Як побудувати відносини з батьками

До недавнього часу тема токсичних батьків не піднялася. Як батьки можуть бути поганими і руйнувати життя дитини? І це може і часто буває. Ми знаємо, що це таке, але часто ми не знаємо, що робити з ним.





Так сьогодні, "Сайт" обговорення батьківські відносиниЩо робити, якщо батьки отруюють життя.

Токсичні батьки, грубо кажучи, мами і татами, які травмують своїх дітей. Гіперпротекція, контроль, насильство - все, що псує життя дитини. Термін «токсичний батько» був першим монетованим психотерапевтом Сусаном Форвардом, щоб описати наслідки для дитячої психіки певних батьківських поведінки.

Цей ефект часто не помітний на третій очей, але якщо отруйний газ проникає в людину і отруює його життя. Наслідки не з'являються відразу, і тому їх причина не завжди очевидна. Вирощування, ми зіштовхуємо ці наслідки, які не впливають на наше життя.





Ці батьки зазвичай мають поведінкові візерунки, які визначають тип токсичності, вони є. І кожен вид однаково згубний для психічного здоров’я дитини. Перед тим самим визначали найбільш важливі види токсичних батьків. Ми будемо говорити про кожного з цих типів і розповісти вам, що робити, щоб боротися з наслідками їх впливу.

  1. Неприємні батьки
    Це тип батьків, який сприймає будь-який прояв особистості дитини як напад на себе. У відповідь вони відстояли себе: образити дитину, приниження його і знищити самооцінку. Все це покривається гарною метою - загартувати характер. Дитина вважає батькам досконалим.



    Нерідко ці діти приходять з різною реальністю, де їх батьки люблять їх. Відмова забезпечує тимчасовий рельєф, але з часом призводить до емоційної кризи. Діти виправжують своїх батьків всіма засобами. Моя батьки завжди хотіли б навчити мене уроку.

    Що робити?Поведінка батьків. У цьому випадку використовується метод зовнішнього спостерігача: потрібно подивитися на ситуацію ззовні. Допомагає розуміти, що батьки не є неприпустимими. Також важливо усвідомити, що це не ваша відмова від батьків. Немає необхідності довести до них.





  2. Контроль батьків
    Ззовні, надмірний контроль виглядає як догляд і обережність. Токсичні батьки піклуються про себе. Вони створюють ситуацію, в якій дитина буде залежати від них якомога більше, адже вони бояться бути самотніми. Такі батьки на будь-якому етапі проповідують дитину. Діти чують речі, «Чи це чи я не будемо говорити про вас більше», «Якщо ви це не зробите, у мене є серце атака», «Я тільки це робив для себе». Але що це дійсно означає, "Я роблю це, тому що я так боїтеся втратити вас, що я буду робити вас нездатним."

    р.



    Все це створює відчуття провини і обов'язки у дитини. Навіть у дорослому віці ці діти знаходяться під батьківським контролем. Вони втрачають бажання бути активними, щоб жити життя в повному обсязі і робити все на всіх. Наприклад, ви не можете дістатися до іншого міста, оскільки ваша мама сказала, що це було небезпечно.

    Що робити?Ви отримуєте контроль за всіма витратами. Якщо ви усвідомите, що у вас є така проблема, вам потрібно вийти з цієї особистої тюрми. Всі прийоми таких батьків нічого не більше, ніж емоційна blackmail. Коли ви розумієте це, ви перестаєте залежати від батьків і їх думки.





  3. Неадекватні батьки
    Цей тип є більш складним, тому що такі батьки не збивають або зловживати дитину. Вони не завдають шкоди своїм діям, але швидше від бездіяльності. Вони самі діляться і намагаються швидко перенести всі свої турботи до дитини. Вони роблять дітей швидше і задовольняють потреби.



    Дитина програє свого дитинства і стає батьком самому, його молодшим дітям і батькам. Ці діти потім відчувають почуття провини і розпаду, коли вони не можуть зробити щось для сім'ї. Вони вирощують ідею, що вони погані діти, незалежно від того, що вони роблять. У дорослому віці це призводить до проблем самоідентифікації.

    Що робити?Homework не має часу, ніж навчання та розваги. Те ж саме стосується дорослого, ніж для вашої родини. Проведення цього до токсичних батьків складно, але можливо. Головне, щоб реалізувати це самостійно і захищати ваші права.





  4. Приниження батьків
    Ці батьки постійно пригнічують дитину і піддають йому суворої критики. Нерідко всі коментарі та навоювання незламні. Це може проявлятися у вигляді сарка, ізоляційних прізвищ, приниження, які видаються для догляду. Вам необхідно підготуватися до реального життя. І подарував дитину під образом невинного жарту, а згодом він вірить в нього.



    Це ставлення знищує самооцінку і залишає серйозну емоційну травму. Багато дітей підкреслюють свої успіхи і вірять, що вони не здатні нічого. Нерідко такі батьки переносять свої власні амбіції до дитини і виявляються лютим, коли дитина не виконує їх. Такі діти часто мають суїцидні тенденції.

    Що робити?Знайти спосіб блокування зловживання і приниження. Не легко, ви повинні вчитися. Не дозволяйте мені прийняти ініціативу в розмові. Якщо ви відповіли, це моносиллабическая. Не давати в маніпуляції і приниження. Для покращення вашого життя вам потрібно відокремити від батьків.







Це лише деякі види токсичних батьків, але деякі з найбільш вражаючих прикладів. Наслідки такої освіти для дорослих можна розгорнути. Більшість ситуацій потрібно працювати з терапевтом, тому що ви не можете зробити все самостійно.

Якщо щось схоже на те, що ви не повинні бути боїтеся або зануритися. Найголовніше, що потрібно усвідомити, що ваша поведінка батьків не є вини. Ви не несете відповідальності за те, як вони полягають. Не боїться запитати про допомогу і поділитися своїми історіями.

Побачити фахівця, поговорити з людиною, яка має схожу ситуацію, або знайти підходящий спосіб відпустити пар. Не шукайте причин для своїх дій, просто прийміть, що вони є. Ви не зможете змінити їх, але ваше ставлення до життя. Зробіть свій добробут.

Повідомляємо, як розповідати, якщо батьки токсичні. Щоб зрозуміти проблему рано!

Ми також говорили про те, що наркозалежна мама і як боротися з її впливом.

Про те, чому важливо припинити спілкування з токсичними людьми і як це зробити.

Ви зіткнулися з такою проблемою? Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное