Три вправи без люків для гарного постави приховати роки

Мені цікаво, як не перекручувати в три дуги на карантин на рік. Однак неприємні відчуття слідувати мені від часу до часу. Але я думаю, що я знайшов ідеальний і дуже простий. постільй Але я повинен попередити вас, вони не можуть бути придатними для всіх. І якщо ви повернулися проблеми або ви не впевнені в собі, краще звернутися до фахівця.

Вправа для належного постави Я вже зробив все. Футбол, волейбол, баскетбол. Я намагався запустити, але це був нудний для мене. Я пішов в приміщення, але не вистачає мотивації. Я припинив в бойових мистецтв, маленькі домашні йога-класи і це прогрівання для спини.



Моя робота є седентарію, тому я повинен присвятити багато часу, щоб поставу і ретельно контролювати його. Я провів багато часу в Інтернеті, шукаючи щось універсальне, не складне і не вимагає багато часу. Я припинився на невеликому набору вправ.

Здавалося мені, що через високий рівень, я помітив все життя. Але ця проблема підбиває людей всіх розмірів. Щоб вирівняти цю умовну «поганку», потрібно використовувати м'язи не тільки спини, але і грудної області.

Отримайте на колінах акуратно. Зберігати спину прямо і не арки в будь-якому напрямку. Ліжко на стілець, стілець або диван. Тепер зайди груди вниз, заголовок внизу руки. Замок в нижньому положенні. Візьміть кілька глибоких дихання і видиху. І пам'ятаєте, щоб подивитися спину: вона не повинна бути арочена.



Наступне тренування спрямоване на ті ж м'язові групи.

Похиліть вниз, поставте на підбори. Поставте руки перед вами. З диханням, обертати так, щоб відчути середню хребта.



浜у 灞 绀 Десять повторів достатньо для початкового рівня.



浜у 涓 蹇 Вам потрібно лежати на підлозі, злегка підійти тіло вгору і натиснути підборіддя до себе. Потім вправа ділиться на кілька рівнів. Спочатку потрібно покласти руки уздовж тіла. Після підйому їх вгору, закривши лопатки і злегка перевернувши долоні вгору пальцями до себе. Тим не менш, ви все одно повинні постійно тримати ваші плечі, опущені до тазу. Кожен раз утримується в верхній позиції на п'ять до десяти секунд. Тільки 10 повторень.

Херсон

Ця вправа має кілька рівнів складності в залежності від налаштування рук. І як тільки ви відчуваєте, що це занадто легко, перейде на наступний.

Р

До цього простого вправи один до трьох разів на день і спини будуть вдячні Вам більше ніж раз. Якщо ви добре знаєте англійську, дивитеся на відео. Автор аналізує все з почуттям і показує іншу вправу з особливим відео.

https://www.youtube.com/watch? v=HuNcObWZRiE

Ми знаємо, як важливо бути здоровими. Але ми завжди можемо забути про це. Тож я почав навчатися після того, як я повернувся у вечір. Не привезти себе до цього, почати навчання зараз. У коментарях напишіть, як ви прогріваєте, і поділіть вправи, які ви практикуєте.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное