На Кавказі я покажу, як ми готуємо яловичі ребра, щоб м'ясо відокремилося від кістки.

Недавній мені можливість познайомитися з чарівною жінкою, яка народилася і піднялася на Кавказі. Це був день народження нашого взаємного друга, і, як правило, справа з літніми іменинниками, ми вирішили організувати свято у форматі шашликів.

Я помітив, що в той час як наш друг приготував м'ясо, Аміна (чуйна людина, що я згадав раніше) ніколи не відійшов від нього. Виявилося, що вона веде процес в будь-який час.

Новий друг сказав, що батько батько його варити, тому вона знає все про правильне приготування м'яса. Слово для слова, я зумів отримати багато цікавих кулінарних порад. Зокрема, я дізнався, як краще варити яловичі реберця в Кавказі. Сьогодні Я щасливий поділитися цим чудовим рецептом!

, Україна

Я знайшов схожий рецепт на YouTube. На каналі "Моя кухня" дивовижна господиня Людмила докладно розповідає про свій досвід приготування яловичих ребер. Ми залишаємо посилання на її відео рецепт для більш чіткості.

Як приготувати яловичі ребра Інгредієнти
  • 1кг яловичих ребер
  • 350мл бульйон
  • 3 цибулини
  • 1 велика морква
  • смачний
  • чилі
  • сіль
  • 3 зубчики часнику
  • 3 лаврові листки
  • пухкі
  • рослинно-масляний


Підготовка
  1. Перш за все ребер необхідно розділити і обсмажити на сковороді з усіх сторін до золотистої скоринки. Якщо ребра мають невеликий шар жиру, ми використовуємо рослинне масло для смаження. Однак при бажанні можна замінити масло з домашньою немовлям, тому смак страви буде більш насиченим.



  2. Потім одягаємо ребра в горщик з товстим дном. Потім ми очищаємо і відрізаємо овочі. Цибулю ріжуться напіврингами, морквою з соломкою або великими скибочками (який любить її більше).



  3. Потім кладуть цибулю морквою на тій же сковороді, де м'ясо варене, а обсмажують на 5 хвилин на невеликому вогні. Потім ми відправимо овочі на каструлю на ребро.



  4. На завершальному етапі приготування додаємо подрібнений часник, лаврові листя, улюблені спеції, сіль і чорний мелений перець на каструлю. Ви можете зробити без спецій, якщо хочете смак м'яса, щоб бути більш концентрованими. кавказький шеф-кухарі зазвичай додають тільки томатну пасту або свіжі томати для підвищення смаку. У цьому випадку деякі роблять навіть без солі, так як томати віддають кислості, а м'ясо вже набуває вираженого смаку.





  5. В кінці додайте відвар до сковороди, покрийте все кришкою і доведіть до кипіння над великим вогоньм. Потім знизіть вогонь до мінімуму і залиште ребра, щоб викопувати протягом 2-2,5 годин.





Якщо ви не хочете додати воду або відвар до ребер, слід використовувати набагато більше цибулі. Фахівці кавказької кухні радять зробити щільну подушку свіжої цибулі і вже кладуть обсмажене м'ясо на ньому. У цьому випадку цибулю дає багато соку, що досить достатньо зробити ребро добре тушковані.

Як ви зазвичай робите яловичі ребра? Ми будемо вдячні, якщо ви поділитеся власним досвідом приготування цієї чудової страви в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное