Він не дасть іншій копійці.

«Мої мама в домашніх умовах завжди робить коментар про ремонт. Він говорить про квартиру в поганому стані. Я колись сказав, що так як вона не схожа на стан квартири, вона могла купити наші нові меблі. Але мама-в-права почала відмовлятися, вона ледь, вона сама потребує допомоги, говорить Лена. Нещодавно Алла Вікторівна приїхала дочку-в-праву з розчарувань новин. Її мама загубила свою роботу, і тепер вона просить сина за фінансову допомогу.



Коли Алла Вікторівна прийшла до нас, чоловік негайно погодився допомогти їй. Я не сперечався, тому що це свята справа, чим більше він заробляє, ніж я. З тих пір, як і третя зарплати, чоловік врятував для своєї мами для круп і комунальних векселів. Все було б добре, але мати-в-право, що жив тільки протягом 15 років, мав коханець.

р.

Вона зустрілася з розлученням Івана Петровича, яка має свої дорослі діти. Іван Петрович дуже швидко перейшов на рідну квартиру. З того, як він раніше орендував житло, Алла Вікторівна так само запропонувала їм пересуватися, щоб бути близькими до нього і не витрачати гроші на вайн. Я не знаю, як це дійсно, але це Іван Петрович сказав, що він залишив будинок до своєї екзамени, тому він перейшов на оренду квартиру. Нехай це правда.



З тих, хто поцікавився, мама-в-права стала меншою і меншою подбати про її онука. І пішов, щоб працювати і потрібна підтримка, і минулого місяця моя дочка отримала холодну, і мені довелося сидіти з нею протягом декількох днів, поки мій чоловік і я був на роботі. Перші два дні мій мама-в-одному прийшло домовленості. І вона була пізно на третину. Я не маю часу, щоб піти на роботу, я почав називати мою матір'ю на своєму мобільному телефоні, але вона не відповів.

Р

Коли я назвав, Іван Петрович забрав телефон, який сказав мені, що Алла Вікторівна нас нічого, і вішала. Я не можу сказати вам, як сердитися я був. На наступний день я попросив мого сусіда шукати після моєї дочки за невелику плату. Вона погодилася.



На початку місяця Людмила Вікторівна назвав сина і попросила, чому він не переніс гроші на картку, так як він зробив щомісяця. На цих фондах вона і її партнер. Чоловік сказав їй, що ми не любимо їх нічого. Якщо у неї немає часу для своїх дітей, вона повинна спиратися на її вибір. Я вірю, що мій чоловік зробив право, ми не спілкуємось з матір'ю. й



Паранти потребують допомоги при необхідності. Тим не менше, коли старші батьки проживають, вони не тільки втрачають дохід, але і відчувають себе самотніми. Людмила Петровна дуже пощастила, що вона проведе свій старий вік з коханою людиною. Але, з іншого боку, вона вийшла на шию сина і думала, що він фінансуватиме її невідомою людиною. Крім того, цей коханець не спробував заближитися до сім'ї і, очевидно, жив за рахунок сина Людмила Петровна. Якщо Людмила Петровна розуміє її помилку, вона попросить прощення від сина, а потім, можливо, їх відносини покращиться. Що б ви робили в своєму місці сина?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное