Коли в СРСР почали продавати кваси для підпілля великих жовтих бочках, громадяни були збоченими про це.

Коли СРСР почав продавати кваси для підпілля великих жовтих бочок, вона отримала неймовірну популярність серед громадян. Зігріваючи від тепла, прохолодний тонізуючий напій почав споживати як дорослими, так і дітям. Вони освіжають себе прямо зовні і переносять життя вологу будинку в банку або можуть для всіх членів сім'ї. Попри те, що це було неалкогольним. Квас не пиво, ви не можете п'яти з неї!



Мінімальний вміст алкоголю (до 1.2 відсотків) в цьому напою, отриманому шляхом бродіння натуральних продуктів, обов'язково є. Це домашній і багато іншого. Якщо ви турбуєтеся про те, чи можна пити квас і приїхати, я відповідь: не рекомендується. Так що не існує проблем при проходженні перевірки на перетяжці, під час поїздки краще вдягати від заплідненої рідини. Це обмеження поширюється тільки на живі напої. В будь-який час доби можна спробувати його з вуглецевої імітації. Ви не будете пити багато будь-яких речей.

Р

Чи можна пити квас щодня і в якій кількості До 500 мл натуральних квасів в день допускаються дорослі, які не мають захворювань шлунково-кишкового тракту. Він може допомогти йому. Якщо дотримуватися дієти або мають проблеми зі здоров'ям, то рекомендується утримуватися від використання ферментованого напою, так як це досить висока калорійність, може подразнити слизову оболонку і провокувати підвищене газоутворення. У зв'язку з наявністю алкоголю в ньому квас не слід лікувати молодим дітям і вагітнихм, а його магазин сурогатної якості не повинен бути придбаний будь-яким.



Після того, як я вирішив перезавантажити кваси, які тепер зап'ять в магазинах і сезонних наметах. Я здогадав, що я можу бути розчарованим, і сором'язливим, щоб пити кваси цієї якості, але найяскравіший виграш. У 500 мл пластикового скла я подав рідину, яка нагадує попередній напій за зовнішнім виглядом, але за смаком вона була сумішшю цукру, лимонної кислоти, барвника і ароматичної добавки, розчинена в воді і заливається газом. Після того, як моя печія почала і ще більше висушується в горлі.



Квас з бочки досить інше - заливаємо квас з мобільного бочка. Він ідеально замінив спрагу і наповнений енергією. Це жито, що сучасні вироби поступаються йому. Попередньо живі кваси виготовлялися на місцевому м'якому заводі напоїв. Для його виготовлення солод повинен використовуватися з додаванням дріжджів і цукру. Для дозрівання сметани приймали не менше дня, а напій було продано в 2 дні, щоб не прокиснути. Регулятори, стабілізатори та консерванти не додали, тому на тривалий час не зберігали квас. Але це не було необхідно, тому що товар вийшов з запасу.



Чистий квас був прийнятий до переповнених місць протягом усього літа. На бочку сати молоду леді в білому роді і з шапкою на її голові. Починалася дефтфіцитно наповнювати окулярами, важкими окулярами і трилітровими контейнерами з пінопластом. Всі клієнти відверті з тих же страв, які відразу змивалися чистою водою без використання будь-яких миючих засобів. Несанітарні? Так! Але, розум, що ви, ніхто не скаржаться. Досвідчена жінка дуже швидко працювала, тому що вона була власному інтересі: чим вище піна в склі, тим більше навару. Кваси в Радянському Союзі коштують тільки 6 копок за півлі, а продавець міг заощадити до 5 рублів на 1 бочка, яка була серйозною кількістю на заробітній платі 90 - 100 рублів.



Про чистоту контейнерів і санітарних умов в магазинах були різні рами. Підставка в рядку для наступної квасолі, часто чати і розказав gosip. Найпоширеніший життєздатний — це про буми, які починаються в бочках. Однак подібні жахи розповіли про ковбасу і хліб. Чи є люди, які споживають менше цих продуктів? Звісно!

Виробництво квасу з використанням старих технологій припинило багато років тому. На етикетках з’явилися пляшки однакової назви. Вони вказують на тривалий термін зберігання, які не характерні для натуральних продуктів. Якщо ви хочете насолодитися справжнім живим напоєм сьогодні, я раджу зробити це самостійно. Довірте мене, це не так важко. Тільки слід враховувати, що в домашніх умовах зазвичай отримують неалкогольний напій, який не можна зловживати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное