Ніщо я боюся більше часу, коли мій батьки пішли.

Підтримка батьків Дуже важливо, особливо для дитини, яка розуміє, що він хоче від життя. Самодостатність, безумовно, є вагомим чинником. Але ми живемо в сучасному суспільстві, де допомога матері і батька буде тільки плюсом. Це і допомога у навчанні, навчанні, формуванні внутрішнього «Я».



Головне - збереження балансу. Наприклад, мати завжди намагається допомогти дитині, навіть у тих питаннях, де це абсолютно не потрібно. Батько часто намагається видалити. Поведінкові візерунки розрізняються, але статистично це все доходить до цього. Освіта не завжди проста або очевидна.

Як дитина, кожен прогнозував свою спортивну кар’єру гімнастики. Я не поганий для мого віку, мій дід дав мені розвинені м'язи, широкі плечі, вузька талвіс. Так, я люблю активні ігри, свіже повітря, велосипед, ковзани. В короткий час, мій однокласник ніколи не мав ніяких скарг про мене.



Але для того, щоб не підтримувати стереотип приступного амбала, я спробував вчитися. Точні науки були складними, але люди, як малюнок або література, не підняли мій середній бал так багато. Фінікіст, щоб заспокоїти волосся, але нічого не може зробити: його суб'єкт був вважати одним з найбільш незадовільних в школі. І що робити, навіть якщо гімнастика була в поганому стані.

У класі три, моя сім'я і я пішов до Бабця вперше все літо. А точніше, ми зібралися протягом декількох днів, трималися, і пішли до міста. Я не був особливо протестом, тому що, перш за все, зрозуміло, що я не могла впливати на ситуацію в будь-якому випадку. І по-друге, село є новим світом для міської дитини.



Відтепер місцеві хлопці помітили мене прямо. В той час як я допомагав мені великодню хореографію, вони завжди були і здавалося б ігнорувати мене. Але саме в той момент, коли я залишився на вулиці себе, вони прийшли і просили безпосередньо, хто я був, де я був від і що я зробив тут. Я впевнений, що речі різні для сучасних дітей. Але в наш час такі замовлення не були на всіх несподіваних.

Наприкінці першого тижня я прийшов до мого великого будинку з сином під очима. Кричуща... Але я не зрадився. Я був вражений, що найсвіжіші компанії не боїться приїхати до мене і почати боротьбу. Ні один підтримав його, він не був Вони навіть хотіли відокремити нас першим. Але як я, над головою і фізично сильніше, вдається втратити?

Я, нарешті, отримав знати місцевих дітей. З’ясували, що не так погано, навіть Міта, які атакували мене з фейками. Після 3 тижнів ми були справжніми друзями. Я був показаний, де найсмачніші яблука ростуть, куди піти на «вішалка» неробочі акумулятори, повні свинцю, і чому старий акумулятор ще може прийти в руки (це особливий стрижень, який можна писати і малювати як невелика).

(доб. 3)

Я був сильнішим, важче і почав дивитися на себе майже як дорослий. Подруга не закінчилася. Вже наступного літа я пішов на мій бабуся знову, і хлопці прийшли мене, ніби нічого не сталося. Це був великий час.

Але коли я отримав до 6-го класу, я думаю, що мої батьки хотіли залишитися в місті влітку. Як я був пізніше, сказав дорослим, за цей сезон вони не могли зайти за кордон, щоб заробити гроші. Я не знаю, чому приніс мене до Бабця. Свіже повітря, звичайно, відмінне. Але будинки є будинки ...



І я хотів піти в село на власній. Єдиною проблемою було те, що ви повинні були на поїзді, а потім прогулятися на пару кілометрів і купити квиток з водія. Скажіть його, де я повинен йти і сподіватися, що я не мене це. Не було ніякої розмови з варіантом катання. На дорозі знялися сільські автобуси.

До поїздки мій мати тільки замовив мене, щоб подумати, і мій батько double-checked мене 10 разів, Чи пам'ятаю всі свої інструкції: який номер поїзда, зупинка, що ім'я водія і так далі. Я відповідав всі необхідні питання чітко і яскраво. Вже в двері я подав паперовий пакет і останні інструкції. Якщо ви не відчуваєте себе на дорозі або забудете щось, просто переверніть його, я думаю, що це допоможе вам. й



Що мій мама сендвічі може зробити для мене, я ніколи не розумію. Але вже в перевезенні з невідомими людьми це не так значним. Увечері на зупинці в машині з’явилася не дуже привітна компанія молодих людей, 25 років. Вони звучать пісні, вони були трохи дикі, і вони були кричущі дуже гучно. І ось, коли я отримую. І знову були різні часи.

Я не хочу їсти. Але на якомусь змах я пам'ятав про сумку зі сендвічами і хоча б якось зайняти себе, я почав його розгортати. Відомий запах вершкового масла і ковбасного лофа накидить обличчя. Але було щось інше. Замітка в почерку батька. «Не хвилюватися, Андрій, Я в наступному перевезенні. Приходьте, якщо він отримує нудний. й

І, ви знаєте, рукою. Тексти пісень, а це означає: Тоді мій батько і я поїхав разом. Поставив мене на правому автобусі, і я пішов, щоб побачити мій бабуся і сільські друзі. Я пам'ятаю цю поїздку для відпочинку мого життя.



Я зараз живе і працює за кордоном. Я намагаюся відправляти гроші батькам щомісяця. Я ніколи не пішов на спорт. Я не хочу, щоб я не мав ніяких знань. У напрямку бізнесу я йшов там. Я все ще люблю і цінує мами і тато.

Я сподіваюсь, що для моїх дітей я також стане тим самим батьком, який дасть їм свободу зробити своє власне, але завжди зможе приїхати на допомогу в разі чогось. Спасибі, мій дорогі люди!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное