Мати-в-право може стати героїнею програми «Кулінарний вирок»

Кожна господиня вирішує, чи варить її харчування на тиждень попереду або вона може зануритися в сім'ю щодня з новими стравами. На цій основі був конфлікт між Людмилам та матір'ю. Жінки мають різний підхід до побутових хорів і приготування їжі на тиждень. Яка справа?

«Мій чоловік ніколи не проповідував мене, щоб не їсти в нашому домі. Не був день, я не зробив його смачною вечерею. Але мій мама-в-завдяки вирішив, що я був поганий господиня, не підготував сім-літрову каструлю борщу на тиждень попереду.



Я пам'ятаю, коли ми починали знайомства Вова, ми приїхали до своєї матері. На столі було багато їжі. І млинці, і варення з кабачками ікра, і яблучний пиріг. У нас було лише два, і вона була вкрита як десять. Я ще не розумію, чому рис і гречки змішують.



Вона попросила маму, що вона зробила млинці з, і вона спокійно сказала, що було на руці. По-перше, я втратив свій апетит. Я не собака. І сказав мені, що вона не стоїть на плиті щодня. Я задаю, що мій чоловік не витрачає свого життя на один день. А потім продовжив мій мама. Вона сказала, що вона готує один великий горщик борщу на тиждень, робить кашу, і це. І якщо щось застій в холодильнику, вона варить її знову.



Моя мама завжди розповіла мені, що потрібно їсти різноманітні продукти харчування, адже від різних продуктів ми отримуємо різні вітаміни і мінерали, необхідні для роботи організму. Тільки в моїй мамі варіння, я не бачу будь-яку різноманітність або вітаміни. Не варить людям, але для великої рогатої худоби. й

р.

Неприємно при поході до нас мати і відразу ж йде на перевірку, що у нас є холодильник. Одного разу прийшов і сказав, що я збираюся годувати чоловіка? Я пояснив, що я збираюся обсмажити картоплю і випікати рибу на вечерю, зробити деякі салати. Моя мати-в-право не задовольняла цю відповідь. Вона почала готувати гречку з деякими обсмаженими на кухні.



А на день народження Любов Степановна дав мені хатистий горщик і форму для випікання, скажуть, тепер буде 10 кг їжі для збирання для голодного чоловіка. Я втомився від її лікування, як це. Я вірю, що їжа повинна бути їсти свіжим, і Любов Степановна любить бути безпечною.

, Україна

Тільки що борщ в холодильнику зіпсує на тижні. І ні я, ні мій чоловік має бажання з'їсти ті ж сім днів поспіль, іноді ми замовляємо їжу вдома, щоб провести час один з одним, дивитися деякі фільми ввечері.



Моя мати-в-правді вірить, що я дружина, яка нещастя і голодування чоловіка. Тепер вона приносить нам два торшери вареної їжі на вихідних: суп, запіканка, деякі жирні м'ясні, чорниця. Ми не їсти, що багато їжі разом. Він зіпсує, ви повинні відкинути його. Як ви поясните, що вона переводить їжу? Її мати-в-право, вона відходила так багато грошей на їжу, яка зіпсує і йде на траву. й



Мама ніколи не перестає доглядати за дітьми. Любов Степановна про своє сина і хоче бути здоровим і повним. Це природний. А з якоїсь причини, син не хоче пояснити своїм матерім, що вона перестарає палицю. І завжди виникає конфлікт між матір'ю і дочкою-взагалом, бо вони виглядають на ситуації з різними кутами. Сім'я повинна об'єднатися з тим, щоб обговорити це питання мирно, інакше мати-в-право буде просто продовжувати відходи її пенсійні та конфліктні ситуації знову окупляться і знову. Як ви вирішили?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное