Правильне написання про їжу

Несвідомі слова, в яких потрібно писати неправильний лист, чекаючи нас всюди. Зовсім достатньо, більшість з цих слів міститься в меню. Якщо «Експресо» та інші нерозривні імена напоїв, то з назвами посуду ще виникають проблеми. Отже, щоб не втратити свій апетит для цих дратівливих помилок, ми намагаємося боротися з ними.





Редакція "Сайт" Зібрав десять найважливіших днів. ПробитиІноді навіть наймодніші місця в меню.

Слова, які роблять помилки
  1. Асортименти смажених сирів
    Сир також може бути смажений, відмінний закусок, до речі. Прийняття звання невірно. З гарячою, все не так просто Вам необхідно знати, де написати одну "n" і де два. Залежні слова допоможуть визначити, чи точніше їх наявність або відсутність. У цьому випадку немає залежних слів, тому ми напишіть одну «n». Якщо додати ще два слова до фрази – « асортимент смажених сирів у сковороді», то з’являються зміни заклинання та подвійна «n». Вона залежить від слів.





  2. Овочі гриль, картопля
    Шпилер: Не потрібно для гіфена. Прізвища страв, приготованих на грилі, прописуються окремо і без фена: овочі гриль, курчата. Для французьких висівок застосовується однакове правило. Немає мудрості, просто пам'ятайте.



  3. Половина курки на грилі
    Я не думаю, що вона повинна бути сексом курки, але хтось не пам'ятав правила. По суті, немає нічого складного: якщо «секс» стоїть перед скликанням, то слово написане разом. Саме тому це право «халф-хікень». Звичайно, є пара виняток до слів, друга частина якого починається з "L": половина літра, половина лимона. Ми також залишаємо гіфен, якщо є бювет після «флору».





  4. Мексиканська вечеря.
    Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Тут загубився гіфен. Ми впевнені, що це просто типо, і ви, безумовно, знаєте його, але це не буде зайвим нагадувати вам. Префікс "в-" з словом написано разом, але в рекламних оголошеннях в -ом / його, -кі, -y - через гіфен. Як мексиканська вечеря, домашня картопля. Смакував краще.



  5. Авакадо
    Я впевнений, що це просто тип, але ми не можемо допомогти, але не помітили помилка написанняй Тепер цей модний фрукт можна знайти всюди, він отримав недійсну популярність. Але ще більш модно дізнатися, як правильно записати своє ім'я. Так, правильно писати «авокадо» і не інакше. Чи не навіть виняток, правда?



  6. Сендвіч
    Швидкий снек завжди прийде на допомогу, коли потрібно задовольняти голод. Однак не потрібно поспішати з написанням. Слово іноземне, тому про це не існує. Тим не менш, експерти говорять, що це все-таки право «сандвіч» або «сандвіч». 71262213



  7. сяйво баранина, покочені в вершковому соусі
    І знову ті «Нс» реальні неприємності з ними. З їх числом ви ніколи не вгадаєте. Це правило ми обговорювали вище, коли ми писали про сир. У той же час залежні слова говорять нам, що нам потрібно писати двома «n». Що таке? У вершковому соусі.



  8. цукіні
    Це таке простий слово, але ви можете плутати. Незважаючи на те, що слово походить від італійської кабачки, російською мовою він написаний одним “к”. До речі, хороші господині знають, скільки кабачків цінують в кулінарії.



  9. Міні піца.
    У дитячому меню з однаковою похибкою. Ще раз, якщо слово починається з «міні» або «максі», то гіфен кладеться після першої частини. Звичайно, є винятки: minivan, minipiano, але ви не знайдете їх в меню.



  10. Маракуа
    Поганий лист «я» завжди не схожий і пропущений, а іноді приписується де не потрібно. Давайте спрощуємо відносини з цим листом. Пам'ятайте, що він замовляє маракую правильно.





Прості слова, і скільки помилок можна зробити. Все відбувається, головне, щоб дізнатися від цих помилок. Ми сподіваємося, що наша невелика колекція допоможе вам поліпшити вашу грамотність. Які помилки ви помітили в меню?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное