Підбір стильних заправок

Це сумний, коли ваш улюблений светр або джинси починають з ладу. страпон Поганий час, щоб вийти з сукні. Не кажучи вже про випадок, коли ви хочете носити плаття з відкритою спиною, але смуга від бюстгальтера заважає.

Сьогодні видання. "Сайт" Я вирішив приїхати на допомогу всіх представниць прекрасної статі і приготував вибір ідей, як правильно приїхати ремейк c стильним і комфортним. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.





Стильні зміни одягу
  1. З невеликим рухом руки, старі джинси перетворюються ... джинси перетворюються ... Стильний спідниця!



  2. З двох старих продуктів, одна нова!



  3. З бездоганно і раптом сходження кісток, які подряпини тіло, ви будете збережені самим звичайним патчем! Головне, що має достатню площу. Дуже вузькі тонкі патчі не підходять для цього, але запобіжні патчі стануть ідеальним варіантом!



  4. Такий бюстгальтер можна сміливо носити навіть під відкритим нарядом. Все, що необхідно замінити сторони старого бюстгальтера гумкою.



  5. Розкласти футболку на плоскій поверхні, підрізати рукави, а потім вирізати на прямій лінії праворуч під декольте. Виріжте два прямокутники одного розміру. Це буде верхня сукня. Заміряйте обсяг грудей і довжину прямокутників, якщо необхідно, відріжте зайве. З'єднайте верхні частини з дном, а потім пришиваємо плаття з боків. Встановити гумку під груди, на з'єднання деталей. А літня коротка сукня виконана!





  6. Чарівна трансформація з блузи до сукні!



  7. З цим трюком ви можете носити бюстгальтер без ремінців! Використовуйте одну з стрічок як додаткового кріплення. Просто загорніть його навколо грудей і акуратно відключіть гаки.



  8. Ось шахта. плаття Горох в фантазії блузка.



  9. Ще одна креативна ідея, яка безумовно перетворить старий светр з вирізами на плечі. 13057037 Р



  10. Я дуже люблю ідею створення пляжної сукні з старої спідниці. Просто розкласти спідницю на плоскій поверхні і обрізати гумкою на поясі. Нанести сорочку на спідницю і порізати по контуру отвору і декольте. Пришийте слив голкою і ниткою. Ви можете використовувати швейну машину для надійності. Зробіть свій ремінь і плаття!







Редакційна колегія бюстгальтера – головна частина жіночого гардеробу. Якщо ви вибрали неправильно і сидить некомфортно, навряд чи ви зможете відчувати себе комфортно і впевнено. Щоб уникнути незручності, я рекомендую вам дізнатися, як вибрати правильний бюстгальтер. Виявляється кількість помилок, які можна зробити!



Я впевнений, що навіть новачок впорається з цими змінами. Дякуемо! Якщо ви хочете поділитися своїм досвідом. панчохи в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное