Зняти квартиру поруч з матір'ю, щоб подивитися після неї, але ми скорочуємо його.

У останню інтерв'ю з Ларисою Гузеєвою обговорили цікаве питання: чому виникають злі мачухи, але немає злих степлерів? Тому що жіноча боротьба за супременсію в сім'ї набагато сильніше, і все це «неба природа». За словами лідера, це дочка-в-права, яка неправда. Не хочу поділитися увагою свого чоловіка з матір'ю і прийняти сина від сім'ї. Я думаю, що це не так, і в більшості випадків це навпаки. Я люблю свою історію як приклад, щоб показати, що відбувається в сім'ї. Дружинай



На мою думку, діти повинні вилетіти з гнізда. Це те, що моя мама навчила мене і її бабуся навчити мене. Незабаром або пізно людина стає незалежною, відокремлюється від батьків. формування сім'їй З цієї точки вперед є пріоритетами своєї маленької сім'ї, а потім великого, батьківського. Якщо це не випадок, є якийсь каша. Це часто буває, коли молодят живуть з батьками дружини або чоловіка. Мій чоловік і я жити окремо. І ще хаос.

Дві господині в сім'ї: хто важливіше, мати або дружина?

Коли ми орендували квартиру, ми шукали спеціально для ближче Мати ОлегаВона стара і часто потребує допомоги. Потім ми доведемо вироби, після чого ми відправимо килими для очищення, після чого будемо просто піти на чай, адже вона живе окремо. Моя сім'я знаходиться в іншому місті, але я впевнений, що вони там, ми допоможемо їм, таким же чином, ми допомагаємо вашій рідній матері.

Це хороша, сексуальна жінка, яка бажає мене і мій син тільки кращий. Принаймні, я впевнений, що за деякий час. Ми ніколи не заварили, крім того, ми не згодні про їжу. На всіх святах ми збираємо на одному столі, іноді приїжджаємо до батьків, сестра чоловіка та діти. У будь-якому випадку, ми великий. сім'яй Але є один великий але.



Як часто буває в сім'ях, Стефанія Вадимівна і у мене є дублікати ключів до одної квартири. Що може статися? Крім того, у нас є кішка в будинку, і якщо ми йдемо на ділові поїздки (робота з чоловіком в туристичному агентстві), вона приходить і живить його. Ось чому ми зробили дублікати перший раз, але він пішов занадто далеко. Тексти пісень, а це означає: І тепер вона приходить до нас буквально щодня. Тепер у нас є дві господині в будинку.

Пон. Я працюю.Своїм мами є очищення нашої квартири. Вона робить все: вона буде мити підлоги і посуд, якщо є все, що залишилося в раковині. Починаємо прання, можливо, навіть штори. І, звичайно, підготуватиме повний холодильник всіх смачних речей, щоб тепер він практично не закривається. Він добре звучить, але особисто це викликає мене багато незручностей.



Головна хору, наприклад, вона може підлога На наступний день після мене я розповім про це. А потім я думаю: я промив підлоги так погано або я не протирати пил десь? Тепер, коли я залишаю будинок, я тримаю перевірити, чи залишаться будь-які плями. Це жахливо некомфортний. І навіть якщо будинок ідеально чистий, Стефанія Вадимівна знайде щось для цього. Наприклад, чисті пуховики або подушки.

І я дуже гасив, коли я уявляю її дроблення на підлозі, пров'язуючи кожен сантиметр з тканиною, враховуючи, що вона повинна це зробити. здоров'яй Син сприймає це абсолютно нормально: в їх будинку матір завжди очищається, і він бачить нічого невірно з любов'ю замовлення. Як він кладе його, це "добре." Але я не думаю. Я мовчазю про те, що за місяць я не можу знайти якусь ганчірку, щітку або миючи, що мій мама-в-право, щоб залишити десь ще, де вона думає ці речі.



Непристосувати нескінченне приготування Але якщо тільки це було проблема... Найгірше на кухні. Дві господині не можуть дістатися до них. Я не пам'ятаю останнього часу, я можу планувати свою дієту. Мій чоловік і я не маю часу, щоб їсти все свою матір, приготовану – до кінця тижня, ми завжди повинні кинути щось. І після того, як ви не можете кинути його у відрі, його мати прийдеться і буде жахливо скинути. Більше не підходить. Але чоловік просить лікуватися з розумінням: тому мати показує турботу, не заважати його.

Іноді ми робили. готувати разомІ тут ми маємо різні види. Наприклад, я люблю обсмажити м'ясо і цибулю окремо і в такому порядку. І це навпаки, і трава не росте! Під час підготовки до сімейних бенкетів вона часто повинна була приховатися в таких питаннях. Єдине, що вдалося зробити, було зменшено кількість майонезу в салатах.



Останнім часом ситуація була особливо загострена: Олег збільшення вагиІ почав приймати пальцем на своє здоров’я. Лікар призначив дієту, і матір його знає. Але з цього в нашому холодильнику нічого не змінилося: борщ, чорниця, котлети, смажена картопля, відбілювач і тістечка. Неважливо, скільки я запитаю її, щоб зупинити приготування їжі всі ці страви, вона не пропускає можливості, якщо не варити, то хоча б пропустити їх.

Я вирішив взяти питання в руки, і коли я прийшов додому від роботи, я почав різати салати. Салати на вечерю та обід з невеликою кількістю інших, не важкої їжі. Може бути одним або двома паштами, але не повною пластиною паста в флоті. Мій чоловік сьогодні тримає своє серце. І матір його, побачивши, що я прийшов після роботи, знову розпакувавши сумку, сповнену овочів, був дуже відхилений.

р.

Непристойна перша, вона сказала, що я не оцінив свою турботу. По-друге, що вона постарає сина до моря і змушує його їсти тільки траву, і очі його голодні. Що? Бездоганна І що я завжди маю пилу в куточках. Ви можете вгадувати, як шокував я після цих слів, враховуючи весь час, що я мав бажання мати-в-право, щоб запустити наш будинок. Правда полягає в тому, що дві господині на тій же кухні не будуть разом!

Я шкодую, але я шкодую. зміна дверного замкай Це те, що я сказав мені, бо для мене це було питання принципу. Я розумію, що вона бажала краще, але не може бути гарним ставленням і турботою, коли холестерин Олега розбиває всі записи. І наявність матері в будинку, якби вона вже живе тут, я не люблю її. Після того, як я хочу, щоб управляти себе, я хочу.



А тепер Стефанія Вадимівна звернулася до нас, а саме: Його син продовжує його відвідувати, але самотній. Вона тепер торкається нескінченно за спиною, як я. дочка І скільки я згубив її. Я не знаю, що робити зараз. Ви думаєте, що я зробив право?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное