили хорошу роботу. Зараз я ще пишаю його. Ви не втратите чоловіка, як це. Це, мій дорогий. Використовуйте вуса. У цьому житті потрібно не тільки прийняти щось, але і подарувати!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное