Хороші домашні квасолі за рецептом хлібобулочної господині завжди виходить

Що може бути краще, ніж скинути чашку холодних квасу на спекотний день погоди? Купую цей напій тільки в магазинах. Однак останнім часом почали вивчати композиції і було дуже засмічено. Знизимо кількість хімії в раціоні разом. Я хочу розповісти вам сьогодні. Як зробити квас з хліба в домашніх умовахй Це буде добре!



Краса квасів полягає в тому, що не потрібно багато інгредієнтів, щоб зробити його. Рецепт смішно простий, тому що навіть найбільш недосвідчена господиня впорається з ним. Ми не будемо боятися взяти на себе незрівняні страви. Якщо ви просто повинні спробувати отримати хороший результат прямо. Перевірити!

  • 0,5 ложок житнього хліба
  • 3 л окропу
  • 25-30г живі дріжджі
  • 125г цукру
  • родзинки


Підготовка
  1. Спочатку нарізаємо житній хліб на шматки. Поставте їх на чашу, вкриту пергаментним папером і відправте їх в духовку до висихання. Час висихання залежить від печі. Оптимальна температура 170-180 градусів. Стирайте хліб з часу і зробіть акцент на його зовнішній вигляд. Необхідно правильно висихати.



  2. Приготувати 3-літрову квас банку. Добре промийте, а потім залийте окропом для дезінфекції посуду. Поставте в банку житні тріщини і залийте їх 3 л окропу. Потім почекайте воду для охолодження до 36-38 градусів і додайте половину цукру в банку. Також розвести дріжджі в склянці теплої води і додати суміш до майбутнього квасу.



  3. Тепер закрийте банку щільною кришкою і видаліть кваси в теплому місці протягом 2 діб. Але переконайтеся, що баночка не має прямих сонячних променів.
  4. Після 2 діб процідити квас через марлю, додати родзинки попередньо замочують у воді і решту цукру. Залийте в чисті пляшки і відправте в холодильник на 1 день. Зона!





Редакційна колегія «Лові». При фільтрації напою від хліба і дріжджової маси, не відкинути її. Ця суміш можна зберігати в закритій банці в холодильнику, а потім повторно використовувати замість дріжджів стартера для квасу.

Якщо ви не встигли зробити смачні кваси на першому етапі, не проблема. Я раджу прочитати статтю мого колеги Миколи Ладуба на цій темі. Обробка матеріалу за посиланням. Тут ви знайдете відповіді на всі цікаві питання, а також самі руки з парою дрібних хитрощів.



Літо також хороший час для охолодження напоїв. Наприклад, можна приготувати освіжаючі полуниці в домашніх умовах. Особливо з сезону свіжої полуниці не далеко!

Крім того, не завжди варто використовувати хліб для приготування квасів. Раніше на нашому сайті був рецепт цього напою. Вам потрібні сушені яблука для неї. І якщо ви готові до ще більш сміливих експериментів, я дуже рекомендую зробити каву квас. Я впевнений, що ви будете дивувати будь-якого з цього напою!

719660

Список літніх напоїв можна їхати на невизначений термін. Наприклад, мені подобається різні лимонади: класичний лимон на основі, вапно і вишня.

Який освіжаючий напій ви віддаєте перевагу? Я бачу тебе в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное