Мій син одружений розлучення з дитиною, і тепер він хоче, щоб прийняти її дитину як власний онука.

Чому? безлюдно Чи стає це в кінцевому підсумку? Або ж виникає нежить і байдужість? Якщо ми звертаємось до психологів з цим питанням, як завжди, ми можемо спостерігати невпевненість у своїх посушках. Хто буде заморожувати в роті, щоб довести, що навіть маленька дитина може впливати генами, немає нічого робити, цей тип персонажа. На них будуть сміятися і відлягати батьків. Як люди, з якими дитина бере на себе приклад протягом свого дитинства.



Пілінги Ми, звичайно, не психологи. Тому ми не спробуємо висловити нашу думку. Я думаю, що люди в коментарях ще говорять, якщо вони мають щось сказати. Ми були дуже цікаві, щоб познайомитися з історією нашого читача і її не зовсім традиційний вигляд речей. Шукайте свою історію

Я часто чую людей, що я, ймовірно, найкраща мати в світі. Не думайте про це, це не акт самооцінки, це просто те, що багато людей навколо мене знають обставини, в яких я підняла свою дитину і що ми пішли. Тепер він виріс, це все право. Ми маємо дах над нашими головами і є фінансово безпечним. Якщо це не для одного «нунсу», який не схожий на мене.

Так, раніше, коли Мирон ще був дитиною, батько його батько був головою сім'ї. Я не знаю, якщо ви пам'ятаєте, але 20 років тому, коли не всі ці соціальні мережі, психологи в Інтернеті, особисті тренери і все, що шлюб між чоловіком і жінкою не був громадським. І що він був приховуванням, був відомий лише кількома взаємовідносинами і, на краще, найближчий друг. Я не знаю, якщо це добре або ні, але це було інакше.



Я був типовою господинею, і дад Мирона приніс гроші додому, що наша родина жив. Крім того, він ще п'є і іноді підняв свою руку проти мене і сина. У той час це життя не викликало багато сюрпризів для всіх. Кожен нерв, шукаючи монету. Почуття, нервозність, невизначеність про майбутнє. Я, хто не працював в моєму житті, не мав ідеї, що було різним. До тих пір, поки мій вірний впав один день на дверцятах

Не вдалося врятувати його від нападу. Ми просто не отримали. І пішов молодий і повний міцний чоловік, зробляючи нашу сім'ю на дуже сихий, фінансово, існування. Для мене це був реальний удар. Я не знаю, де гроші були в будинку. Я мав бігти по відношенню до родичів, запозичених з кожної нитки на гідних дротах чоловік. Так я стала вдовою, одною матір'ю, безпліддя.



На гроші, звичайно, прибули кілька днів пошуку. Але я не можу сказати, що я дуже щасливий про це. З кожним днем виросли витрати. Після того, як моя сестра запропонувала, що я отримую кредит, доповнивши деякі гроші, які я знайшов і вніс її в нашу поширену причину: стати агентами нерухомості. Так я вивчав професію з нуля. Пройшовши всі підводні камені і, в кінці, ставши більш-менш успішною людиною в цьому не так простому професіонаті. Я ще до цього дня.

Моя стосунки з сином не була легкою. Хлопчик, який виріс без батька, звичайно, домовився зіткнутися з усіма видами непорозуміння і труднощів. Я заборонив йому багато речей, які я зараз шкодую. Він пішов з дому кілька разів, три рази забрав його з поліцейської станції. І поки він виріс нормальний молодий чоловік, навчився і я дуже гордий його. Мирон тепер здатний піклуватися про себе і його сім'ї, якщо не за один момент.



Він тепер живе з жінкою, яка має дитину від свого першого шлюбу. І син, три роки. Не робіть пишне весілля, просто тихо підписане, щоб не витрачати зайві гроші на зайву вечірку. Ми спілкуємося як ми робимо в нормальних сім'ях. Але особисто, десь на фоні, я добре розумію, що мій дочок-в-право не любить сина. Я був в своєму місці і я знаю дуже добре, що вона не бачить всіх, крім своєї дитини.

Я знаю, що Мірон нічого більше, ніж людина до неї, спосіб отримання фінансових переваг для неї і сина. Я не судити і засудити одночасно. Якби мій син має почуття, ніхто не в світі може переконувати його інакше. Але чому він повинен платити всі борги своєї дружини, працювати за добробут з сином? Вона сидить в домашніх умовах і піклується про дитину. Іноді вони варять або миють щось. Але тільки іноді. І часто це Мирон, який після роботи повинен робити господарські хори.



І я теж хочу лікувати сина мого дочка-в-одному, як онука. Приїжджайте з подарунками, щоб вичавити щось, як радість, коли він виходить в новий дорогий одяг, куплений з моїм сином. Я не близька до неї. Це чужа дитина для мене. Так, він ще дуже невеликий. Я, мед. Але мій реальний малюк стоїть перед мною, і я досить впевнений, що він був тим, хто промив всі страви півгодини до приїзду. Тому що я навчив його розкласти рушник і покласти на нього страви.

Я знаю, що деякі люди можуть викликати мене просто бабусі, які не розуміють, що немає інших людей. І батько не той, хто задумав, але той, хто піднявся. Але тепер я приймаю всі ці правила і говорить як дорослий. І я думаю, що вони роблять їх. Жінки, які потребують допомоги чоловіка першим. У зв'язку з говоріннями і себе вони не мають нічого іншого, щоб запропонувати цей чоловік. Як побачити її.



Я просто хочу сказати, що я пропустив останні дні. Він був важко, я не можу приховати його. У місцях, недоступних. Але не всі мають проблеми з питтям. Також були нормальні робочі чоловіки та жінки. І сьогодні, всі діють як фольга. Всі підроблені, жити два життя. Ми звикли до фотографії з відеокамерою, і вони показали наші реальні обличчя і емоції. І сьогодні будь-яка жінка може зайняти 1000 фото на своєму телефоні, розміщуючи їх, і кожен з них має тільки штучну посмішку і нічого іншого. Ви не згубилися?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное