Я заборона мою маму, щоб повісити чоловіка на 55, вона повинна допомогти мені з онуками.

Право на конфіденційність Кожен має один, моя редакційна колегія обов'язково. Ми отримали листа, що викликало багато обговорення. Молодий жінка ділиться своїм досвідом, можна побачити, що важко для неї, але ми не поспішаємо консолідувати нові мами. Можливо, ваш коментар до цієї статті відкриє очі Анджеліни і прокидається світло на ситуації. Ми вже знаємо, що правда народжується серед коментарів.



Право на конфіденційність: Привіт, моє ім'я Анжеліна. Я тільки 23 роки, але я вже відчув радості материнства. Я дочка три місяці тому. Я одружений і мати чудовий чоловік. Володимир робить хороші гроші, він є програмістом. На сьогоднішній день модна професія робить мене вільною фінансовою. Як приємно провести дитячі підгузки, не турбуючись про достатню кількість грошей завтра! Милосердя, звичайно, чудовий. Я люблю витрачати час на дитину, ходити з нею. Я маю на увазі, з дочкою, я роблю все. Я часто носила його в санях по квартирі, залишивши його самостійно в реберця протягом короткого часу. Я присвятив себе нашому маленькому ангелу.



Єдине, що мене турбує, це поведінка матері Володимира. Ми не маємо дому, тому ми живемо разом. Я, наша маленька Клаудія, мій чоловік Vova і мій мати-в-право. Назва матері - Анна Станіславівна. О, що жінка! ША 55. Ганна Станіславівна рушила в життя, бо вона підняла сина самостійно. Життя так розвивалася, що всі турботи про освіту Вова впало на її крихкі плечі. Вона працювала важко, намагалася зробити все, що вона могла для чоловіка. Це свого роду, відповідальна людина, вона повністю неспроможна, посміхається, часто жарти. Я не можу приховати, коли я одружився Vova, я пишаю, щоб мати таку матір'ю. Не дивно стара леді, але реальна подруга!



При вагітні почалися зміни поведінки Анна Станіславівна. Чим більший живіт став, тим більше почав помітити речі. Наприклад, на кухні виглядає чай материнських напоях. Вона розгортає очі і говорить, Анджеліна, ви скоро станете мати! Що таке радість. Я хочу, щоб я був, від коханої людини. Я був здивований своїми мріями. Я був впевнений, що мій мама не був. Вона завжди була відсутня на роботі, бігаючи в фітнес клуб, відвідавши салон краси. Анна Станіславівна дуже багато про будинок, завдяки цьому у нас є чистота і порядок. Як це робити? Можливо, друга мати кілька клонів, які допомагають їй у всіх її турботах.



Коли моя дочка народилася, звичайно, я рахував за допомогою моєї мами. Але вона зійшов в синопти! Більше і більше Анна Станіславівна почала зникнути. Раніше вона повідомила, що вона відвідала друга. Тепер вона таємничо мовчана, робить, сукні вгору, спини перед дзеркалом на зламану годину, супроводжуючи серцебиття крім її грандіозним. Я маю свою дочку самостійно, мій мама не допомагає мені. Я не пишу її. Моя мати-в-права завжди дивиться на мене, як вовк. Він погляне на мене і відразу залишає будинок.



П'ятидесятниці повинні 55-річні мати-в-правді висять на датах я перегляну в ідею, що мати Вова знайшов деякий чоловік і взявся до поліпшення свого особистого життя. Я вибрав найоптимальніший момент для цього! До цього часу вона мала стільки часу. Чому зараз? Тепер, що я годую маму, я також хочу відпустити до салону краси, щоб не втратити привабливість для мого чоловіка. Я також хочу піти в фітнес, але немає ніякого способу, ніхто не залишає дитину. Я просто збираюся попросити Анна Станіславівна для чогось, і її стежка вже заморожена. Як милосердя! Я думаю, 55 ви повинні думати про своїх онуків, не намагайтеся стрибати в останні перевезення. Молоді пішли, якщо не змогли одружитися раніше, щоб створити міцну сім'ю, чому зараз витрачають енергію на це? Після того, як все буде добре виглядати недбалим. Всі в хорошому часі. Покажіть мені, як переконувати свою матір'ю не робити приступні речі, як досягти її.



Як побудувати свій особистий життя? Чи є це право на мати-в-право, який не має бажання витрачати час на її крихітний бабуся? Можливо, ваша сім'я має досвід роботи з такою ситуацією без конфлікту. Ми будемо вдячні за будь-які ваші коментарі, можливо, Ваші поради будуть сплачувати за сім'ю.

Бажаємо вам міцного здоров'я і гарного настрою! Дякуємо за перебування у нас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное