Що не допускається робити в радянській школі і що було причиною такої суворої заборони?

Час школи – найприємніші спогади. Перша любов, нові знання. Школа навчає не тільки основи алгебра і фізики, але і соціальної адаптації нового покоління. Норми поведінки в суспільстві, освіті, добрих манерах, повагі до праці інших людей – все це було прищеплено в нас в радянській школі. Але система освіти СРСР була повною з заборон. Я шукаю мій онук і я пам'ятаю. що не робити в школі Про нас



поточне покоління просто не знає заборон. Не існує шкільної форми, кожен може висловити себе в школі, як вони хочуть. І це самовираження починається не в період переходу, але в першому класі. Це було набагато простіше для нас – однакові блокноти, форма і модність. Навіть ті, хто заробив вищезавершення заробітної плати або мав інші привілеї не відрізнялися від загального населення. І купити щось інше було складно, в магазинах продано той же тип виробу.



Шкільна адміністрація та викладачі суворо стежать за зовнішнім виглядом студентів. Хлопці не можуть мати короткі штани або неглибокий вигляд. Якщо студент прийшов в рогатку або сорочку, він відразу прочитав на зустрічі. Не допускається носити светри, навіть під куртку. Отже, взимку ви повинні замерзнути в тонку сорочку сидячи на вікні. Дівчата були навіть строгими. Довжина спідниці повинна бути строго до середини коліна. Які хитрощі не пішли дівчатам, особливо у старшій школі, щоб загострити спідницю неочищені вчителями.



І дівчата не допускаються до школи з волоссям вниз. Так, волосся довелося тягнути в косі. Це правило також відноситься до вищої школи. Деякі дівчата в 10-му класі мали короткі стрижки, а також були критицями для цього. Ні макіяж, пофарбовані нігті або масивні ювелірні вироби. Всі, хто прийшов з помади або вій, пішли відразу в ванну. Якщо дівчата стерли вуха, сережки повинні бути найпростішими і найбільш неприпустимо. Каблучки, годинники, ланцюги були суворо заборонені навіть у випускних класах.

Р

Перші класи початкової школи були присвячені формуванню правильної почерги. Так, ми всі писав каліграфічно. І тепер все дуже дорого, щоб побачити. Пишіть олівцем до тих пір, поки листи почали брати на гідний вигляд. Тепер я вже знаю, що каліграфічний почерок допомагає побудувати нервові з'єднання в мозку. Таким чином, наше покоління вважає більш логічно і може вирішити будь-яку життєву ситуацію. Якщо телефон мого онука відійшов, він буде повністю плутати і струганий.



У Радянському Союзі не прийнято лівих людей. У дитячому садку почався перепідготовка лівої дитини. У школі заборонено тримати олівець у лівій руці. У мене був лівий хлопчик. Він був дуже важко, щоб подолати себе і писати з правою рукою. Коли учитель не міг бачити, він кладе олівцем в ліву руку і напишіть на неї. Але один день учитель побачив свою хитрість і просто прив'язував ліву руку до столу, щоб він не міг його переїхати. Люди, які, природно, лівої руки, вважаються більш креативними. Скільки талантів були знищені радянською системою заклинання.



Ми навчилися трохи щось і якось. Коли ми закінчили школу, ми всі знаємо, хто хоче бути. Вони були старшими і більш незалежними. Можливо, це шкільні заборони, які допомогли нам знайти надзвичайні способи їх подолання. І це вміння дуже корисно в дорослому житті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное